Thijs Dallinga 59' Ibrahim Cissoko 83'
90'
Rzut rożny dla Toulouse FC, który wykona Niklas Schmidt.
Mamy wykop dla goście w Lorient.
Drużyna FC Lorient atakuje, podanie do Julien Laporte, który jednak nie strzela w światło bramki.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Lorient.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir.
Gael Angoula przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Gael Angoula sygnalizuje, że FC Lorient wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Toulouse FC.
Wyrzut z linii bocznej dla Toulouse FC na połowie FC Lorient.
Czy FC Lorient wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
87'
Żółta kartka dla Vincent Sierro.
Rzut wolny dla FC Lorient na połowie Toulouse FC.
86'
Na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
84'
Tosin Aiyegun za Bamba Mohamed jako piąty zmiana u gospodarze.
83'
Ibrahim Cissoko (Toulouse FC) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 1-2.
82'
Piłka bezpieczna po tym jak Toulouse FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Zmiana w zespole FC Lorient. Boisko opuszcza Panos Katseris, wchodzi Eli Kroupi Jr.
81'
Regis Le Bris dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Benjamin Mendy. Na boisko wchodzi Darline Yongwa (FC Lorient).
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Toulouse FC.
FC Lorient ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
79'
Zmiana na boisku - wchodzi Ibrahim Cissoko (Toulouse FC). Murawę opuszcza Zakaria Aboukhlal.
78'
Na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Cristian Casseres Jr strzela niecelnie.
76'
Ofsajd zawodnika goście.
Gael Angoula przyznaje FC Lorient wykop z linii 5. metra.
74'
Prawa róg boiska - czy FC Lorient wykorzysta szansę?
72'
Zmiana. Z boiska schodzi Imran Louza, a wchodzi Tiemoue Bakayoko.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Souleymane Toure (FC Lorient). Na murawę wchodzi Julien Laporte (FC Lorient).
Wykop z linii 5. metra dla Toulouse FC na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir.
W Lorient drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
71'
Wyrzut z linii bocznej dla Toulouse FC na ich własnej połowie.
Stade Yves Allainmat-Le Moustoir. Sędzia Gael Angoula odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Lorient.
70'
FC Lorient jednak bez gola, strzał Laurent Abergel obroniony.
Rzut rożny dla FC Lorient, który wykona Imran Louza.
68'
Gael Angoula sygnalizuje, że Toulouse FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Lorient.
Toulouse FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Lorient..
67'
Ależ emocje! Toulouse FC! Strzela Niklas Schmidt, ale mimo iż celnie to na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir (Lorient) wynik pozostaje bez zmian.
66'
FC Lorient ma wykop z linii 5. metra.
Toulouse FC znów przed szansą, ale tym razem Zakaria Aboukhlal nie trafia.
63'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Shavy Warren Babicka (Toulouse FC) nie strzela bramki.
62'
Shavy Warren Babicka zmienia Aron Donnum na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir.
Zmiana w zespole Toulouse FC. Boisko opuszcza Kevin Keben Biakolo, wchodzi Mikkel Desler.
Toulouse FC: schodzi Stijn Spierings, za niego zagra Cristian Casseres Jr.
Gael Angoula sygnalizuje rzut wolny dla Toulouse FC na ich własnej połowie.
61'
Toulouse FC musi uważać. FC Lorient ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
59'
Mamy remis! Thijs Dallinga (Toulouse FC) strzela gola głową. W chwili obecnej wynik spotkania to 1-1.
58'
Na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
57'
Gael Angoula przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Toulouse FC, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Lorient.
55'
Wyrzut z linii bocznej dla Toulouse FC na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir.
Panos Katseris strzela niecelnie.
54'
Na połowie Toulouse FC FC Lorient wykona rzut wolny.
53'
Szczęśliwie Souleymane Toure może grać dalej.
Toulouse FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
52'
Souleymane Toure (FC Lorient) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
51'
Zakaria Aboukhlal (Toulouse FC) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Gael Angoula zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
50'
Gael Angoula sygnalizuje rzut wolny dla FC Lorient na połowie przeciwnika.
48'
Stade Yves Allainmat-Le Moustoir (Lorient). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Panos Katseris wraca na boisko.
Mamy wykop dla gospodarze w Lorient.
46'
Przerwa w meczu. Panos Katseris doznał urazu.
Gael Angoula przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Toulouse FC dokonują zmiany w swoim zespole. Carles Martinez decyduje o tym, że na boisko wchodzi Niklas Schmidt, a na ławce siada Gabriel Alonso Suazo Urbina.
45'
Na własnej połowie wykona Toulouse FC rzut wolny.
44'
43'
Drużyna FC Lorient atakuje, podanie do Badredine Bouanani, który jednak nie strzela w światło bramki.
42'
Stade Yves Allainmat-Le Moustoir (Lorient). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Zakaria Aboukhlal (Toulouse FC).
40'
FC Lorient ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
39'
Gael Angoula odgwizduje spalonego zawodnika drużyny FC Lorient.
Z bardzo dobrej pozycji FC Lorient ma wyrzut z linii bocznej.
38'
U goście żółtą katkę ogląda Moussa Diarra.
37'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir.
36'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Lorient otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
35'
Gra toczy się dalej, Rasmus Nicolaisen (Toulouse FC) może kontynuować grę.
33'
Kontuzja Rasmus Nicolaisen przerywa na chwilę spotkanie na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir.
31'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny FC Lorient. Sędzia spotkania Gael Angoula jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stade Yves Allainmat-Le Moustoir (Lorient).
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Lorient.
Thijs Dallinga (Toulouse FC) strzela, ale niecelnie.
30'
Na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir wykop z linii 5. metra drużyny goście.
29'
Thijs Dallinga po niecelnym strzale nie podwyższa dla Toulouse FC.
28'
26'
Mecz jest na moment przerwany. Moussa Diarra (Toulouse FC) odnosi jakąś kontuzję.
22'
Odgwizdany spalony na zawodniku FC Lorient.
FC Lorient musi uważać. Toulouse FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
19'
Bramka! FC Lorient obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Julien Ponceau. Aktualny wynik to 1-0.
18'
Gael Angoula przyznaje Toulouse FC wykop z linii 5. metra.
Gael Angoula przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Lorient, niebezpiecznie blisko pola karnego Toulouse FC.
17'
FC Lorient otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
16'
15'
Na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir uderzał na bramkę Zakaria Aboukhlal z Toulouse FC, bez efektu.
14'
Rzut wolny dla Toulouse FC na ich własnej połowie.
13'
Toulouse FC ma wykop z linii 5. metra.
Imran Louza będzie wykonywał rzut rożny.
9'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Lorient.
8'
7'
Na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Na Stade Yves Allainmat-Le Moustoir drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.