2 - 1
RC Lens
Wesley Said 77'
90'
Eric Wattellier sygnalizuje rzut wolny dla Olympique Marsylia niebezpiecznie blisko bramki RC Lens.
Olympique Marsylia otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Mamy wykop dla gospodarze w Marsylia.
RC Lens ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Wykop z linii 5. metra dla Olympique Marsylia na Orange Velodrome.
Na Orange Velodrome wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Z bardzo dobrej pozycji Olympique Marsylia ma wyrzut z linii bocznej.
Piłka bezpieczna po tym jak RC Lens otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
89'
Olympique Marsylia ma wykop z linii 5. metra.
88'
Na Orange Velodrome drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
87'
Eric Wattellier przyznaje Olympique Marsylia wykop z linii 5. metra.
85'
Pape Gueye strzela bramkę i Olympique Marsylia wychodzi na prowadzenie. Marsylia to miasto, w którym rozrywany jest dzisiejszy mecz.
84'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla RC Lens.
Orange Velodrome. Sędzia Eric Wattellier odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Olympique Marsylia.
83'
Spalony (Olympique Marsylia).
82'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Pape Gueye (Olympique Marsylia) nie strzela bramki.
81'
Zmiana. Z boiska schodzi Nampalys Mendy, a wchodzi Ruben Aguilar.
80'
Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens na Orange Velodrome.
79'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Jonathan Clauss. Na boisko wchodzi Luis Henrique Tomaz de Lima.
77'
Wesley Said (RC Lens) daje remis dzięki główce.
76'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Deiver Machado (RC Lens). Na murawę wchodzi Ayanda Sishuba (RC Lens).
Zmiana w zespole RC Lens. Boisko opuszcza Sepe Elye Wahi, wchodzi Andy Diouf.
74'
Olympique Marsylia wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RC Lens..
72'
Orange Velodrome (Marsylia). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Jean Onana (Olympique Marsylia), na ławce siada Michael Murillo.
70'
Eric Wattellier przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Lewa róg boiska - czy RC Lens wykorzysta szansę?
68'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Orange Velodrome.
67'
Na Orange Velodrome wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
65'
Zmiana. Z boiska schodzi Iliman Ndiaye, a wchodzi Ismaila Sarr.
Amine Harit ustępuje miejsca na boisku dla Geoffrey Kondogbia.
64'
Żółta kartka dla Sepe Elye Wahi.
63'
U gospodarze żółtą katkę ogląda Leonardo Balerdi.
Rzut wolny dla RC Lens na połowie Olympique Marsylia.
62'
David Pereira Da Costa za Angelo Fulgini jako drugi zmiana u goście.
Zmiana na boisku - wchodzi Wesley Said (RC Lens). Murawę opuszcza Neil El Aynaoui.
58'
Angelo Fulgini będzie wykonywał rzut rożny.
57'
Eric Wattellier po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
54'
RC Lens: żółtka kartka dla Kevin Danso.
53'
Na połowie RC Lens Olympique Marsylia wykona rzut wolny.
52'
Rzut rożny dla RC Lens, który wykona Angelo Fulgini.
51'
Olympique Marsylia musi uważać. RC Lens ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
50'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Olympique Marsylia.
Neil El Aynaoui (RC Lens) strzela, ale niecelnie.
47'
Eric Wattellier sygnalizuje rzut wolny dla RC Lens na połowie przeciwnika.
45'
W Marsylia drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Na Orange Velodrome drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Rzut wolny dla RC Lens na ich własnej połowie.
44'
Eric Wattellier sygnalizuje, że Olympique Marsylia wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RC Lens.
Olympique Marsylia ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
41'
Żółty kartonik ogląda Pape Gueye (Olympique Marsylia). To zła wiadomość dla drużyny.
Olympique Marsylia w niebezpieczeństwie. RC Lens ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
40'
Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens na ich własnej połowie.
RC Lens ma wykop z linii 5. metra.
Orange Velodrome (Marsylia). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Jordan Veretout (Olympique Marsylia).
39'
38'
Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens w pobliżu pola karnego.
Sepe Elye Wahi (RC Lens) strzela, ale poprzeczka ratuje przeciwników.
RC Lens w rozpaczy. Kevin Danso trafia w słupek!
Prawa róg boiska - czy RC Lens wykorzysta szansę?
37'
RC Lens otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
36'
Na własnej połowie wykona Olympique Marsylia rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens na połowie Olympique Marsylia.
34'
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympique Marsylia.
32'
Na Orange Velodrome uderzał na bramkę Kevin Danso z RC Lens, bez efektu.
31'
Pierre-Emerick Aubameyang (Olympique Marsylia) może kontynuować grę.
Ależ emocje! RC Lens! Strzela Nampalys Mendy, ale mimo iż celnie to na Orange Velodrome (Marsylia) wynik pozostaje bez zmian.
Orange Velodrome. Sędzia Eric Wattellier odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to RC Lens.
29'
Przerwa w meczu. Pierre-Emerick Aubameyang doznał urazu.
27'
Eric Wattellier przyznaje RC Lens wykop z linii 5. metra.
25'
Czy RC Lens wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
24'
Eric Wattellier sygnalizuje rzut wolny dla Olympique Marsylia na ich własnej połowie.
23'
Eric Wattellier przyznaje wyrzut z linii bocznej dla RC Lens, niebezpiecznie blisko pola karnego Olympique Marsylia.
22'
Eric Wattellier odgwizduje spalonego zawodnika drużyny RC Lens.
21'
Wykop z linii 5. metra dla RC Lens na Orange Velodrome.
Jordan Veretout (Olympique Marsylia) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
19'
Rzut wolny dla Olympique Marsylia na ich własnej połowie.
18'
16'
Kevin Danso (RC Lens) strzela głową, ale piłka mija bramkę RC Lens.
14'
RC Lens otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
13'
Piłka bezpieczna po tym jak Olympique Marsylia otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla RC Lens w Marsylia.
12'
Co za okazja! Iliman Ndiaye (Olympique Marsylia) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
11'
RC Lens przed kolejną okazją, ale Sepe Elye Wahi strzela niecelnie.
10'
Olympique Marsylia atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Mamy wykop dla goście w Marsylia.
Olympique Marsylia atakuje, ale główka Pape Gueye nie trafia do bramki.
Rzut rożny dla Olympique Marsylia, który wykona Jonathan Clauss.
6'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla RC Lens.
4'
3'
Sepe Elye Wahi strzela niecelnie.
1'
Gol! Pierre-Emerick Aubameyang (Olympique Marsylia) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Aktualny wynik to 1-0.