90'
Rzut rożny dla RC Lens, który wykona Andy Diouf.
corner2 Created with Sketch.
Prawa róg boiska - czy RC Lens wykorzysta szansę?
Na Stade Bollaert-Delelis drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
RC Lens ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
OGC Nice musi uważać. RC Lens ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Rzut wolny z własnej połowy dla OGC Nice.
OGC Nice ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
89'
Adrien Thomasson otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Shape Created with Sketch.
88'
Na własnej połowie wykona OGC Nice rzut wolny.
Rzut wolny dla RC Lens na ich własnej połowie.
86'
Gra toczy się dalej, Marcin Bułka (OGC Nice) może kontynuować grę.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
85'
Marcin Bułka (OGC Nice) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Benoit Bastien zarządza krótką przerwę.
Group 2 Created with Sketch.
84'
Benoit Bastien sygnalizuje rzut wolny dla OGC Nice na ich własnej połowie.
82'
Zmiana w zespole OGC Nice. Boisko opuszcza Terem Moffi, wchodzi Antoine Mendy.
OGC Nice dokonują zmiany w swoim zespole. Francesco Farioli decyduje o tym, że na boisko wchodzi Alexis Claude Maurice, a na ławce siada Pablo Rosario.
Piłka bezpieczna po tym jak OGC Nice otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
80'
Benoit Bastien przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
79'
RC Lens otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
78'
Pablo Rosario (OGC Nice) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Benoit Bastien zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Piłka bezpieczna po tym jak RC Lens otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
77'
RC Lens musi uważać. OGC Nice ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
OGC Nice wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RC Lens..
Zmiana na boisku - wchodzi Angelo Fulgini (RC Lens). Murawę opuszcza David Pereira Da Costa.
Franck Haise dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Neil El Aynaoui. Na boisko wchodzi Adrien Thomasson (RC Lens).
76'
Sepe Elye Wahi zmniejsza straty drużyny gospodarze na 1-3.
Group 9 Copy Created with Sketch.
75'
OGC Nice ma wykop z linii 5. metra.
soccer-goal Created with Sketch.
Neil El Aynaoui (RC Lens) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
Stade Bollaert-Delelis. Sędzia Benoit Bastien odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to RC Lens.
74'
Na Stade Bollaert-Delelis strzela głową na bramkę Neil El Aynaoui (RC Lens).
Shape Copy 5 Created with Sketch.
73'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla RC Lens w Lens.
71'
Wyrzut z linii bocznej dla OGC Nice na Stade Bollaert-Delelis.
70'
69'
67'
Bramkę z rzutu karnego zdobywa Terem Moffi (OGC Nice). Drużyna strzelca zwiększa prowadzenie do 0-3 .
65'
Abdukodir Khusanov
Penalty_advantage Created with Sketch.
Żółtą kartkę ogląda Abdukodir Khusanov (RC Lens).
Lewa róg boiska - czy OGC Nice wykorzysta szansę?
64'
Czy OGC Nice wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
63'
Nampalys Mendy ustępuje miejsca na boisku dla Andy Diouf.
Wesley Said za Ruben Aguilar jako drugi zmiana u gospodarze.
Na Stade Bollaert-Delelis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
62'
U gospodarze żółtą katkę ogląda Przemysław Frankowski.
61'
Rzut wolny dla OGC Nice na ich własnej połowie.
60'
OGC Nice: schodzi Mohamed-Ali Cho, za niego zagra Gaetan Laborde.
Stade Bollaert-Delelis (Lens). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Evann Guessand (OGC Nice), na ławce siada Jeremie Boga.
58'
RC Lens jednak bez gola, strzał Przemysław Frankowski obroniony.
57'
Benoit Bastien sygnalizuje, że RC Lens wykona wyrzut z linii bocznej na połowie OGC Nice.
55'
Z bardzo dobrej pozycji RC Lens ma wyrzut z linii bocznej.
53'
Gol! Gol! Gol! goście powiększają prowadzenie. Strzelcem na 0-2 jest Kephren Thuram Ulien.
Na Stade Bollaert-Delelis Benoit Bastien gwiżdże, Sepe Elye Wahi na pozycji spalonej.
Group Created with Sketch.
52'
Cel
51'
David Pereira Da Costa będzie wykonywał rzut rożny.
50'
Wyrzut z linii bocznej dla OGC Nice na ich własnej połowie.
49'
Na Stade Bollaert-Delelis wykop z linii 5. metra drużyny goście.
48'
47'
Benoit Bastien przyznaje OGC Nice wykop z linii 5. metra.
46'
OGC Nice: żółtka kartka dla Romain Perraud.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Abdukodir Khusanov zmienia Jonathan Gradit na Stade Bollaert-Delelis.
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens w pobliżu pola karnego.
Na własnej połowie wykona RC Lens rzut wolny.
Stade Bollaert-Delelis. Arbiter Benoit Bastien dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu RC Lens.
Wykop z linii 5. metra dla OGC Nice na Stade Bollaert-Delelis.
David Pereira Da Costa (RC Lens) strzela, ale niecelnie.
42'
Ależ emocje! RC Lens! Strzela Florian Sotoca, ale mimo iż celnie to na Stade Bollaert-Delelis (Lens) wynik pozostaje bez zmian.
41'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla OGC Nice.
Stade Bollaert-Delelis (Lens). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Sepe Elye Wahi (RC Lens).
40'
Żółtka kartka dla Kephren Thuram Ulien na Stade Bollaert-Delelis.
Benoit Bastien sygnalizuje rzut wolny dla RC Lens na ich własnej połowie.
39'
Benoit Bastien przyznaje wyrzut z linii bocznej dla OGC Nice, niebezpiecznie blisko pola karnego RC Lens.
38'
OGC Nice ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
37'
Żółta kartka dla Ruben Aguilar.
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade Bollaert-Delelis.
36'
35'
OGC Nice zaatakował, ale Terem Moffi na spalonym.
33'
Wyrzut z linii bocznej dla OGC Nice na połowie RC Lens.
32'
Czy RC Lens wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
31'
Za prawdopodobnie kontuzjowanego Morgan Sanson na murawę wbiega Raoul Louche.
30'
Mecz jest na moment przerwany. Morgan Sanson (OGC Nice) odnosi jakąś kontuzję.
29'
28'
RC Lens ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
26'
OGC Nice otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
25'
24'
Mamy wykop dla goście w Lens.
22'
21'
20'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
19'
Na Stade Bollaert-Delelis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
18'
Benoit Bastien odgwizduje spalonego zawodnika drużyny RC Lens.
Spalony (OGC Nice).
17'
Rzut rożny dla RC Lens, który wykona Przemysław Frankowski.
16'
Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens na połowie OGC Nice.
15'
Florian Sotoca strzela niecelnie.
14'
RC Lens wykona wyrzut z linii bocznej na połowie OGC Nice..
RC Lens ma wykop z linii 5. metra.
Drużyna OGC Nice atakuje, podanie do Mohamed-Ali Cho, który jednak nie strzela w światło bramki.
13'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla RC Lens.
12'
11'
Gol! Terem Moffi zdobywa bramkę dla swojej drużyny. Aktualny wynik to 0-1. OGC Nice obejmują prowadzenie.
10'
9'
8'
7'
6'
5'
W Lens drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
3'
Romain Perraud będzie wykonywał rzut rożny.
2'
Benoit Bastien sygnalizuje, że OGC Nice wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RC Lens.
1'
Benoit Bastien przyznaje RC Lens wykop z linii 5. metra.
OGC Nice przed kolejną okazją, ale Pablo Rosario strzela niecelnie.