Michael Olise 7' Eberechi Eze 16' Emerson 20' Jean Philippe Mateta 31' Jean Philippe Mateta 64'
Maxwel Cornet (West Ham United) na pozycji spalonej.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na połowie Crystal Palace.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na ich własnej połowie.
Graham Scott przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na Selhurst Park.
Maxwel Cornet (West Ham United) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Rzut wolny dla Crystal Palace na połowie West Ham United.
Graham Scott przyznaje Crystal Palace wykop z linii 5. metra.
Na Selhurst Park drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Graham Scott sygnalizuje rzut wolny dla Crystal Palace na ich własnej połowie.
89'
5-2 po samobóju Tyrick Mitchell.
Czy West Ham United wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
88'
Piłka bezpieczna po tym jak West Ham United otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
86'
Rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
Na własnej połowie wykona West Ham United rzut wolny.
Zmiana w zespole West Ham United. Boisko opuszcza Mohammed Kudus, wchodzi Maxwel Cornet.
85'
Crystal Palace wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United..
84'
Na Selhurst Park drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
83'
Odgwizdany spalony na zawodniku West Ham United.
Crystal Palace przed kolejną okazją, ale Tyrick Mitchell strzela niecelnie.
82'
Jairo Riedewald zmienia Will Hughes na Selhurst Park.
Jeffrey Schlupp za Eberechi Eze jako czwarty zmiana u gospodarze.
80'
West Ham United ma wykop z linii 5. metra.
Selhurst Park (Londyn). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Eberechi Eze (Crystal Palace).
77'
Na Selhurst Park wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
76'
Wyrzut z linii bocznej dla Crystal Palace na Selhurst Park.
75'
Graham Scott przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Zmiana na boisku - wchodzi Kalvin Phillips (West Ham United). Murawę opuszcza Edson Alvarez.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Michail Antonio (West Ham United). Na murawę wchodzi Danny Ings (West Ham United).
74'
73'
70'
69'
Crystal Palace ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
68'
Crystal Palace dokonują zmiany w swoim zespole. Oliver Glasner decyduje o tym, że na boisko wchodzi Odsonne Edouard, a na ławce siada Jean Philippe Mateta.
Oliver Glasner dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Michael Olise. Na boisko wchodzi Jordan Ayew (Crystal Palace).
66'
W Londyn, West Ham United atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Rzut wolny z własnej połowy dla West Ham United.
64'
Gol powiększający przewagę. Bramkę strzela Jean Philippe Mateta (Crystal Palace). Bieżący rezultat to 5-1.
62'
Pierwszy zmiana w zespole Crystal Palace. Urazu doznaje Adam Wharton. Na Selhurst Park pojawia się Naouirou Ahamada.
61'
Nie ma urazu. Emerson wraca na boisko.
Przerwa w meczu. Adam Wharton doznał urazu.
59'
Emerson z West Ham United ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
58'
57'
West Ham United ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
56'
Graham Scott sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Crystal Palace.
54'
Na Selhurst Park drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
53'
Piłka bezpieczna po tym jak Crystal Palace otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
52'
Gra toczy się dalej, Lucas Paqueta (West Ham United) może kontynuować grę.
51'
W Londyn mamy chwilę spokoju, gracz West Ham United - Lucas Paqueta doznał kontuzji i mamy przerwę.
50'
Prawa róg boiska - czy Crystal Palace wykorzysta szansę?
Na Selhurst Park uderzał na bramkę Eberechi Eze z Crystal Palace, bez efektu.
48'
47'
46'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Angelo Ogbonna. Na boisko wchodzi Aaron Cresswell.
Selhurst Park (Londyn). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Ben Johnson (West Ham United), na ławce siada Tomáš Souček.
45'
West Ham United: żółtka kartka dla Tomáš Souček.
Żółtka kartka dla Tyrick Mitchell na Selhurst Park.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Crystal Palace.
West Ham United musi uważać. Crystal Palace ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wyrzut z linii bocznej dla Crystal Palace na połowie West Ham United.
Graham Scott odgwizduje spalonego zawodnika drużyny West Ham United.
Mamy wykop dla goście w Londyn.
Koleja szansa na gola w Londyn. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Joachim Andersen (Crystal Palace), ale podłuje.
Selhurst Park. Sędzia Graham Scott odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Crystal Palace.
Graham Scott sygnalizuje rzut wolny dla Crystal Palace na połowie przeciwnika.
Selhurst Park. Arbiter Graham Scott dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu West Ham United.
44'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United w pobliżu pola karnego.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla West Ham United w Londyn.
43'
Na połowie West Ham United Crystal Palace wykona rzut wolny.
40'
Gol! West Ham United odrabia straty. Bramkę na 4-1 zdobywa Michail Antonio.
39'
Will Hughes otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Graham Scott sygnalizuje rzut wolny dla West Ham United na połowie przeciwnika.
37'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla West Ham United.
Crystal Palace ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
36'
Graham Scott sygnalizuje, że Crystal Palace wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United.
35'
Michail Antonio po niecelnym strzale nie podwyższa dla West Ham United.
34'
Czy West Ham United wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
31'
Już 4-0 po golu Jean Philippe Mateta.
30'
Graham Scott przyznaje West Ham United wykop z linii 5. metra.
Michael Olise (Crystal Palace) strzela, ale niecelnie.
27'
Arbiter spotkania Graham Scott pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny West Ham United.
W Londyn drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Crystal Palace znów przed szansą, ale tym razem Eberechi Eze nie trafia.
26'
Crystal Palace jednak bez gola, strzał Michael Olise obroniony.
25'
Graham Scott sygnalizuje rzut wolny dla Crystal Palace niebezpiecznie blisko bramki West Ham United.
24'
Drużyna Crystal Palace atakuje, podanie do Eberechi Eze, który jednak nie strzela w światło bramki.
22'
20'
Emerson strzela bramke samobójczą. To nie jest jego najszczęśliwszy dzień.
19'
Na połowie Crystal Palace West Ham United wykona rzut wolny.
18'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla West Ham United.
16'
Eberechi Eze (Crystal Palace) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 2-0.
15'
13'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Selhurst Park.
11'
Eberechi Eze strzela niecelnie.
10'
Graham Scott przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Crystal Palace, niebezpiecznie blisko pola karnego West Ham United.
9'
Wykop z linii 5. metra dla West Ham United na Selhurst Park.
8'
Czy Crystal Palace wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?