Cole Palmer 15' Conor Gallagher 30' Noni Madueke 36' Nicolas Jackson 48' Nicolas Jackson 80'
5 - 0
West Ham United
90'
Rzut rożny dla Chelsea FC, który wykona Christopher Nkunku.
Stamford Bridge. Sędzia Andrew Madley odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to West Ham United.
Rzut wolny z własnej połowy dla West Ham United.
Andrew Madley sygnalizuje rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na ich własnej połowie.
89'
Alfie Gilchrist zmienia Cole Palmer na Stamford Bridge.
Chelsea FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
87'
Na połowie West Ham United Chelsea FC wykona rzut wolny.
85'
West Ham United ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
West Ham United jednak bez gola, strzał Mohammed Kudus obroniony.
84'
Rzut wolny dla Chelsea FC na ich własnej połowie.
82'
Zmiana. Z boiska schodzi Trevoh Chalobah, a wchodzi Malo Gusto.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Thiago Silva. Na boisko wchodzi Axel Disasi.
81'
Chelsea FC... i kolejna bramka! Nicolas Jackson zmienia wynik na 5-0.
79'
West Ham United przed szansą na Stamford Bridge! Ale Jarrod Bowen trafia w poprzeczkę!
77'
76'
Lucas Paqueta kończy gre na dzisiaj - prawdopodobnie w wyniku kontuzji. Na boisko w zastępstwie wbiega Aaron Cresswell.
Stamford Bridge (Londyn). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Christopher Nkunku (Chelsea FC), na ławce siada Mykhailo Mudryk.
Mauricio Roberto Pochettino Trossero dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Noni Madueke. Na boisko wchodzi Cesare Casadei (Chelsea FC).
75'
Kontuzja Lucas Paqueta przerywa na chwilę spotkanie na Stamford Bridge.
74'
Na Stamford Bridge uderzał na bramkę Noni Madueke z Chelsea FC, bez efektu.
72'
Mykhailo Mudryk (Chelsea FC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
71'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Chelsea FC.
Drużyna West Ham United atakuje, podanie do James Ward-Prowse, który jednak nie strzela w światło bramki.
70'
Zmiana w zespole West Ham United. Boisko opuszcza Michail Antonio, wchodzi Danny Ings.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla West Ham United!
67'
Mamy wykop dla gospodarze w Londyn.
Główka Lucas Paqueta (West Ham United)....niecelnie.
Prawa róg boiska - czy West Ham United wykorzysta szansę?
66'
Chelsea FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Ależ emocje! Chelsea FC! Strzela Noni Madueke, ale mimo iż celnie to na Stamford Bridge (Londyn) wynik pozostaje bez zmian.
64'
Czy West Ham United wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Chelsea FC jednak bez gola, strzał Cole Palmer obroniony.
62'
Prawa róg boiska - czy Chelsea FC wykorzysta szansę?
56'
Na Stamford Bridge Andrew Madley gwiżdże, Noni Madueke na pozycji spalonej.
Rzut rożny dla West Ham United, który wykona James Ward-Prowse.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak James Ward-Prowse (West Ham United) nie strzela bramki.
55'
Dobra pozycja dla graczy West Ham United przy tym rzucie wolnym.
53'
Chelsea FC ma wykop z linii 5. metra.
Emerson (West Ham United) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
52'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla West Ham United w Londyn.
Chelsea FC musi uważać. West Ham United ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
51'
West Ham United ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
49'
Co za okazja! Mykhailo Mudryk (Chelsea FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
48'
Już 4-0 po golu Nicolas Jackson.
46'
Na własnej połowie wykona Chelsea FC rzut wolny.
West Ham United otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Edson Alvarez ustępuje miejsca na boisku dla James Ward-Prowse.
45'
Andrew Madley sygnalizuje rzut wolny dla Chelsea FC na połowie przeciwnika.
Żółty kartonik ogląda Lucas Paqueta (West Ham United). To zła wiadomość dla drużyny.
Na Stamford Bridge drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
44'
Żółtą kartkę ogląda Emerson (West Ham United).
West Ham United w niebezpieczeństwie. Chelsea FC ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Było tak blisko! Jarrod Bowen (West Ham United) trafia w poprzeczkę!
Andrew Madley przyznaje wyrzut z linii bocznej dla West Ham United, niebezpiecznie blisko pola karnego Chelsea FC.
43'
Wyrzut z linii bocznej dla Chelsea FC na Stamford Bridge.
Na Stamford Bridge drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
42'
West Ham United otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
40'
Rzut wolny z własnej połowy dla Chelsea FC.
38'
Żółtka kartka dla Marc Cucurella na Stamford Bridge.
Genialna szansa przed Chelsea FC. Było blisko, ale Conor Gallagher trafił w samą poprzeczkę.
36'
Podwyższenie prowadzenia na Stamford Bridge w Londyn. Bramkę dla Chelsea FC strzela głową Noni Madueke. Jest 3-0.
Mykhailo Mudryk będzie wykonywał rzut rożny.
34'
W Londyn drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Żółta kartka dla Angelo Ogbonna.
33'
Wykop z linii 5. metra dla Chelsea FC na Stamford Bridge.
Rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
32'
Piłka bezpieczna po tym jak Chelsea FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
30'
Kolejny gol dla dryżyny Chelsea FC. Chelsea FC sukcesywnie powiększają swoją przewagę. W chwili obecnej prowadzą 2-0.
29'
Andrew Madley przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
28'
Na Stamford Bridge wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Chelsea FC przed kolejną okazją, ale Cole Palmer strzela niecelnie.
27'
West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Chelsea FC..
26'
Nicolas Jackson celnie strzela, ale gola nie ma.
25'
Z bardzo dobrej pozycji West Ham United ma wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na połowie Chelsea FC.
24'
Stamford Bridge. Sędzia Andrew Madley odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Chelsea FC.
23'
Rzut rożny dla Chelsea FC, który wykona Mykhailo Mudryk.
22'
Mamy wykop dla goście w Londyn.
Chelsea FC bez gola, niecelny strzał głową Nicolas Jackson.
20'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla West Ham United.
18'
Główka! Strzela Trevoh Chalobah (Chelsea FC), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu West Ham United.
Chelsea FC bez gola, Noni Madueke próbował pokonać bramkarza.
17'
Wyrzut z linii bocznej dla Chelsea FC na ich własnej połowie.
16'
Główka! Niestety Jarrod Bowen (West Ham United) trafia tylko w słupek!
Lewa róg boiska - czy West Ham United wykorzysta szansę?
15'
Chelsea FC wychodzą na prowadzenie. Aktualny wynik spotkania to 1-0 na korzyść zespołu Chelsea FC.
13'
12'
11'
Niestety Nicolas Jackson (Chelsea FC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
9'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stamford Bridge.
8'
Na Stamford Bridge drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Andrew Madley sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Chelsea FC.
7'
6'
Jarrod Bowen będzie wykonywał rzut rożny.
4'
Wyrzut z linii bocznej dla Chelsea FC w pobliżu pola karnego.
Andrew Madley przyznaje Chelsea FC wykop z linii 5. metra.
3'
2'
1'
Piłka bezpieczna po tym jak West Ham United otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.