FC Vorskla Poltava
Ibrahim Kane 32' Ruslan Yuriiovych Stepanyuk 90'
90'
FC Vorskla Poltava otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Felipe Rodrigues dos Santos otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Mykhailo Rayda ma dziś sporo pracy. FC Vorskla Poltava muszą uważać na kartki.
Rzut wolny dla FC Metalist 1925 Kharkiv na ich własnej połowie.
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Vorskla Poltava.
Do 3-2 FC Vorskla Poltava zmniejsza stratę po strzeleniu karnego.
Igor Kurylo zmienia Denys Harmasz na Stadion Metalist.
Maksym Imerekow (FC Metalist 1925 Kharkiv) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Mykhailo Rayda zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Beka Vachiberadze za Artem Gabelok jako czwarty zmiana u gospodarze.
W Charków drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Żółta kartka dla Ruslan Yuriiovych Stepanyuk.
FC Metalist 1925 Kharkiv ma wykop z linii 5. metra.
89'
Mykhailo Rayda przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Vorskla Poltava, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Metalist 1925 Kharkiv.
88'
Mykhailo Rayda sygnalizuje, że FC Vorskla Poltava wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Metalist 1925 Kharkiv.
Na Stadion Metalist drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
87'
Na Stadion Metalist wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
86'
Żółtą kartkę ogląda Wiktor Kornijenko (FC Vorskla Poltava).
85'
Wykop z linii 5. metra dla FC Vorskla Poltava na Stadion Metalist.
Mykhailo Rayda sygnalizuje rzut wolny dla FC Metalist 1925 Kharkiv na ich własnej połowie.
83'
Na własnej połowie wykona FC Metalist 1925 Kharkiv rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Metalist 1925 Kharkiv na Stadion Metalist.
82'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Vorskla Poltava w Charków.
80'
Dmytro Yusov ustępuje miejsca na boisku dla Ari Moura.
Gol! FC Metalist 1925 Kharkiv zwiększa przewagę nad przeciwnikiem. Gola strzela Dmytro Yusov.
77'
Mykhailo Rayda przyznaje FC Metalist 1925 Kharkiv wykop z linii 5. metra.
76'
Stadion Metalist. Sędzia Mykhailo Rayda odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Metalist 1925 Kharkiv.
75'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Sambou Sissoko. Na boisko wchodzi Anton Hlushchenko.
Zmiana na boisku - wchodzi Felipe Rodrigues dos Santos (FC Vorskla Poltava). Murawę opuszcza Ibrahim Kane.
Czy FC Metalist 1925 Kharkiv wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
73'
72'
Zmiana. Z boiska schodzi Oleksii Sydorov, a wchodzi Kostiantyn Bychek.
71'
Stadion Metalist (Charków). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Raymond Owusu (FC Metalist 1925 Kharkiv), na ławce siada Andrii Boriaczuk.
70'
69'
FC Vorskla Poltava wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Metalist 1925 Kharkiv..
68'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Metalist 1925 Kharkiv na połowie FC Vorskla Poltava.
67'
Z bardzo dobrej pozycji FC Vorskla Poltava ma wyrzut z linii bocznej.
Prawa róg boiska - czy FC Vorskla Poltava wykorzysta szansę?
66'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Vorskla Poltava na połowie FC Metalist 1925 Kharkiv.
65'
Na połowie FC Vorskla Poltava FC Metalist 1925 Kharkiv wykona rzut wolny.
64'
FC Vorskla Poltava ma wykop z linii 5. metra.
63'
62'
FC Vorskla Poltava ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
61'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Metalist 1925 Kharkiv.
60'
59'
FC Vorskla Poltava: schodzi Artem Chelyadin, za niego zagra Oleksandr Sklyar.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Nesterenko Ivan Vasylovych (FC Vorskla Poltava). Na murawę wchodzi Sergiy Myakushko (FC Vorskla Poltava).
Piłka bezpieczna po tym jak FC Metalist 1925 Kharkiv otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
57'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Metalist.
56'
55'
Mykhailo Rayda przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Vorskla Poltava na ich własnej połowie.
54'
Na Stadion Metalist drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Na Stadion Metalist drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
52'
Rzut wolny dla FC Metalist 1925 Kharkiv na połowie FC Vorskla Poltava.
51'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Vorskla Poltava otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
50'
Mamy wykop dla gospodarze w Charków.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Vorskla Poltava w pobliżu pola karnego.
W Charków drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
49'
48'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Metalist 1925 Kharkiv.
47'
Mykhailo Rayda sygnalizuje, że FC Metalist 1925 Kharkiv wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Vorskla Poltava.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Denys Harmasz (FC Metalist 1925 Kharkiv).
46'
Na własnej połowie wykona FC Vorskla Poltava rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Vorskla Poltava na Stadion Metalist.
Zmiana w zespole FC Vorskla Poltava. Boisko opuszcza Najeeb Yakubu, wchodzi Wiktor Kornijenko.
45'
44'
Mykhailo Rayda sygnalizuje rzut wolny dla FC Metalist 1925 Kharkiv niebezpiecznie blisko bramki FC Vorskla Poltava.
43'
Wykop z linii 5. metra dla FC Metalist 1925 Kharkiv na Stadion Metalist.
42'
41'
39'
FC Metalist 1925 Kharkiv wychodzą na prowadzenie. Aktualny wynik spotkania to 2-1 na korzyść zespołu FC Metalist 1925 Kharkiv.
37'
36'
FC Metalist 1925 Kharkiv otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
32'
Remis na Stadion Metalist. 1-1 po golu Ibrahim Kane.
31'
Czy FC Vorskla Poltava wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
29'
FC Metalist 1925 Kharkiv wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Vorskla Poltava..
28'
Mykhailo Rayda przyznaje FC Vorskla Poltava wykop z linii 5. metra.
27'
26'
Gol. Zespół, który prowadzi to FC Metalist 1925 Kharkiv. Aktualny wynik meczu to 1-0.
FC Metalist 1925 Kharkiv ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
25'
24'
23'
W Charków, FC Metalist 1925 Kharkiv atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
22'
20'
18'
17'
Mykhailo Rayda sygnalizuje rzut wolny dla FC Metalist 1925 Kharkiv na połowie przeciwnika.
15'
14'
10'
Mykhailo Rayda sygnalizuje rzut wolny dla FC Vorskla Poltava na ich własnej połowie.
8'
6'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Vorskla Poltava.
5'
Na Stadion Metalist drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.