90'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla LNZ Cherkasy.
soccer-goal Created with Sketch.
Na własnej połowie wykona FC Obolon Kijów rzut wolny.
Czy LNZ Cherkasy wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Dmitriy Kubryak sygnalizuje, że LNZ Cherkasy wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Obolon Kijów.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Obolon Kijów otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Dmitriy Kubryak przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Żółtka kartka dla Serhij Rybałka na Obolon Arena.
Shape Created with Sketch.
Rzut wolny dla FC Obolon Kijów na połowie LNZ Cherkasy.
LNZ Cherkasy ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut wolny dla LNZ Cherkasy na ich własnej połowie.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Igor Krasnopir. Na boisko wchodzi Sergiy Sukhanov.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
89'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Obolon Kijów.
Wykop z linii 5. metra dla LNZ Cherkasy na Obolon Arena.
88'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny LNZ Cherkasy. Sędzia spotkania Dmitriy Kubryak jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Obolon Arena (Kijów).
FC Obolon Kijów otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
87'
Wyrzut z linii bocznej dla LNZ Cherkasy na Obolon Arena.
Rzut wolny dla drużyny goście na Obolon Arena.
86'
Danylo Karas (FC Obolon Kijów) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Dmitriy Kubryak zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Na połowie FC Obolon Kijów LNZ Cherkasy wykona rzut wolny.
85'
Na Obolon Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
84'
Bar Arad otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Dmitriy Kubryak ma dziś sporo pracy. LNZ Cherkasy muszą uważać na kartki.
Dmitriy Kubryak sygnalizuje rzut wolny dla FC Obolon Kijów na połowie przeciwnika.
83'
Na Obolon Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
LNZ Cherkasy wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Obolon Kijów..
82'
W Kijów, LNZ Cherkasy atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Group Created with Sketch.
80'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Guy Merlin Mollo Bessala. Na boisko wchodzi Olivier Thill.
77'
LNZ Cherkasy ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
corner2 Created with Sketch.
Wyrzut z linii bocznej dla LNZ Cherkasy na połowie FC Obolon Kijów.
74'
Mamy wykop dla goście w Kijów.
73'
LNZ Cherkasy ma wykop z linii 5. metra.
72'
71'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
69'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Obolon Kijów na ich własnej połowie.
Dmitriy Kubryak przyznaje FC Obolon Kijów wykop z linii 5. metra.
68'
Dmitriy Kubryak sygnalizuje rzut wolny dla FC Obolon Kijów na ich własnej połowie.
67'
66'
64'
Obolon Arena. Sędzia Dmitriy Kubryak odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Obolon Kijów.
Obolon Arena (Kijów). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Maksim Griso (FC Obolon Kijów), na ławce siada Yegor Prokopenko.
Oleg Vyshnevskyi za Rostyslav Taranukha jako trzeci zmiana u gospodarze.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Taras Moroz (FC Obolon Kijów). Na murawę wchodzi Sergiy Kosovskyi (FC Obolon Kijów).
60'
58'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla LNZ Cherkasy.
57'
Na Obolon Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Taras Moroz (FC Obolon Kijów).
56'
Na własnej połowie wykona LNZ Cherkasy rzut wolny.
Na Obolon Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Oleg Anatolevich Dulub dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Muharrem Jashari. Na boisko wchodzi Denys Oliynyk (LNZ Cherkasy).
55'
Wykop z linii 5. metra dla FC Obolon Kijów na Obolon Arena.
54'
Zmiana na boisku - wchodzi Yegor Prokopenko (FC Obolon Kijów). Murawę opuszcza Oleksandr Chernov.
FC Obolon Kijów ma wykop z linii 5. metra.
53'
52'
49'
Odgwizdany spalony na zawodniku LNZ Cherkasy.
48'
47'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Obolon Kijów na Obolon Arena.
46'
LNZ Cherkasy otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Petro Stasyuk ustępuje miejsca na boisku dla Vladyslav Naumets.
Zmiana. Z boiska schodzi Vitaliy Boyko, a wchodzi Bar Arad.
Eynel Soares zmienia Maksym Priadun na Obolon Arena.
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Piłka bezpieczna po tym jak LNZ Cherkasy otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
44'
42'
Wyrzut z linii bocznej dla LNZ Cherkasy na ich własnej połowie.
41'
Na Obolon Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
40'
Żółtą kartkę ogląda Vitaliy Boyko (LNZ Cherkasy).
39'
Na Obolon Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Rzut wolny dla FC Obolon Kijów na ich własnej połowie.
38'
Dmitriy Kubryak sygnalizuje rzut wolny dla LNZ Cherkasy na ich własnej połowie.
FC Obolon Kijów wykona wyrzut z linii bocznej na połowie LNZ Cherkasy..
37'
36'
35'
Dmitriy Kubryak po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Mamy wykop dla gospodarze w Kijów.
34'
32'
31'
30'
29'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
28'
Rzut wolny z własnej połowy dla LNZ Cherkasy.
27'
25'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Obolon Kijów na połowie LNZ Cherkasy.
Czy FC Obolon Kijów wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
23'
22'
Obolon Arena (Kijów). Igor Krasnopir (FC Obolon Kijów) strzałem głową wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie 1-0.
Group 9 Copy Created with Sketch.
21'
20'
18'
Obolon Arena. Arbiter Dmitriy Kubryak dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FC Obolon Kijów.
17'
14'
13'
12'
11'
10'
9'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Obolon Kijów.
8'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Obolon Kijów w Kijów.
Lewa róg boiska - czy FC Obolon Kijów wykorzysta szansę?
6'
5'
4'
W Kijów drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Żółty kartonik ogląda Hajdin Salihu (LNZ Cherkasy). To zła wiadomość dla drużyny.
3'
2'
Z bardzo dobrej pozycji LNZ Cherkasy ma wyrzut z linii bocznej.
1'
Wyrzut z linii bocznej dla LNZ Cherkasy w pobliżu pola karnego.
Początek pierwszej połowy
eyJwYWdfbWFpbl9mcmVlIjoiMCIsImFwaV9wcm92X2lkIjoiU1BPUlRfUkFEQVIiLCJwYWdfaWQiOiI4MTc1IiwiYXBwX2ZpZWxkcyI6eyJpZCI6ImtleS5pZCIsImNvbnRlbnRfdHlwZSI6ImtleS50eXBlX2lkIiwidGl0bGUiOiJrZXkudGl0bGUiLCJpbWFnZSI6ImtleS5wcmV2aWV3X2hvcml6b250YWwiLCJhdWRpbyI6ImtleS5hdWRpb3MuMC51cmwiLCJjYXRlZ29yeSI6ImtleS5jYXRlZ29yeSJ9fQ==