Muhammed-Cham Saracevic 31' Muhammed-Cham Saracevic 56' Elbasan Rashani 79' Elbasan Rashani 90'
90'
Szczęśliwie Yohann Magnin może grać dalej.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Florent Batta przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Florent Batta sygnalizuje, że Stade Reims wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Clermont Foot 63.
Kontuzja Yohann Magnin przerywa na chwilę spotkanie na Stade Gabriel Montpied.
Group 2 Created with Sketch.
Wyrzut z linii bocznej dla Clermont Foot 63 na Stade Gabriel Montpied.
Rzut wolny dla Stade Reims na połowie Clermont Foot 63.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Stade Reims w Clermont-Ferrand.
Wykop z linii 5. metra dla Stade Reims na Stade Gabriel Montpied.
soccer-goal Created with Sketch.
Elbasan Rashani podwyższa na 4-1.
Group 9 Copy Created with Sketch.
89'
Clermont Foot 63 dokonują zmiany w swoim zespole. Pascal Gastien decyduje o tym, że na boisko wchodzi Shamar Nicholson, a na ławce siada Grejohn Kyei.
88'
Przerwa w meczu. Grejohn Kyei doznał urazu.
Z bardzo dobrej pozycji Clermont Foot 63 ma wyrzut z linii bocznej.
87'
Czy Stade Reims wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
86'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Clermont Foot 63.
Stade Gabriel Montpied (Clermont-Ferrand). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Amir Richardson (Stade Reims).
Shape Copy 4 Created with Sketch.
Reda Khadra (Stade Reims) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
85'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade Gabriel Montpied.
84'
Wyrzut z linii bocznej dla Clermont Foot 63 na połowie Stade Reims.
Stade Reims otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
83'
Florent Batta przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Clermont Foot 63, niebezpiecznie blisko pola karnego Stade Reims.
Lewa róg boiska - czy Clermont Foot 63 wykorzysta szansę?
corner2 Created with Sketch.
82'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Clermont Foot 63.
Piłka bezpieczna po tym jak Clermont Foot 63 otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
80'
Clermont Foot 63 dokonują zmiany w swoim zespole. Pascal Gastien decyduje o tym, że na boisko wchodzi Chrislain Matsima, a na ławce siada Alan Virginius.
Pascal Gastien dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Mehdi Zeffane. Na boisko wchodzi Jeremy Jacquet (Clermont Foot 63).
79'
Clermont Foot 63 zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Elbasan Rashani, a wynik meczu na tę chwilę to 3-1.
Clermont Foot 63 wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Reims..
78'
Na własnej połowie wykona Clermont Foot 63 rzut wolny.
77'
Czerwona kartka dla Thibault De Smet (Stade Reims) i opuszcza on murawę na Stade Gabriel Montpied.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
Stade Reims ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
75'
Stade Reims: schodzi Junya Ito, za niego zagra Bojang.
Na Stade Gabriel Montpied wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
74'
73'
Stade Gabriel Montpied (Clermont-Ferrand). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Habib Keita (Clermont Foot 63), na ławce siada Muhammed-Cham Saracevic.
72'
Clermont Foot 63 ma wykop z linii 5. metra.
Clermont Foot 63 musi uważać. Stade Reims ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
71'
Florent Batta przyznaje Stade Reims wykop z linii 5. metra.
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
70'
Wykop z linii 5. metra dla Clermont Foot 63 na Stade Gabriel Montpied.
Emmanuel Agbadou (Stade Reims) strzela, ale niecelnie.
69'
Rzut wolny dla Stade Reims na ich własnej połowie.
68'
67'
Clermont Foot 63 ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Amir Richardson zmienia Therence Koudou na Stade Gabriel Montpied.
66'
Reda Khadra za Amadou Kone jako trzeci zmiana u goście.
Zmiana na boisku - wchodzi Thomas Foket (Stade Reims). Murawę opuszcza Teddy Teuma.
Zmiana w zespole Stade Reims. Boisko opuszcza Oumar Diakite, wchodzi Mamadou Diakhon.
65'
Mamy wykop dla gospodarze w Clermont-Ferrand.
Amadou Kone strzela niecelnie.
Z bardzo dobrej pozycji Stade Reims ma wyrzut z linii bocznej.
63'
Niestety Muhammed-Cham Saracevic (Clermont Foot 63) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
62'
Na Stade Gabriel Montpied drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Na Stade Gabriel Montpied drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
60'
Teddy Teuma otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Florent Batta ma dziś sporo pracy. Stade Reims muszą uważać na kartki.
Shape Created with Sketch.
59'
Stade Reims: żółtka kartka dla Amadou Kone.
Florent Batta sygnalizuje rzut wolny dla Clermont Foot 63 na ich własnej połowie.
58'
Rzut wolny z własnej połowy dla Clermont Foot 63.
57'
Na połowie Clermont Foot 63 Stade Reims wykona rzut wolny.
56'
Muhammed-Cham Saracevic (Clermont Foot 63) zdobywa bramkę z rzutu karnego i wyprowadza zespół na prowadzenie.
54'
Therence Koudou
Penalty_advantage Created with Sketch.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Stade Reims. Sędzia spotkania Florent Batta jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stade Gabriel Montpied (Clermont-Ferrand).
53'
Co za okazja! Muhammed-Cham Saracevic (Clermont Foot 63) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
51'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
50'
49'
48'
Keito Nakamura (Stade Reims) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Stade Reims bez gola, niecelny strzał głową Oumar Diakite.
47'
Wyrzut z linii bocznej dla Clermont Foot 63 w pobliżu pola karnego.
46'
Stade Reims otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Clermont Foot 63 atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Group Created with Sketch.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Wyrzut z linii bocznej dla Clermont Foot 63 na ich własnej połowie.
Stade Gabriel Montpied. Arbiter Florent Batta dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Stade Reims.
Spalony (Clermont Foot 63).
44'
42'
40'
Stade Reims bez gola, Junya Ito próbował pokonać bramkarza.
Stade Gabriel Montpied. Sędzia Florent Batta odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Clermont Foot 63.
39'
Florent Batta po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
38'
Główka Marshall Munetsi (Stade Reims)....niecelnie.
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Reims w pobliżu pola karnego.
Teddy Teuma będzie wykonywał rzut rożny.
37'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Reims na Stade Gabriel Montpied.
36'
Stade Reims ma wykop z linii 5. metra.
Drużyna Clermont Foot 63 atakuje, podanie do Mehdi Zeffane, który jednak nie strzela w światło bramki.
35'
33'
Mamy 1-1. Piłkę w bramce umieszcza Keito Nakamura.
31'
Po celnym karnym mamy 1-0.
29'
Emmanuel Agbadou
Florent Batta sygnalizuje rzut wolny dla Clermont Foot 63 na połowie przeciwnika.
28'
26'
25'
Mecz jest na moment przerwany. Oumar Diakite (Stade Reims) odnosi jakąś kontuzję.
24'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Stade Reims blisko pola karnego przeciwników.
23'
Rzut rożny dla Stade Reims, który wykona Teddy Teuma.
22'
Rzut wolny z własnej połowy dla Stade Reims.
20'
Florent Batta przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Stade Reims, niebezpiecznie blisko pola karnego Clermont Foot 63.
19'
Florent Batta przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
18'
Clermont Foot 63 otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
16'
14'
13'
Muhammed-Cham Saracevic celnie strzela, ale gola nie ma.
12'
Clermont Foot 63 ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
10'
W Clermont-Ferrand drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
9'
Na Stade Gabriel Montpied drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
8'
7'
Odgwizdany spalony na zawodniku Clermont Foot 63.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Clermont Foot 63 w Clermont-Ferrand.
5'