Vladyslav Naumets 45' Eynel Soares 82'
90'
S Zadiran sygnalizuje rzut wolny dla FK Ołeksandrija na ich własnej połowie.
LNZ Cherkasy ma wykop z linii 5. metra.
Czy FK Ołeksandrija wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK Ołeksandrija.
LNZ Cherkasy otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
89'
Piłka bezpieczna po tym jak FK Ołeksandrija otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
88'
Na CSC Nika Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Zmiana w zespole FK Ołeksandrija. Boisko opuszcza Ivan Kalyuzhny Volodymyrovych, wchodzi Denys Kostyshyn.
87'
FK Ołeksandrija otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
86'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Ołeksandrija na połowie LNZ Cherkasy.
85'
LNZ Cherkasy ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
84'
Na własnej połowie wykona FK Ołeksandrija rzut wolny.
S Zadiran sygnalizuje, że FK Ołeksandrija wykona wyrzut z linii bocznej na połowie LNZ Cherkasy.
82'
1-2 prowadzi LNZ Cherkasy po golu Eynel Soares.
S Zadiran przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
81'
Na CSC Nika Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
80'
Vladyslav Pohorilyi zmienia Andrij Kulakow na CSC Nika Stadium.
Zmiana na boisku - wchodzi Denys Shostak (FK Ołeksandrija). Murawę opuszcza Kyrylo Kovalets.
S Zadiran sygnalizuje, że LNZ Cherkasy wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Ołeksandrija.
79'
CSC Nika Stadium. Sędzia S Zadiran odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FK Ołeksandrija.
Mamy wykop dla goście w Oleksandria.
78'
LNZ Cherkasy musi uważać. FK Ołeksandrija ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wykop z linii 5. metra dla FK Ołeksandrija na CSC Nika Stadium.
Drużyna LNZ Cherkasy atakuje, podanie do Petro Stasyuk, który jednak nie strzela w światło bramki.
74'
Rzut wolny z własnej połowy dla FK Ołeksandrija.
FK Ołeksandrija ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
73'
S Zadiran przyznaje LNZ Cherkasy wykop z linii 5. metra.
72'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla LNZ Cherkasy.
71'
FK Ołeksandrija wykona wyrzut z linii bocznej na połowie LNZ Cherkasy..
69'
Oleg Anatolevich Dulub dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Vitaliy Boyko. Na boisko wchodzi Serhij Rybałka (LNZ Cherkasy).
S Zadiran przyznaje FK Ołeksandrija wykop z linii 5. metra.
68'
Rzut rożny dla FK Ołeksandrija, który wykona Andrij Kulakow.
67'
Mamy wykop dla gospodarze w Oleksandria.
CSC Nika Stadium (Oleksandria). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Gennady Pasich (LNZ Cherkasy).
66'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Ołeksandrija na ich własnej połowie.
65'
FK Ołeksandrija dokonują zmiany w swoim zespole. Rusłan Rotań decyduje o tym, że na boisko wchodzi Juan Alvina Bezerra, a na ławce siada Oleksandr Belyaev.
Zmiana w zespole FK Ołeksandrija. Boisko opuszcza Bohdan Olehovych Biloshevskyi, wchodzi Danil Skorko.
Kyrylo Kovalets celnie strzela, ale gola nie ma.
Prawa róg boiska - czy FK Ołeksandrija wykorzysta szansę?
64'
Co za okazja! Vladislav Kalitvintsev (FK Ołeksandrija) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
62'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Ołeksandrija na CSC Nika Stadium.
Na CSC Nika Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
61'
Wyrzut z linii bocznej dla LNZ Cherkasy w pobliżu pola karnego.
CSC Nika Stadium. Sędzia S Zadiran odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to LNZ Cherkasy.
59'
Oleksandr Belyaev (FK Ołeksandrija) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
58'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FK Ołeksandrija w Oleksandria.
57'
LNZ Cherkasy: schodzi Vladyslav Naumets, za niego zagra Eynel Soares.
Rzut wolny dla FK Ołeksandrija na ich własnej połowie.
53'
Na CSC Nika Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Na połowie LNZ Cherkasy FK Ołeksandrija wykona rzut wolny.
51'
Na własnej połowie wykona LNZ Cherkasy rzut wolny.
50'
Rzut wolny dla LNZ Cherkasy na połowie FK Ołeksandrija.
49'
Odgwizdany spalony na zawodniku FK Ołeksandrija.
Z bardzo dobrej pozycji FK Ołeksandrija ma wyrzut z linii bocznej.
48'
Rzut wolny dla LNZ Cherkasy na ich własnej połowie.
Na CSC Nika Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
46'
CSC Nika Stadium (Oleksandria). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Bar Arad (LNZ Cherkasy), na ławce siada Olivier Thill.
Oleksiy Khoblenko ustępuje miejsca na boisku dla Guy Merlin Mollo Bessala.
45'
Wykop z linii 5. metra dla LNZ Cherkasy na CSC Nika Stadium.
W Oleksandria drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Ivan Kalyuzhny Volodymyrovych po niecelnym strzale nie podwyższa dla FK Ołeksandrija.
S Zadiran sygnalizuje rzut wolny dla FK Ołeksandrija na połowie przeciwnika.
Mamy 1-1. Piłkę w bramce umieszcza Vladyslav Naumets.
Vladislav Kalitvintsev (FK Ołeksandrija) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
44'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FK Ołeksandrija.
43'
Wyrzut z linii bocznej dla LNZ Cherkasy na połowie FK Ołeksandrija.
42'
Szczęśliwie Andrij Kulakow może grać dalej.
Andrij Kulakow (FK Ołeksandrija) wymaga pomocy medycznej. Sędzia S Zadiran zarządza krótką przerwę.
41'
40'
Wyrzut z linii bocznej dla LNZ Cherkasy na ich własnej połowie.
39'
Oleksandr Martinyuk (FK Ołeksandrija) może kontynuować grę.
38'
Oleksandr Martinyuk (FK Ołeksandrija) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Żółty kartonik ogląda Oleksiy Khoblenko (LNZ Cherkasy). To zła wiadomość dla drużyny.
37'
35'
LNZ Cherkasy wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Ołeksandrija..
34'
33'
Andrij Kulakow strzela niecelnie.
31'
30'
Kyrylo Kovalets (FK Ołeksandrija) strzela, ale niecelnie.
28'
27'
Główka! Strzela Oleksandr Belyaev (FK Ołeksandrija), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu LNZ Cherkasy.
26'
25'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Kyrylo Kovalets (FK Ołeksandrija) nie strzela bramki.
24'
Ależ emocje! LNZ Cherkasy! Strzela Vladyslav Naumets, ale mimo iż celnie to na CSC Nika Stadium (Oleksandria) wynik pozostaje bez zmian.
S Zadiran przyznaje wyrzut z linii bocznej dla LNZ Cherkasy, niebezpiecznie blisko pola karnego FK Ołeksandrija.
22'
Wyrzut z linii bocznej dla LNZ Cherkasy na CSC Nika Stadium.
Niestety Vladislav Kalitvintsev (FK Ołeksandrija) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
21'
19'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na CSC Nika Stadium.
Piłka bezpieczna po tym jak LNZ Cherkasy otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
18'
16'
Yuriy Kopyna (FK Ołeksandrija) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 1-0.
12'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny LNZ Cherkasy. Sędzia spotkania S Zadiran jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie CSC Nika Stadium (Oleksandria).
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Denys Norenkov (LNZ Cherkasy). Na murawę wchodzi Oleksandr Nasonov (LNZ Cherkasy).
LNZ Cherkasy w składzie bez zmian. Denys Norenkov może kontynuować grę!
10'
Mecz jest na moment przerwany. Denys Norenkov (LNZ Cherkasy) odnosi jakąś kontuzję.