90'
Bastein Dechepy przyznaje AS Monaco wykop z linii 5. metra.
soccer-goal Created with Sketch.
Wykop z linii 5. metra dla AS Monaco na Groupama Stadium.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Alexandre Lacazette. Na boisko wchodzi Mama Balde.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Olympique Lyon.
Mamy wykop dla goście w Lyon.
Alexandre Lacazette strzela niecelnie.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
88'
Rayan Cherki (Olympique Lyon) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Lewa róg boiska - czy Olympique Lyon wykorzysta szansę?
corner2 Created with Sketch.
AS Monaco ma wykop z linii 5. metra.
Olympique Lyon bez gola, niecelny strzał głową Jake O'Brien.
Rzut rożny dla Olympique Lyon, który wykona Rayan Cherki.
87'
Na Groupama Stadium uderzał na bramkę Alexandre Lacazette z Olympique Lyon, bez efektu.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
86'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla AS Monaco.
84'
Gol! Malick Fofana strzela bramkę. Olympique Lyon obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 3-2.
Group 9 Copy Created with Sketch.
83'
Na Groupama Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
82'
Bastein Dechepy sygnalizuje rzut wolny dla Olympique Lyon na połowie przeciwnika.
Bastein Dechepy sygnalizuje rzut wolny dla Olympique Lyon na ich własnej połowie.
80'
Wyrzut z linii bocznej dla AS Monaco na Groupama Stadium.
79'
Zmiana na boisku - wchodzi Orel Mangala (Olympique Lyon). Murawę opuszcza Corentin Tolisso.
Odgwizdany spalony na zawodniku AS Monaco.
Group Created with Sketch.
77'
Rzut wolny dla AS Monaco na połowie Olympique Lyon.
76'
Breel Embolo strzela głową, ale piłka wybita.
73'
AS Monaco ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla AS Monaco na połowie Olympique Lyon.
72'
Olympique Lyon przed kolejną okazją, ale Rayan Cherki strzela niecelnie.
Na Groupama Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
71'
Bastein Dechepy przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
69'
Żółta kartka dla Krepin Diatta.
Shape Created with Sketch.
W Lyon drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Bastein Dechepy przyznaje wyrzut z linii bocznej dla AS Monaco, niebezpiecznie blisko pola karnego Olympique Lyon.
68'
Olympique Lyon ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
67'
Olympique Lyon atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
66'
Zmiana. Z boiska schodzi Ernest Nuamah, a wchodzi Malick Fofana.
65'
Groupama Stadium (Lyon). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Rayan Cherki (Olympique Lyon), na ławce siada Said Benrahma.
Bastein Dechepy przyznaje Olympique Lyon wykop z linii 5. metra.
63'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Lyon na ich własnej połowie.
AS Monaco otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
62'
60'
Wyrównanie! Wissam Ben Yedder (AS Monaco) swoją celną główką doprowadza do remisu 2-2.
59'
W Lyon, Olympique Lyon atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
58'
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympique Lyon.
Krepin Diatta będzie wykonywał rzut rożny.
57'
Groupama Stadium. Sędzia Bastein Dechepy odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to AS Monaco.
Youssouf Fofana (AS Monaco) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
56'
Lewa róg boiska - czy AS Monaco wykorzysta szansę?
55'
Na Groupama Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
54'
Główka Alexandre Lacazette (Olympique Lyon)....niecelnie.
51'
Olympique Lyon otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla AS Monaco w Lyon.
49'
W Lyon drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
48'
Na własnej połowie wykona AS Monaco rzut wolny.
47'
Żółty kartonik ogląda Kassoum Ouattara (AS Monaco). To zła wiadomość dla drużyny.
Bastein Dechepy sygnalizuje rzut wolny dla Olympique Lyon niebezpiecznie blisko bramki AS Monaco.
46'
Guillermo Maripan ustępuje miejsca na boisku dla Mohammed Salisu.
Na Groupama Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
AS Monaco: schodzi Folarin Balogun, za niego zagra Breel Embolo.
Kassoum Ouattara za Vanderson jako pierwszy zmiana u goście.
0'
Bastein Dechepy po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
Shape Copy 9 Created with Sketch.
45'
Vanderson (AS Monaco) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Piłka bezpieczna po tym jak Olympique Lyon otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Bastein Dechepy sygnalizuje rzut wolny dla AS Monaco na ich własnej połowie.
Groupama Stadium. Arbiter Bastein Dechepy dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Olympique Lyon.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Lyon na Groupama Stadium.
43'
Gra toczy się dalej, Alexandre Lacazette (Olympique Lyon) może kontynuować grę.
42'
Alexandre Lacazette (Olympique Lyon) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Bastein Dechepy zarządza krótką przerwę.
Group 2 Created with Sketch.
Rzut wolny dla Olympique Lyon na ich własnej połowie.
41'
Z bardzo dobrej pozycji AS Monaco ma wyrzut z linii bocznej.
40'
Bastein Dechepy przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Bastein Dechepy sygnalizuje, że AS Monaco wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympique Lyon.
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
38'
Said Benrahma (Olympique Lyon) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Bastein Dechepy zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Rzut wolny dla AS Monaco na ich własnej połowie.
37'
Bastein Dechepy sygnalizuje rzut wolny dla AS Monaco na połowie przeciwnika.
36'
35'
34'
Olympique Lyon otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
32'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla AS Monaco!
Wyrzut z linii bocznej dla AS Monaco w pobliżu pola karnego.
31'
Olympique Lyon ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
29'
Czy AS Monaco wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
28'
Rzut wolny dla drużyny goście na Groupama Stadium.
26'
2-1 prowadzi Olympique Lyon po golu Said Benrahma.
25'
Takumi Minamino otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Bastein Dechepy ma dziś sporo pracy. AS Monaco muszą uważać na kartki.
24'
Piłka bezpieczna po tym jak AS Monaco otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
22'
Odgwizdany spalony na zawodniku Olympique Lyon.
21'
Wyrzut z linii bocznej dla AS Monaco na ich własnej połowie.
Mamy wykop dla gospodarze w Lyon.
19'
Takumi Minamino celnie strzela, ale gola nie ma.
18'
17'
Dobra pozycja dla graczy Olympique Lyon przy tym rzucie wolnym.
13'
AS Monaco atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
12'
Na połowie Olympique Lyon AS Monaco wykona rzut wolny.
11'
Na Groupama Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Olympique Lyon w niebezpieczeństwie. AS Monaco ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
10'
Na własnej połowie wykona Olympique Lyon rzut wolny.
8'
6'
4'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla AS Monaco.
Olympique Lyon przed kolejną okazją, ale Alexandre Lacazette strzela niecelnie.
AS Monaco musi uważać. Olympique Lyon ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
2'
Gol. Zespół, który prowadzi to AS Monaco. Aktualny wynik meczu to 0-1.