Federico Dionisi przyznaje Cagliari Calcio wykop z linii 5. metra.
Alessandro Vogliacco strzela niecelnie.
Cagliari Calcio atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Na Luigi Ferraris uderzał na bramkę Vítor Carvalho z Genoa CFC, bez efektu.
Na Luigi Ferraris drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Ależ emocje! Cagliari Calcio! Strzela Paulo Daniel Dentello Azzi, ale mimo iż celnie to na Luigi Ferraris (Genua) wynik pozostaje bez zmian.
88'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
87'
Na własnej połowie wykona Genoa CFC rzut wolny.
Wykop z linii 5. metra dla Cagliari Calcio na Luigi Ferraris.
86'
Mamy wykop dla goście w Genua.
Luigi Ferraris (Genua). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Vítor Carvalho (Genoa CFC).
85'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Genoa CFC.
Kingstone Mutandwa (Cagliari Calcio) strzela, ale niecelnie.
Federico Dionisi sygnalizuje, że Cagliari Calcio wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Genoa CFC.
84'
Zmiana w zespole Cagliari Calcio. Boisko opuszcza Tommaso Augello, wchodzi Kingstone Mutandwa.
Piłka bezpieczna po tym jak Cagliari Calcio otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Genoa CFC na Luigi Ferraris.
83'
Wyrzut z linii bocznej dla Genoa CFC na połowie Cagliari Calcio.
Cagliari Calcio wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Genoa CFC..
82'
Federico Dionisi sygnalizuje rzut wolny dla Genoa CFC na ich własnej połowie.
81'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Cagliari Calcio.
80'
Cagliari Calcio ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
79'
Cagliari Calcio otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Federico Dionisi przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Cagliari Calcio, niebezpiecznie blisko pola karnego Genoa CFC.
78'
Rzut wolny dla drużyny goście na Luigi Ferraris.
Luigi Ferraris (Genua). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Vítor Carvalho (Genoa CFC), na ławce siada Albert Gudmundsson.
77'
Cagliari Calcio musi uważać. Genoa CFC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Genoa CFC w Genua.
76'
Federico Dionisi sygnalizuje rzut wolny dla Genoa CFC niebezpiecznie blisko bramki Cagliari Calcio.
Na połowie Cagliari Calcio Genoa CFC wykona rzut wolny.
75'
Wykop z linii 5. metra dla Genoa CFC na Luigi Ferraris.
Paulo Daniel Dentello Azzi po niecelnym strzale nie podwyższa dla Cagliari Calcio.
74'
Piłka bezpieczna po tym jak Genoa CFC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
73'
Na Luigi Ferraris wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Emil Bohinen zmienia Milan Badelj na Luigi Ferraris.
Zmiana. Z boiska schodzi Johan Vasquez, a wchodzi Giorgio Cittadini.
72'
Claudio Ranieri dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Eldor Shomurodov. Na boisko wchodzi Paulo Daniel Dentello Azzi (Cagliari Calcio).
Żółty kartonik ogląda Tommaso Augello (Cagliari Calcio). To zła wiadomość dla drużyny.
Czy Genoa CFC wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
71'
Mamy wykop dla gospodarze w Genua.
Federico Dionisi sygnalizuje rzut wolny dla Cagliari Calcio na połowie przeciwnika.
70'
Federico Dionisi przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Cagliari Calcio w składzie bez zmian. Adam Obert może kontynuować grę!
Nie ma urazu. Morten Thorsby wraca na boisko.
69'
Przerwa w meczu. Morten Thorsby doznał urazu.
Adam Obert (Cagliari Calcio) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Federico Dionisi zarządza krótką przerwę.
68'
Genoa CFC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Rzut rożny dla Cagliari Calcio, który wykona Tommaso Augello.
67'
65'
64'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Stefano Sabelli. Na boisko wchodzi Djed Spence.
Zmiana w zespole Genoa CFC. Boisko opuszcza Aaron Martin Caricol, wchodzi Ridgeciano Haps.
63'
Do 3-0 zwiększa przewagę Genoa CFC na Luigi Ferraris.
61'
Wyrzut z linii bocznej dla Cagliari Calcio na ich własnej połowie.
60'
Genoa CFC ma wykop z linii 5. metra.
Gianluca Lapadula (Cagliari Calcio) główkuje, ale tym razem chybia.
Cagliari Calcio ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
59'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Cagliari Calcio.
58'
Żółta kartka dla Eldor Shomurodov.
Rzut wolny z własnej połowy dla Genoa CFC.
57'
Genoa CFC bez gola, niecelny strzał głową Koni De Winter.
Genoa CFC ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
56'
Wyrzut z linii bocznej dla Cagliari Calcio na Luigi Ferraris.
55'
Na Luigi Ferraris drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Federico Dionisi przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
54'
53'
Luigi Ferraris. Morten Thorsby uderza głową na bramkę drużyny Cagliari Calcio, ale obrona wyjaśnia sytuację. Nie ma bramki.
Czy Cagliari Calcio wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
52'
Z bardzo dobrej pozycji Cagliari Calcio ma wyrzut z linii bocznej.
Na Luigi Ferraris drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
51'
Rzut wolny dla Cagliari Calcio na ich własnej połowie.
50'
49'
Cagliari Calcio otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
48'
Cagliari Calcio ma wykop z linii 5. metra.
Genoa CFC przed kolejną okazją, ale Milan Badelj strzela niecelnie.
47'
46'
Genoa CFC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Luigi Ferraris. Sędzia Federico Dionisi odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Cagliari Calcio.
Cagliari Calcio: schodzi Alessandro Di Pardo, za niego zagra Nahitan Nandez.
Cagliari Calcio dokonują zmiany w swoim zespole. Claudio Ranieri decyduje o tym, że na boisko wchodzi Gianluca Lapadula, a na ławce siada Gaetano Oristanio.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Pantelis Chatzidiakos (Cagliari Calcio). Na murawę wchodzi Gabriele Zappa (Cagliari Calcio).
45'
Koleja szansa na gola w Genua. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Mateusz Wieteska (Cagliari Calcio), ale podłuje.
Tommaso Augello będzie wykonywał rzut rożny.
Federico Dionisi sygnalizuje, że Genoa CFC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Cagliari Calcio.
44'
43'
42'
Na Luigi Ferraris drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
40'
Rzut wolny dla Genoa CFC na połowie Cagliari Calcio.
39'
Federico Dionisi sygnalizuje rzut wolny dla Genoa CFC na połowie przeciwnika.
38'
37'
36'
W Genua drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
35'
Na Luigi Ferraris wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Cagliari Calcio atakuje, ale główka Mateusz Wieteska nie trafia do bramki.
34'
Genoa CFC w niebezpieczeństwie. Cagliari Calcio ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
33'
Mateo Retegui (Genoa CFC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
32'
31'
30'
Na połowie Genoa CFC Cagliari Calcio wykona rzut wolny.
29'
27'
Gol powiększający przewagę. Bramkę strzela Morten Frendrup (Genoa CFC). Bieżący rezultat to 2-0.
26'
25'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Genoa CFC blisko pola karnego przeciwników.
24'
23'
Genoa CFC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Cagliari Calcio..
Na Luigi Ferraris do gry w Cagliari Calcio powraca Gaetano Oristanio.
22'
Wyrzut z linii bocznej dla Cagliari Calcio w pobliżu pola karnego.
21'
Wyrzut z linii bocznej dla Cagliari Calcio na połowie Genoa CFC.
20'
Kontuzja Gaetano Oristanio przerywa na chwilę spotkanie na Luigi Ferraris.
19'
Federico Dionisi przyznaje Genoa CFC wykop z linii 5. metra.
17'
Bramka! Morten Thorsby (Genoa CFC) główką daje prowadzenie dla swojego zespołu na 1-0.
16'
Eldor Shomurodov (Cagliari Calcio) strzela głową, ale piłka mija bramkę Cagliari Calcio.
15'
14'
Czy Genoa CFC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
13'
Luigi Ferraris. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Alessandro Vogliacco próbuje strzału głową, ale Genoa CFC bez gola.
Lewa róg boiska - czy Genoa CFC wykorzysta szansę?
11'
Na własnej połowie wykona Cagliari Calcio rzut wolny.
9'
Wyrzut z linii bocznej dla Genoa CFC na ich własnej połowie.
Rzut wolny z własnej połowy dla Cagliari Calcio.
8'
6'
Federico Dionisi po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.