2 - 6
Paris Saint-Germain FC
Vitinha 14' Kylian Mbappe 22' Kylian Mbappe 50' Lee Kang-in 53' Kylian Mbappe 63' Nuno Mendes 89'
90'
Na Stade de la Mosson drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Teji Savanier. Na boisko wchodzi Christopher Jullien.
89'
Nuno Mendes podwyższa do 2-6.
88'
Warren Zaire Emery strzela niecelnie.
Teji Savanier będzie wykonywał rzut rożny.
85'
Montpellier HSC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Teji Savanier celnie strzela, ale gola nie ma.
84'
Czy Paris Saint-Germain FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
83'
Wykop z linii 5. metra dla Paris Saint-Germain FC na Stade de la Mosson.
81'
Florent Batta przyznaje Montpellier HSC wykop z linii 5. metra.
Paris Saint-Germain FC przed kolejną okazją, ale Goncalo Ramos strzela niecelnie.
79'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade de la Mosson.
78'
Na Stade de la Mosson drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
76'
Gra toczy się dalej, Teji Savanier (Montpellier HSC) może kontynuować grę.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Paris Saint-Germain FC.
Wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC na Stade de la Mosson.
75'
Florent Batta sygnalizuje rzut wolny dla Montpellier HSC na ich własnej połowie.
74'
Rzut wolny dla Paris Saint-Germain FC na ich własnej połowie.
Mamy wykop dla goście w Montpellier.
73'
Florent Batta przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Stade de la Mosson. Sztab medyczny sprawdza czy Teji Savanier (Montpellier HSC) może grać dalej.
72'
Nuno Mendes otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Florent Batta ma dziś sporo pracy. Paris Saint-Germain FC muszą uważać na kartki.
71'
Florent Batta sygnalizuje rzut wolny dla Montpellier HSC niebezpiecznie blisko bramki Paris Saint-Germain FC.
Montpellier HSC ma wykop z linii 5. metra.
Drużyna Paris Saint-Germain FC atakuje, podanie do Nuno Mendes, który jednak nie strzela w światło bramki.
70'
Stade de la Mosson (Montpellier). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Falaye Sacko (Montpellier HSC), na ławce siada Lucas Mincarelli Davin.
Paris Saint-Germain FC: schodzi Lee Kang-in, za niego zagra Senny Mayulu.
Lucas Beraldo ustępuje miejsca na boisku dla Nordi Mukiele.
69'
Montpellier HSC w niebezpieczeństwie. Paris Saint-Germain FC ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
68'
Paris Saint-Germain FC jednak bez gola, strzał Vitinha obroniony.
67'
Florent Batta sygnalizuje, że Paris Saint-Germain FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Montpellier HSC.
64'
Na Stade de la Mosson drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC na ich własnej połowie.
63'
Gol. Przewaga zespołu Paris Saint-Germain FC powiększa się. Goście są coraz bliżej zwycięstwa prowadząc 2-5.
62'
W Montpellier drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Piłka bezpieczna po tym jak Montpellier HSC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Bradley Barcola (Paris Saint-Germain FC). Na murawę wchodzi Warren Zaire Emery (Paris Saint-Germain FC).
Paris Saint-Germain FC dokonują zmiany w swoim zespole. Luis Enrique decyduje o tym, że na boisko wchodzi Goncalo Ramos, a na ławce siada Randal Kolo Muani.
61'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Montpellier HSC.
60'
Michel Der Zakarian dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Arnaud Nordin. Na boisko wchodzi Khalil Fayad (Montpellier HSC).
59'
Zmiana. Z boiska schodzi Wahbi Khazri, a wchodzi Mousa Al-Taamari.
Akor Adams w miejsce cierpiącego na uraz Tanguy Coulibaly.
Krótka pauza na stadionie Stade de la Mosson. Sędzia Florent Batta pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Tanguy Coulibaly może kontynuować grę.
57'
Stade de la Mosson (Montpellier). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Wahbi Khazri (Montpellier HSC).
56'
Na własnej połowie wykona Montpellier HSC rzut wolny.
Stade de la Mosson. Sędzia Florent Batta odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Paris Saint-Germain FC.
55'
Florent Batta przyznaje Paris Saint-Germain FC wykop z linii 5. metra.
Florent Batta sygnalizuje, że Montpellier HSC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Paris Saint-Germain FC.
53'
Kolejny gol dla dryżyny Paris Saint-Germain FC. Paris Saint-Germain FC sukcesywnie powiększają swoją przewagę. W chwili obecnej prowadzą 2-4.
51'
50'
Gol! Kylian Mbappe strzela bramkę. Paris Saint-Germain FC obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 2-3.
48'
Florent Batta przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Montpellier HSC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Montpellier HSC na Stade de la Mosson.
46'
Nuno Mendes zmienia Lucas Hernandez na Stade de la Mosson.
45'
Na Stade de la Mosson uderzał na bramkę Vitinha z Paris Saint-Germain FC, bez efektu.
U goście żółtą katkę ogląda Gianluigi Donnarumma.
Remis 2-2 po strzeleniu karnego przez drużynę gospodarze.
40'
Z bardzo dobrej pozycji Paris Saint-Germain FC ma wyrzut z linii bocznej.
39'
Paris Saint-Germain FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Montpellier HSC..
38'
Żółty kartonik ogląda Lucas Beraldo (Paris Saint-Germain FC). To zła wiadomość dla drużyny.
Rzut wolny dla Montpellier HSC na ich własnej połowie.
36'
Montpellier HSC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut rożny dla Paris Saint-Germain FC, który wykona Achraf Hakimi.
35'
Prawa róg boiska - czy Paris Saint-Germain FC wykorzysta szansę?
34'
Florent Batta odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Montpellier HSC.
33'
Stade de la Mosson. Sędzia Florent Batta odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Montpellier HSC.
30'
Gol! Arnaud Nordin (Montpellier HSC)! Drużyna zawodnika zmniejszyła stratę do 1-2.
29'
Rzut wolny z własnej połowy dla Montpellier HSC.
28'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stade de la Mosson.
27'
Rzut wolny dla Montpellier HSC na połowie Paris Saint-Germain FC.
Rzut rożny dla Montpellier HSC, który wykona Teji Savanier.
26'
Prawa róg boiska - czy Montpellier HSC wykorzysta szansę?
Niestety Arnaud Nordin (Montpellier HSC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
25'
Co za okazja! Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Paris Saint-Germain FC ma wykop z linii 5. metra.
22'
Gol powiększający przewagę. Bramkę strzela Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain FC). Bieżący rezultat to 0-2.
21'
Montpellier HSC przed kolejną okazją, ale Jordan Ferri strzela niecelnie.
18'
Florent Batta sygnalizuje rzut wolny dla Paris Saint-Germain FC na połowie przeciwnika.
Na własnej połowie wykona Paris Saint-Germain FC rzut wolny.
17'
15'
14'
Bramka! Paris Saint-Germain FC obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Vitinha. Aktualny wynik to 0-1.
13'
Paris Saint-Germain FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
12'
Na Stade de la Mosson wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Wahbi Khazri po niecelnym strzale nie podwyższa dla Montpellier HSC.
Wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC na połowie Montpellier HSC.
11'
9'
Ależ emocje! Montpellier HSC! Strzela Leo Leroy, ale mimo iż celnie to na Stade de la Mosson (Montpellier) wynik pozostaje bez zmian.
8'
Odgwizdany spalony na zawodniku Paris Saint-Germain FC.
7'
Na połowie Montpellier HSC Paris Saint-Germain FC wykona rzut wolny.
4'
W Montpellier drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.