Rzut wolny dla Stade Reims na ich własnej połowie.
Stade Reims ma wykop z linii 5. metra.
soccer-goal Created with Sketch.
Sadibou Sane (FC Metz) strzela, ale niecelnie.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
Hakim Ben el Salem Hadj sygnalizuje rzut wolny dla FC Metz na połowie przeciwnika.
Na własnej połowie wykona FC Metz rzut wolny.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Reda Khadra (Stade Reims) nie strzela bramki.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stade Auguste Delaune.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Ibou Sane (FC Metz).
Shape Created with Sketch.
Hakim Ben el Salem Hadj sygnalizuje rzut wolny dla Stade Reims na ich własnej połowie.
FC Metz ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
corner2 Created with Sketch.
89'
Laszlo Boloni dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Kevin Van Den Kerkhof. Na boisko wchodzi Joel Asoro (FC Metz).
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla FC Metz blisko pola karnego przeciwników.
88'
FC Metz otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
FC Metz wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Reims..
87'
Hakim Ben el Salem Hadj przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Stade Reims, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Metz.
86'
Na Stade Auguste Delaune strzela głową na bramkę Ismael Traore (FC Metz).
Stade Auguste Delaune. Sędzia Hakim Ben el Salem Hadj odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Metz.
Lamine Camara ustępuje miejsca na boisku dla Ablie Jallow.
Zmiana. Z boiska schodzi Christophe Herelle, a wchodzi Ismael Traore.
Zmiana w zespole FC Metz. Boisko opuszcza Cheikh Tidiane Sabaly, wchodzi Ibou Sane.
84'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Valentin Atangana Edoa. Na boisko wchodzi Amadou Kone.
83'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Reims na Stade Auguste Delaune.
Stade Reims ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
82'
U gospodarze żółtą katkę ogląda Oumar Diakite.
Żółta kartka dla Alexandre Oukidja.
81'
Czy FC Metz wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
79'
Junya Ito (Stade Reims) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 2-1.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Metz.
78'
Na Stade Auguste Delaune wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Stade Reims przed kolejną okazją, ale Yunis Abdelhamid strzela niecelnie.
Na połowie FC Metz Stade Reims wykona rzut wolny.
77'
Z bardzo dobrej pozycji Stade Reims ma wyrzut z linii bocznej.
76'
Na Stade Auguste Delaune drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Hakim Ben el Salem Hadj przyznaje FC Metz wykop z linii 5. metra.
Sergio Akieme
75'
Georges Mikautadze (FC Metz) może kontynuować grę.
74'
Mecz jest na moment przerwany. Georges Mikautadze (FC Metz) odnosi jakąś kontuzję.
Group 2 Created with Sketch.
73'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Mohammed Daramy (Stade Reims). Na murawę wchodzi Keito Nakamura (Stade Reims).
Stade Reims: żółtka kartka dla Marshall Munetsi.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Metz.
72'
Rzut rożny dla Stade Reims, który wykona Junya Ito.
71'
Prawa róg boiska - czy Stade Reims wykorzysta szansę?
Lewa róg boiska - czy Stade Reims wykorzysta szansę?
69'
Wykop z linii 5. metra dla FC Metz na Stade Auguste Delaune.
68'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Reims na połowie FC Metz.
Hakim Ben el Salem Hadj sygnalizuje rzut wolny dla FC Metz na ich własnej połowie.
67'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Metz.
Joseph Okumu (Stade Reims) główkuje, ale tym razem chybia.
Stade Reims ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
66'
Na Stade Auguste Delaune drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Lamine Camara będzie wykonywał rzut rożny.
64'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Reims na ich własnej połowie.
Na Stade Auguste Delaune drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
63'
Stade Auguste Delaune (Reims). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Joseph Okumu (Stade Reims), na ławce siada Thomas Foket.
62'
Stade Reims: schodzi Thibault De Smet, za niego zagra Sergio Akieme.
Mamy wykop dla gospodarze w Reims.
61'
Rzut wolny dla FC Metz na ich własnej połowie.
60'
57'
Stade Reims ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
55'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Stade Reims.
Drużyna FC Metz atakuje, podanie do Georges Mikautadze, który jednak nie strzela w światło bramki.
52'
Hakim Ben el Salem Hadj przyznaje Stade Reims wykop z linii 5. metra.
51'
Żółtą kartkę ogląda Yunis Abdelhamid (Stade Reims).
W Reims drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
49'
FC Metz w niebezpieczeństwie. Stade Reims ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Stade Reims atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Mamy wykop dla goście w Reims.
FC Metz musi uważać. Stade Reims ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Na Stade Auguste Delaune wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Stade Auguste Delaune. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Matthieu Udol próbuje strzału głową, ale FC Metz bez gola.
43'
Stade Reims atakuje, ale główka Emmanuel Agbadou nie trafia do bramki.
42'
Żółty kartonik ogląda Cheikh Tidiane Sabaly (FC Metz). To zła wiadomość dla drużyny.
Dobra pozycja dla graczy Stade Reims przy tym rzucie wolnym.
41'
40'
FC Metz ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Hakim Ben el Salem Hadj przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Wykop z linii 5. metra dla Stade Reims na Stade Auguste Delaune.
39'
37'
Georges Mikautadze (FC Metz) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Metz w pobliżu pola karnego.
36'
W Reims drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
35'
Laszlo Boloni ściąga z boiska kontuzjowanego Maxime Colin, za niego wpuszcza Sadibou Sane.
33'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Metz otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
FC Metz w składzie bez zmian. Maxime Colin może kontynuować grę!
32'
Maxime Colin (FC Metz) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Hakim Ben el Salem Hadj zarządza krótką przerwę.
31'
Na Stade Auguste Delaune uderzał na bramkę Mohammed Daramy z Stade Reims, bez efektu.
26'
24'
Rzut wolny dla FC Metz na połowie Stade Reims.
23'
21'
Junya Ito otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Stade Reims!
20'
Christophe Herelle (FC Metz) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Hakim Ben el Salem Hadj zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
19'
Piłka bezpieczna po tym jak Stade Reims otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Hakim Ben el Salem Hadj sygnalizuje, że FC Metz wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Reims.
18'
17'
Stade Reims znowu w komplecie. Oumar Diakite wraca do gry!
16'
Przerwa w meczu. Oumar Diakite doznał urazu.
14'
Arthur Atta (FC Metz) strzela bramkę wyrównującą. Aktualny wynik to 1-1.
Stade Reims wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Metz..
13'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Stade Reims.
12'
11'
10'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Metz na Stade Auguste Delaune.
8'
FC Metz otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
7'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
6'
Stade Reims otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
3'
1-0 prowadzi Stade Reims po golu Oumar Diakite.
2'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade Auguste Delaune.
1'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Metz w Reims.