FC Lorient
Wilfried Stephane Singo 1' Tiemoue Bakayoko 90'
90'
Gol! Drużyna goście ma remis po główce Tiemoue Bakayoko.
Bastein Dechepy przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Lorient, niebezpiecznie blisko pola karnego AS Monaco.
Rzut rożny dla FC Lorient, który wykona Imran Louza.
Stade Louis II. Sędzia Bastein Dechepy odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Lorient.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Lorient otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
AS Monaco w składzie bez zmian. Wilfried Stephane Singo może kontynuować grę!
Bastein Dechepy przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Stade Louis II. Sztab medyczny sprawdza czy Wilfried Stephane Singo (AS Monaco) może grać dalej.
Czerwona kartka dla Tosin Aiyegun (FC Lorient) i opuszcza on murawę na Stade Louis II.
89'
AS Monaco dokonują zmiany w swoim zespole. Adolf Hutter decyduje o tym, że na boisko wchodzi Folarin Balogun, a na ławce siada Aleksandr Gołowin.
88'
FC Lorient ma wykop z linii 5. metra.
87'
Mamy wykop dla goście w Fontvieille.
86'
Na Stade Louis II wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
85'
Spalony (AS Monaco).
FC Lorient otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
84'
Prawa róg boiska - czy FC Lorient wykorzysta szansę?
AS Monaco w defensywie. Tym razem wybroniona główka Formose Mendy (FC Lorient).
83'
Stade Louis II (Fontvieille). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Soungoutou Magassa (AS Monaco), na ławce siada Maghnes Akliouche.
Adolf Hutter dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Wissam Ben Yedder. Na boisko wchodzi Krepin Diatta (AS Monaco).
82'
Theo Le Bris ustępuje miejsca na boisku dla Panos Katseris.
81'
Bastein Dechepy pokazuje drugą żółtą kartkę Denis Zakaria.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
Bastein Dechepy sygnalizuje rzut wolny dla FC Lorient na ich własnej połowie.
79'
Rzut wolny dla FC Lorient na ich własnej połowie.
78'
Dobra pozycja dla graczy AS Monaco przy tym rzucie wolnym.
77'
Zmiana na boisku - wchodzi Eli Kroupi Jr (FC Lorient). Murawę opuszcza Bamba Mohamed.
76'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Laurent Abergel (FC Lorient). Na murawę wchodzi Imran Louza (FC Lorient).
Zmiana. Z boiska schodzi Takumi Minamino, a wchodzi Ben Seghir.
75'
Bastein Dechepy przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Co za okazja! Bamba Mohamed (FC Lorient) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
73'
Na Stade Louis II strzela głową na bramkę Denis Zakaria (AS Monaco).
71'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny FC Lorient. Sędzia spotkania Bastein Dechepy jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stade Louis II (Fontvieille).
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla AS Monaco blisko pola karnego przeciwników.
70'
Denis Zakaria celnie strzela, ale gola nie ma.
69'
Tosin Aiyegun za Julien Ponceau jako drugi zmiana u goście.
68'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Ayman Kari. Na boisko wchodzi Badredine Bouanani.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Lorient na połowie AS Monaco.
67'
Na własnej połowie wykona FC Lorient rzut wolny.
66'
AS Monaco ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Niestety Maghnes Akliouche (AS Monaco) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
65'
AS Monaco ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
64'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Lorient w pobliżu pola karnego.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Lorient na ich własnej połowie.
63'
Bastein Dechepy przyznaje FC Lorient wykop z linii 5. metra.
Takumi Minamino (AS Monaco) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
62'
Żółta kartka dla Denis Zakaria.
61'
60'
Youssouf Fofana (AS Monaco) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 2-1.
Prawa róg boiska - czy AS Monaco wykorzysta szansę?
59'
FC Lorient wykona wyrzut z linii bocznej na połowie AS Monaco..
58'
Wykop z linii 5. metra dla FC Lorient na Stade Louis II.
Na połowie FC Lorient AS Monaco wykona rzut wolny.
57'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Lorient na Stade Louis II.
56'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla AS Monaco.
AS Monaco musi uważać. FC Lorient ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
55'
AS Monaco w niebezpieczeństwie. FC Lorient ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
54'
Takumi Minamino otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Lorient.
52'
Stade Louis II. Sędzia Bastein Dechepy odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to AS Monaco.
51'
Z bardzo dobrej pozycji AS Monaco ma wyrzut z linii bocznej.
50'
Aleksandr Gołowin będzie wykonywał rzut rożny.
49'
AS Monaco znów przed szansą, ale tym razem Thilo Kehrer nie trafia.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Wissam Ben Yedder (AS Monaco) nie strzela bramki.
48'
AS Monaco jednak bez gola, strzał Maghnes Akliouche obroniony.
47'
46'
Stade Louis II (Fontvieille). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Takumi Minamino (AS Monaco).
AS Monaco: schodzi Kassoum Ouattara, za niego zagra Ismai Jakobs.
45'
AS Monaco otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Bastein Dechepy przyznaje wyrzut z linii bocznej dla AS Monaco, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Lorient.
Na Stade Louis II drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Rzut wolny z własnej połowy dla AS Monaco.
44'
Bastein Dechepy po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stade Louis II.
43'
Na Stade Louis II drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
42'
Rzut wolny dla FC Lorient na połowie AS Monaco.
40'
39'
Stade Louis II (Fontvieille). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Darline Yongwa wraca na boisko.
38'
Czy FC Lorient wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Lorient.
37'
FC Lorient ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
36'
Darline Yongwa (FC Lorient) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
34'
Bastein Dechepy sygnalizuje, że AS Monaco wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Lorient.
Bastein Dechepy odgwizduje spalonego zawodnika drużyny FC Lorient.
33'
W Fontvieille drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
32'
31'
30'
27'
Bramka samobójcza! Formose Mendy umieszcza piłkę we własnej siatce! Mamy teraz 1-1 .
Rzut wolny dla AS Monaco na ich własnej połowie.
26'
AS Monaco ma wykop z linii 5. metra.
Darline Yongwa (FC Lorient) strzela, ale niecelnie.
25'
24'
Bastein Dechepy przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla AS Monaco na ich własnej połowie.
22'
21'
Ależ emocje! AS Monaco! Strzela Maghnes Akliouche, ale mimo iż celnie to na Stade Louis II (Fontvieille) wynik pozostaje bez zmian.
AS Monaco otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
20'
Thilo Kehrer (AS Monaco) główkuje, ale tym razem chybia.
Rzut rożny dla AS Monaco, który wykona Aleksandr Gołowin.
19'
AS Monaco wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Lorient..
18'
17'
Youssouf Fofana po niecelnym strzale nie podwyższa dla AS Monaco.
16'
AS Monaco bez pewnej bramki, bo Takumi Minamino uderza w słupek.
15'
Bastein Dechepy sygnalizuje rzut wolny dla FC Lorient na połowie przeciwnika.
14'
Wyrzut z linii bocznej dla AS Monaco na Stade Louis II.
13'
12'
11'
Na Stade Louis II drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
10'
Takumi Minamino (AS Monaco) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
9'
8'
7'
Julien Ponceau będzie wykonywał rzut rożny.
6'
FC Lorient ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
5'
Rzut rożny dla FC Lorient, który wykona Julien Ponceau.
4'
Na Stade Louis II wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Wilfried Stephane Singo (AS Monaco) strzela głową, ale piłka mija bramkę AS Monaco.
Lewa róg boiska - czy AS Monaco wykorzysta szansę?
Na Stade Louis II uderzał na bramkę Wissam Ben Yedder z AS Monaco, bez efektu.