Brighton & Hove Albion ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
U goście żółtą katkę ogląda Matty Cash.
Shape Created with Sketch.
Czy Brighton & Hove Albion wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
Rzut rożny dla Aston Villa, który wykona Leon Bailey.
American Express Community Stadium. Arbiter Robert Jones dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Brighton & Hove Albion.
Group Created with Sketch.
Wykop z linii 5. metra dla Aston Villa na American Express Community Stadium.
soccer-goal Created with Sketch.
Brighton & Hove Albion otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Na własnej połowie wykona Brighton & Hove Albion rzut wolny.
Czy Brighton & Hove Albion wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Robert Jones sygnalizuje, że Brighton & Hove Albion wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Aston Villa.
Roberto De Zerbi dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Simon Adingra. Na boisko wchodzi Valentin Barco (Brighton & Hove Albion).
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Rzut wolny dla Aston Villa na ich własnej połowie.
Lewa róg boiska - czy Brighton & Hove Albion wykorzysta szansę?
Wyrzut z linii bocznej dla Brighton & Hove Albion w pobliżu pola karnego.
Alex Moreno zmienia Lucas Digne na American Express Community Stadium.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Ezri Konsa. Na boisko wchodzi Calum Chambers.
Rzut wolny dla Brighton & Hove Albion na połowie Aston Villa.
88'
Zmiana na boisku - wchodzi Jakub Moder (Brighton & Hove Albion). Murawę opuszcza Danny Welbeck.
Zmiana w zespole Brighton & Hove Albion. Boisko opuszcza Billy Gilmour, wchodzi Carlos Baleba.
87'
Bramka! Joao Pedro (Brighton & Hove Albion) główką daje prowadzenie dla swojego zespołu na 1-0.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Nie ma gola na American Express Community Stadium, Joao Pedro z Brighton & Hove Albion chybia z 11 metrów.
85'
Ezri Konsa
Penalty_advantage Created with Sketch.
83'
Rzut wolny dla Aston Villa na połowie Brighton & Hove Albion.
Na American Express Community Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Główka Danny Welbeck (Brighton & Hove Albion)....niecelnie.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
82'
Na American Express Community Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
81'
Aston Villa wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Brighton & Hove Albion..
80'
Co za okazja! Simon Adingra (Brighton & Hove Albion) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
79'
Robert Jones odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Aston Villa.
American Express Community Stadium. Sędzia Robert Jones odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Aston Villa.
77'
Pascal Gross będzie wykonywał rzut rożny.
75'
Robert Jones przyznaje Brighton & Hove Albion wykop z linii 5. metra.
Robert Jones przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Aston Villa, niebezpiecznie blisko pola karnego Brighton & Hove Albion.
74'
Robert Jones przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
73'
American Express Community Stadium (Falmer). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Jhon Jader Duran Palacio (Aston Villa), na ławce siada Moussa Diaby.
Na połowie Aston Villa Brighton & Hove Albion wykona rzut wolny.
72'
Wyrzut z linii bocznej dla Aston Villa na połowie Brighton & Hove Albion.
71'
Na American Express Community Stadium Robert Jones gwiżdże, Pascal Gross na pozycji spalonej.
68'
Cel
67'
Aston Villa ma wykop z linii 5. metra.
Julio Cesar Enciso po niecelnym strzale nie podwyższa dla Brighton & Hove Albion.
66'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Aston Villa.
65'
Robert Jones sygnalizuje rzut wolny dla Brighton & Hove Albion na ich własnej połowie.
63'
Brighton & Hove Albion: żółtka kartka dla Simon Adingra.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Aston Villa.
Na własnej połowie wykona Aston Villa rzut wolny.
Brighton & Hove Albion jednak bez gola, strzał Joao Pedro obroniony.
61'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Facundo Valentin Buonanotte (Brighton & Hove Albion). Na murawę wchodzi Julio Cesar Enciso (Brighton & Hove Albion).
Robert Jones sygnalizuje rzut wolny dla Aston Villa na ich własnej połowie.
Prawa róg boiska - czy Brighton & Hove Albion wykorzysta szansę?
59'
Brighton & Hove Albion musi uważać. Aston Villa ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
57'
Brighton & Hove Albion ma wykop z linii 5. metra.
Matty Cash (Aston Villa) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
56'
Lucas Digne będzie wykonywał rzut rożny.
53'
Aston Villa otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
52'
Rzut wolny dla Brighton & Hove Albion na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Brighton & Hove Albion na American Express Community Stadium.
49'
Pascal Gross otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Robert Jones ma dziś sporo pracy. Brighton & Hove Albion muszą uważać na kartki.
Rzut wolny dla drużyny goście na American Express Community Stadium.
48'
Rzut wolny z własnej połowy dla Aston Villa.
47'
Aston Villa ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
46'
Aston Villa w niebezpieczeństwie. Brighton & Hove Albion ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
American Express Community Stadium. Sędzia Robert Jones odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Brighton & Hove Albion.
Pascal Gross (Brighton & Hove Albion) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Ależ emocje! Brighton & Hove Albion! Strzela Simon Adingra, ale mimo iż celnie to na American Express Community Stadium (Falmer) wynik pozostaje bez zmian.
Czy Aston Villa wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
W Falmer drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla Brighton & Hove Albion na ich własnej połowie.
Szczęśliwie Robin Olsen może grać dalej.
43'
Przerwa w meczu. Robin Olsen doznał urazu.
Group 2 Created with Sketch.
41'
Piłka bezpieczna po tym jak Aston Villa otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na American Express Community Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
40'
Robert Jones przyznaje Aston Villa wykop z linii 5. metra.
37'
36'
Wyrzut z linii bocznej dla Aston Villa na American Express Community Stadium.
Na American Express Community Stadium do gry w Brighton & Hove Albion powraca Joao Pedro.
Joao Pedro z Brighton & Hove Albion ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
35'
Robert Jones sygnalizuje rzut wolny dla Brighton & Hove Albion na połowie przeciwnika.
34'
Mamy wykop dla goście w Falmer.
30'
Na American Express Community Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
29'
Wykop z linii 5. metra dla Brighton & Hove Albion na American Express Community Stadium.
28'
Wyrzut z linii bocznej dla Aston Villa na ich własnej połowie.
26'
W Aston Villa pierwszy zmiana, z urazem schodzi Morgan Elliot Rogers, na jego miejsce Matty Cash.
25'
Robert Jones po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
23'
Morgan Elliot Rogers (Aston Villa) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Robert Jones zarządza krótką przerwę.
20'
19'
Na American Express Community Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
18'
Brighton & Hove Albion ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
17'
Z bardzo dobrej pozycji Aston Villa ma wyrzut z linii bocznej.
16'
Pascal Gross nie zgadza się z decyzją sędziego, który odgwizdał spalonego.
12'
Brighton & Hove Albion bez gola, niecelny strzał głową Adam Webster.
11'
Rzut rożny dla Brighton & Hove Albion, który wykona Pascal Gross.
8'
Simon Adingra celnie strzela, ale gola nie ma.
7'
5'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
4'
3'
Niestety Simon Adingra (Brighton & Hove Albion) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
1'
Robert Jones przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.