Wyrzut z linii bocznej dla RC Strasbourg na ich własnej połowie.
Na Stade de la Meinau wykop z linii 5. metra drużyny goście.
soccer-goal Created with Sketch.
Na własnej połowie wykona RC Strasbourg rzut wolny.
OGC Nice ma wykop z linii 5. metra.
Drużyna RC Strasbourg atakuje, podanie do Marvin Senaya, który jednak nie strzela w światło bramki.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
89'
Na Stade de la Meinau drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
85'
Melvin Bard otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Thomas Leonard ma dziś sporo pracy. OGC Nice muszą uważać na kartki.
84'
Gol. Przewaga zespołu OGC Nice powiększa się. Goście są coraz bliżej zwycięstwa prowadząc 1-3.
Group 9 Copy Created with Sketch.
82'
OGC Nice ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
81'
Zmiana. Z boiska schodzi Jeremie Boga, a wchodzi Romain Perraud.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Evann Guessand ustępuje miejsca na boisku dla Gaetan Laborde.
RC Strasbourg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
80'
Na Stade de la Meinau wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Jeremie Boga strzela niecelnie.
79'
Wyrzut z linii bocznej dla OGC Nice na Stade de la Meinau.
Thomas Leonard przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
78'
RC Strasbourg: schodzi Emanuel Emegha, za niego zagra Kevin Gameiro.
Aboubacar Ali Abdallah za Dilane Bakwa jako trzeci zmiana u gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla RC Strasbourg na połowie OGC Nice.
77'
Rzut wolny z własnej połowy dla OGC Nice.
76'
Thomas Leonard sygnalizuje, że RC Strasbourg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie OGC Nice.
RC Strasbourg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie OGC Nice..
74'
Mamy wykop dla goście w Strasburg.
72'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla OGC Nice.
71'
Piłka bezpieczna po tym jak RC Strasbourg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
70'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Mohamed-Ali Cho. Na boisko wchodzi Terem Moffi.
Wykop z linii 5. metra dla OGC Nice na Stade de la Meinau.
69'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Ibrahima Sissoko (RC Strasbourg). Na murawę wchodzi Jeremy Sebas (RC Strasbourg).
Zmiana na boisku - wchodzi Moise Sahi Dion (RC Strasbourg). Murawę opuszcza Thomas Delaine.
Rzut wolny dla RC Strasbourg na ich własnej połowie.
67'
Thomas Leonard sygnalizuje rzut wolny dla OGC Nice na ich własnej połowie.
66'
Thomas Leonard sygnalizuje rzut wolny dla RC Strasbourg na ich własnej połowie.
63'
Rzut wolny dla OGC Nice na ich własnej połowie.
Sylla (RC Strasbourg) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Thomas Leonard zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
62'
Zmiana w zespole OGC Nice. Boisko opuszcza Hicham Boudaoui, wchodzi Morgan Sanson.
Stade de la Meinau (Strasburg). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Antoine Mendy (OGC Nice), na ławce siada Youssouf Ndayishimiye.
61'
Thomas Leonard sygnalizuje, że OGC Nice wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RC Strasbourg.
58'
57'
Thomas Leonard przyznaje OGC Nice wykop z linii 5. metra.
55'
RC Strasbourg znów przed szansą, ale tym razem Dilane Bakwa nie trafia.
RC Strasbourg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
corner2 Created with Sketch.
52'
OGC Nice prowadzi 1-2 dzięki główce Dante.
Stade de la Meinau. Sędzia Thomas Leonard odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to OGC Nice.
50'
49'
RC Strasbourg: żółtka kartka dla Andrey Nascimento dos Santos.
48'
47'
Czy RC Strasbourg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
46'
Na Stade de la Meinau drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Thomas Leonard sygnalizuje rzut wolny dla RC Strasbourg niebezpiecznie blisko bramki OGC Nice.
Na Stade de la Meinau uderzał na bramkę Mohamed-Ali Cho z OGC Nice, bez efektu.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla RC Strasbourg.
44'
Gol! Evann Guessand strzela bramkę z rzutu karnego. Goście pozostają w grze. Mamy teraz 1-1.
42'
Thomas Delaine
Penalty_advantage Created with Sketch.
40'
39'
Thomas Leonard przyznaje wyrzut z linii bocznej dla OGC Nice, niebezpiecznie blisko pola karnego RC Strasbourg.
38'
Wyrzut z linii bocznej dla OGC Nice w pobliżu pola karnego.
37'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
35'
Thomas Leonard przyznaje RC Strasbourg wykop z linii 5. metra.
Evann Guessand (OGC Nice) strzela, ale niecelnie.
34'
Żółtka kartka dla Mohamed-Ali Cho na Stade de la Meinau.
33'
Na własnej połowie wykona OGC Nice rzut wolny.
32'
Na połowie OGC Nice RC Strasbourg wykona rzut wolny.
31'
Thomas Leonard odgwizduje spalonego zawodnika drużyny OGC Nice.
Group Created with Sketch.
27'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade de la Meinau.
26'
Frederic Guilbert (RC Strasbourg) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
23'
RC Strasbourg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
21'
Rzut wolny z własnej połowy dla RC Strasbourg.
Jeremie Boga będzie wykonywał rzut rożny.
20'
W Strasburg drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
18'
Gol! Dilane Bakwa strzela bramkę. RC Strasbourg obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 1-0.
16'
Wykop z linii 5. metra dla RC Strasbourg na Stade de la Meinau.
Stade de la Meinau. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Hicham Boudaoui próbuje strzału głową, ale OGC Nice bez gola.
15'
RC Strasbourg bez gola, Emanuel Emegha próbował pokonać bramkarza.
11'
Lewa róg boiska - czy RC Strasbourg wykorzysta szansę?
OGC Nice musi uważać. RC Strasbourg ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
10'
Rzut rożny dla OGC Nice, który wykona Jeremie Boga.
7'
6'
Rzut wolny dla RC Strasbourg na połowie OGC Nice.
5'
4'
Dilane Bakwa po niecelnym strzale nie podwyższa dla RC Strasbourg.
Co za strzał! Słupek! Dilane Bakwa (RC Strasbourg) pechowo nie strzela gola dla swojej drużyny.
2'
OGC Nice wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RC Strasbourg..
1'