Ismaily 31' Yusuf Yazici 44'
90'
Rzut wolny dla LOSC Lille na ich własnej połowie.
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Metz.
Stade Saint Symphorien. Arbiter Stephanie Frappart dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FC Metz.
Stephanie Frappart przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
LOSC Lille ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
88'
FC Metz ma wykop z linii 5. metra.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla LOSC Lille.
87'
Stade Saint Symphorien (Metz). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Morais (LOSC Lille), na ławce siada Remy Cabella.
LOSC Lille: schodzi Edon Zhegrova, za niego zagra Gabriel Gudmundsson.
Stephanie Frappart sygnalizuje rzut wolny dla FC Metz na ich własnej połowie.
86'
LOSC Lille wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Metz..
85'
FC Metz dokonują zmiany w swoim zespole. Laszlo Boloni decyduje o tym, że na boisko wchodzi Ibou Sane, a na ławce siada Kevin N`Doram.
84'
Stephanie Frappart przyznaje wyrzut z linii bocznej dla LOSC Lille, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Metz.
83'
W Metz drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
80'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla LOSC Lille blisko pola karnego przeciwników.
79'
LOSC Lille otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Czy FC Metz wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
78'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade Saint Symphorien.
77'
Yusuf Yazici ustępuje miejsca na boisku dla Hakon Arnar Haraldsson.
76'
Na połowie FC Metz LOSC Lille wykona rzut wolny.
Żółtka kartka dla Didier Lamkel Ze na Stade Saint Symphorien.
74'
Stephanie Frappart sygnalizuje rzut wolny dla FC Metz na połowie przeciwnika.
73'
FC Metz otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Stephanie Frappart po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
72'
Z bardzo dobrej pozycji FC Metz ma wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Metz w Metz.
71'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Metz na ich własnej połowie.
Zmiana w zespole FC Metz. Boisko opuszcza Danley Jean-Jacques, wchodzi Cheikh Sabaly.
70'
Laszlo Boloni dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Papa Amadou Diallo. Na boisko wchodzi Didier Lamkel Ze (FC Metz).
Piłka bezpieczna po tym jak LOSC Lille otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
66'
Mamy wykop dla gospodarze w Metz.
Jonathan David (LOSC Lille) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
65'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla LOSC Lille.
Koleja szansa na gola w Metz. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Matthieu Udol (FC Metz), ale podłuje.
64'
FC Metz ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
63'
Na Stade Saint Symphorien wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
LOSC Lille ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
60'
Wyrzut z linii bocznej dla LOSC Lille w pobliżu pola karnego.
59'
Stephanie Frappart sygnalizuje rzut wolny dla LOSC Lille na ich własnej połowie.
58'
Na Stade Saint Symphorien uderzał na bramkę Lamine Camara z FC Metz, bez efektu.
57'
Rzut wolny z własnej połowy dla LOSC Lille.
55'
LOSC Lille znów przed szansą, ale tym razem Edon Zhegrova nie trafia.
54'
Wyrzut z linii bocznej dla LOSC Lille na połowie FC Metz.
53'
Wyrzut z linii bocznej dla LOSC Lille na Stade Saint Symphorien.
51'
U goście żółtą katkę ogląda Nabil Bentaleb.
50'
Rzut wolny dla FC Metz na ich własnej połowie.
49'
Na własnej połowie wykona LOSC Lille rzut wolny.
46'
Niestety Yusuf Yazici (LOSC Lille) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Arthur Atta (FC Metz). Na murawę wchodzi Lamine Camara (FC Metz).
Ablie Jallow zmienia Kevin Van Den Kerkhof na Stade Saint Symphorien.
45'
Na Stade Saint Symphorien drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
44'
1-2 prowadzi LOSC Lille po golu Yusuf Yazici.
43'
42'
41'
FC Metz otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
39'
Stephanie Frappart przyznaje LOSC Lille wykop z linii 5. metra.
Stephanie Frappart sygnalizuje, że FC Metz wykona wyrzut z linii bocznej na połowie LOSC Lille.
37'
Jonathan David otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Stephanie Frappart ma dziś sporo pracy. LOSC Lille muszą uważać na kartki.
36'
Na Stade Saint Symphorien drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
35'
Odgwizdany spalony na zawodniku FC Metz.
34'
Wykop z linii 5. metra dla LOSC Lille na Stade Saint Symphorien.
Georges Mikautadze po niecelnym strzale nie podwyższa dla FC Metz.
33'
31'
Goście zdobywają gola, który daje im remis. Strzelcem bramki jest Ismaily.
30'
Wykop z linii 5. metra dla FC Metz na Stade Saint Symphorien.
Edon Zhegrova strzela niecelnie.
28'
27'
Lewa róg boiska - czy FC Metz wykorzysta szansę?
26'
FC Metz jednak bez gola, strzał Kevin Van Den Kerkhof obroniony.
Na Stade Saint Symphorien drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Stade Saint Symphorien. Sędzia Stephanie Frappart odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to LOSC Lille.
Rzut rożny dla LOSC Lille, który wykona Remy Cabella.
25'
23'
Gol. Mamy 1-0. Na stadionie Stade Saint Symphorien (Metz) cieszą się kibice zespołu FC Metz.
20'
Nabil Bentaleb
Penalty_advantage Created with Sketch.
19'
18'
13'
12'
Drużyna LOSC Lille atakuje, podanie do Remy Cabella, który jednak nie strzela w światło bramki.