Romelu Lukaku 64' Bryan Cristante 90'
90'
AS Roma: schodzi Rick Karsdorp, za niego zagra Stephan El Shaarawy.
AS Roma: żółtka kartka dla Rick Karsdorp.
Gol! Bryan Cristante (AS Roma) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Aktualny wynik to 1-2.
Paulo Dybala
Lorenzo Pellegrini
Lazar Samardzic
Stadio Friuli (Udine). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Diego Llorente (AS Roma), na ławce siada Chris Smalling.
88'
Udinese Calcio w składzie bez zmian. Nehuen Perez może kontynuować grę!
Przerwa w meczu. Nehuen Perez doznał urazu.
83'
Martin Payero
82'
Joao Ferreira
80'
Odgwizdany ofsajd na Joao Ferreira.
72'
AS Roma w ataku na Stadio Friuli, ale sędzia pokazał, że Leonardo Spinazzola był na pozycji spalonej.
Chris Smalling zmienia Nicola Zalewski na Stadio Friuli.
Daniele De Rossi dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Tommaso Baldanzi. Na boisko wchodzi Sardar Azmoun (AS Roma).
AS Roma dokonują zmiany w swoim zespole. Daniele De Rossi decyduje o tym, że na boisko wchodzi Lorenzo Pellegrini, a na ławce siada Leandro Paredes.
Diego Llorente ustępuje miejsca na boisku dla Gianluca Mancini.
Leonardo Spinazzola za Obite Evan N`Dicka jako czwarty zmiana u goście.
Krótka pauza na stadionie Stadio Friuli. Sędzia Luca J. Pairetto pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Obite Evan N`Dicka może kontynuować grę.
71'
Rzut wolny z własnej połowy dla AS Roma.
70'
Udinese Calcio dokonują zmiany w swoim zespole. Fabio Cannavaro decyduje o tym, że na boisko wchodzi Jordan Zemura, a na ławce siada Hassane Kamara.
Udinese Calcio: schodzi Kingsley Ehizibue, za niego zagra Joao Ferreira.
69'
Żółtka kartka dla Tommaso Baldanzi na Stadio Friuli.
AS Roma ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
67'
Na własnej połowie wykona AS Roma rzut wolny.
Czy Udinese Calcio wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
66'
Arbiter spotkania Luca J. Pairetto pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Udinese Calcio.
64'
Piękny strzał głową Romelu Lukaku! Na Stadio Friuli AS Roma remisuje 1-1.
63'
Szczęśliwie Nehuen Perez może grać dalej.
62'
Nehuen Perez (Udinese Calcio) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Luca J. Pairetto zarządza krótką przerwę.
61'
Wyrzut z linii bocznej dla Udinese Calcio na Stadio Friuli.
Luca J. Pairetto sygnalizuje rzut wolny dla AS Roma niebezpiecznie blisko bramki Udinese Calcio.
59'
Luca J. Pairetto przyznaje wyrzut z linii bocznej dla AS Roma, niebezpiecznie blisko pola karnego Udinese Calcio.
Bryan Cristante (AS Roma) strzela głową, ale piłka mija bramkę AS Roma.
Stadio Friuli. Sędzia Luca J. Pairetto odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to AS Roma.
58'
Żółty kartonik ogląda Jaka Bijol (Udinese Calcio). To zła wiadomość dla drużyny.
57'
Odgwizdany spalony na zawodniku AS Roma.
56'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla AS Roma.
Ależ emocje! Udinese Calcio! Strzela Lazar Samardzic, ale mimo iż celnie to na Stadio Friuli (Udine) wynik pozostaje bez zmian.
55'
Udinese Calcio musi uważać. AS Roma ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wyrzut z linii bocznej dla AS Roma na ich własnej połowie.
54'
Na Stadio Friuli drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
53'
Luca J. Pairetto odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Udinese Calcio.
Daniele De Rossi dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Dean Donny Huijsen. Na boisko wchodzi Rick Karsdorp (AS Roma).
Zmiana na boisku - wchodzi Paulo Dybala (AS Roma). Murawę opuszcza Houssem Aouar.
52'
Udinese Calcio ma wykop z linii 5. metra.
49'
AS Roma otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
AS Roma jednak bez gola, strzał Leandro Paredes obroniony.
48'
Rzut wolny dla AS Roma na połowie Udinese Calcio.
Na Stadio Friuli drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
47'
Piłka bezpieczna po tym jak AS Roma otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
46'
45'
Czy AS Roma wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
44'
Luca J. Pairetto sygnalizuje rzut wolny dla AS Roma na ich własnej połowie.
42'
Spalony (Udinese Calcio).
40'
Rzut wolny dla Udinese Calcio na połowie AS Roma.
39'
Wykop z linii 5. metra dla Udinese Calcio na Stadio Friuli.
Romelu Lukaku (AS Roma) główkuje, ale tym razem chybia.
38'
Rzut rożny dla AS Roma, który wykona Leandro Paredes.
36'
AS Roma ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
35'
Rzut wolny dla Udinese Calcio na ich własnej połowie.
AS Roma otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
33'
W Udine drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
32'
Na Stadio Friuli wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Leandro Paredes po niecelnym strzale nie podwyższa dla AS Roma.
31'
Rzut wolny dla AS Roma na ich własnej połowie.
U gospodarze żółtą katkę ogląda Hassane Kamara.
30'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadio Friuli.
28'
Wyrzut z linii bocznej dla AS Roma na połowie Udinese Calcio.
27'
Luca J. Pairetto sygnalizuje, że AS Roma wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Udinese Calcio.
23'
1-0 prowadzi Udinese Calcio po golu Roberto Pereyra.
22'
Leandro Paredes będzie wykonywał rzut rożny.
21'
Lewa róg boiska - czy AS Roma wykorzysta szansę?
20'
Luca J. Pairetto sygnalizuje rzut wolny dla AS Roma na połowie przeciwnika.
18'
Udinese Calcio otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
17'
Mamy wykop dla gospodarze w Udine.
AS Roma znów przed szansą, ale tym razem Houssem Aouar nie trafia.
16'
Luca J. Pairetto przyznaje AS Roma wykop z linii 5. metra.
Koleja szansa na gola w Udine. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Jaka Bijol (Udinese Calcio), ale podłuje.
15'
Stadio Friuli. Sędzia Luca J. Pairetto odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Udinese Calcio.
Kingsley Ehizibue (Udinese Calcio) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
14'
Luca J. Pairetto przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
13'
Udinese Calcio wykona wyrzut z linii bocznej na połowie AS Roma..
12'
11'
Luca J. Pairetto sygnalizuje rzut wolny dla Udinese Calcio na ich własnej połowie.
10'
9'
Udinese Calcio prze naprzód na Stadio Friuli i w konsekwencji głową strzela Lorenzo Lucca, defensywa AS Roma na miejscu.