Rzut wolny z własnej połowy dla RC Strasbourg.
Na własnej połowie wykona FC Nantes rzut wolny.
Diarra Mouhamadou będzie wykonywał rzut rożny.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Emanuel Emegha (RC Strasbourg). Na murawę wchodzi Aboubacar Ali Abdallah (RC Strasbourg).
Żółta kartka dla Eray Comert.
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade de la Beaujoire.
FC Nantes ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
86'
Jeremie Pignard sygnalizuje rzut wolny dla FC Nantes niebezpiecznie blisko bramki RC Strasbourg.
85'
Rzut wolny dla FC Nantes na połowie RC Strasbourg.
83'
Arbiter spotkania Jeremie Pignard pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny RC Strasbourg.
Jeremie Pignard sygnalizuje rzut wolny dla FC Nantes na połowie przeciwnika.
82'
FC Nantes otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
80'
Stade de la Beaujoire (Nantes). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Samuel Moutoussamy (FC Nantes), na ławce siada Pedro Chirivella.
FC Nantes: schodzi Mostafa Mohamed, za niego zagra Matthis Abline.
Rzut wolny dla RC Strasbourg na ich własnej połowie.
78'
RC Strasbourg zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Emanuel Emegha, a wynik meczu na tę chwilę to 1-3.
Na Stade de la Beaujoire wykop z linii 5. metra drużyny goście.
FC Nantes znów przed szansą, ale tym razem Pedro Chirivella nie trafia.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Nantes w pobliżu pola karnego.
77'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Nantes otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
76'
Patrick Vieira dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Kevin Gameiro. Na boisko wchodzi Rabby Nzingoula (RC Strasbourg).
Wykop z linii 5. metra dla FC Nantes na Stade de la Beaujoire.
Jeremie Pignard przyznaje wyrzut z linii bocznej dla RC Strasbourg, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Nantes.
75'
74'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Nantes w Nantes.
Z bardzo dobrej pozycji FC Nantes ma wyrzut z linii bocznej.
72'
Jeremie Pignard sygnalizuje rzut wolny dla RC Strasbourg na ich własnej połowie.
Abdoul Kader Bamba zmienia Florent Mollet na Stade de la Beaujoire.
Zmiana w zespole FC Nantes. Boisko opuszcza Nathan Zeze, wchodzi Nicolas Cozza.
70'
FC Nantes otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
69'
Mamy wykop dla gospodarze w Nantes.
Stade de la Beaujoire. Sędzia Jeremie Pignard odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to RC Strasbourg.
67'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla RC Strasbourg.
Na własnej połowie wykona RC Strasbourg rzut wolny.
66'
Benie Adama Traore za Tino Kadewere jako pierwszy zmiana u gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Nantes na Stade de la Beaujoire.
65'
FC Nantes ma wykop z linii 5. metra.
64'
Wyrzut z linii bocznej dla RC Strasbourg na ich własnej połowie.
62'
Gol. Zespół, który prowadzi to RC Strasbourg. Aktualny wynik meczu to 1-2.
Na Stade de la Beaujoire wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
61'
RC Strasbourg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
60'
Jeremie Pignard sygnalizuje rzut wolny dla RC Strasbourg na połowie przeciwnika.
58'
Wyrzut z linii bocznej dla RC Strasbourg na Stade de la Beaujoire.
56'
Stade de la Beaujoire. Sędzia Jeremie Pignard odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Nantes.
RC Strasbourg musi uważać. FC Nantes ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
54'
RC Strasbourg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
53'
RC Strasbourg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Nantes..
52'
51'
W Nantes drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
49'
Rzut rożny dla RC Strasbourg, który wykona Dilane Bakwa.
48'
Dobra pozycja dla graczy RC Strasbourg przy tym rzucie wolnym.
47'
46'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Nantes.
45'
Jeremie Pignard przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla RC Strasbourg.
Mostafa Mohamed (FC Nantes) strzela głową, ale piłka mija bramkę FC Nantes.
Na Stade de la Beaujoire drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak RC Strasbourg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Jeremie Pignard sygnalizuje, że FC Nantes wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RC Strasbourg.
Stade de la Beaujoire (Nantes). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Jean-Charles Castelletto wraca na boisko.
Krótka pauza na stadionie Stade de la Beaujoire. Sędzia Jeremie Pignard pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Jean-Charles Castelletto może kontynuować grę.
44'
Ależ emocje! FC Nantes! Strzela Jean-Charles Castelletto, ale mimo iż celnie to na Stade de la Beaujoire (Nantes) wynik pozostaje bez zmian.
43'
42'
FC Nantes na Stade de la Beaujoire znów w komplecie, Moses Simon wraca do gry.
41'
Przerwa w meczu. Moses Simon doznał urazu.
40'
Jeremie Pignard sygnalizuje rzut wolny dla FC Nantes na ich własnej połowie.
36'
Eray Comert daje wyrównanie 1-1.
35'
FC Nantes ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Saidou Sow (RC Strasbourg).
34'
Na Stade de la Beaujoire drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
33'
Nathan Zeze otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
31'
FC Nantes wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RC Strasbourg..
Wykop z linii 5. metra dla RC Strasbourg na Stade de la Beaujoire.
Florent Mollet (FC Nantes) główkuje, ale tym razem chybia.
29'
Jeremie Pignard przyznaje RC Strasbourg wykop z linii 5. metra.
FC Nantes bez gola, niecelny strzał głową Mostafa Mohamed.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Nantes na połowie RC Strasbourg.
28'
RC Strasbourg jednak bez gola, strzał Marvin Senaya obroniony.
27'
Rzut wolny dla RC Strasbourg na połowie FC Nantes.
26'
Mamy wykop dla goście w Nantes.
Jeremie Pignard przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Nantes, niebezpiecznie blisko pola karnego RC Strasbourg.
25'
Nie ma urazu. Thomas Delaine wraca na boisko.
24'
Kontuzja Thomas Delaine przerywa na chwilę spotkanie na Stade de la Beaujoire.
23'
RC Strasbourg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
22'
21'
Jeremie Pignard przyznaje FC Nantes wykop z linii 5. metra.
RC Strasbourg w składzie bez zmian. Kevin Gameiro może kontynuować grę!
19'
Kevin Gameiro (RC Strasbourg) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
18'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla FC Nantes blisko pola karnego przeciwników.
Żółty kartonik ogląda Marvin Senaya (RC Strasbourg). To zła wiadomość dla drużyny.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stade de la Beaujoire.
16'
15'
FC Nantes atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
14'
Na Stade de la Beaujoire uderzał na bramkę Mostafa Mohamed z FC Nantes, bez efektu.
13'
Frederic Guilbert będzie wykonywał rzut rożny.
12'
Ależ emocje! RC Strasbourg! Strzela Andrey Nascimento dos Santos, ale mimo iż celnie to na Stade de la Beaujoire (Nantes) wynik pozostaje bez zmian.
11'
FC Nantes musi uważać. RC Strasbourg ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
10'
Florent Mollet (FC Nantes) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
9'
RC Strasbourg w niebezpieczeństwie. FC Nantes ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Lewa róg boiska - czy FC Nantes wykorzysta szansę?
8'
7'
Na połowie RC Strasbourg FC Nantes wykona rzut wolny.
6'
Czy RC Strasbourg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Thomas Delaine (RC Strasbourg) nie strzela bramki.