Mamy wykop dla gospodarze w Turyn.
Rzut wolny dla Torino FC na ich własnej połowie.
Na własnej połowie wykona Juventus Turyn rzut wolny.
Juventus Turyn otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Andrea Cambiaso. Na boisko wchodzi Carlos Jonas Alcaraz.
Wykop z linii 5. metra dla Juventus Turyn na Stadio Olimpico Grande Torino.
Torino FC atakuje, ale główka David Okereke nie trafia do bramki.
Fabio Maresca sygnalizuje, że Torino FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Juventus Turyn.
W Turyn drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Juventus Turyn.
Stadio Olimpico Grande Torino (Turyn). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Wojciech Szczęsny wraca na boisko.
87'
Mecz jest na moment przerwany. Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn) odnosi jakąś kontuzję.
86'
Rzut wolny z własnej połowy dla Juventus Turyn.
Stadio Olimpico Grande Torino. Sędzia Fabio Maresca odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Torino FC.
85'
Ivan Juric dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Raoul Bellanova. Na boisko wchodzi Adam Masina (Torino FC).
83'
Juventus Turyn ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
80'
Torino FC ma wykop z linii 5. metra.
Danilo strzela niecelnie.
79'
Wyrzut z linii bocznej dla Torino FC na Stadio Olimpico Grande Torino.
78'
Zmiana. Z boiska schodzi Federico Gatti, a wchodzi Alex Sandro.
Juventus Turyn: schodzi Dusan Vlahović, za niego zagra Moise Kean.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Mergim Vojvoda (Torino FC). Na murawę wchodzi Valentino Lazaro (Torino FC).
77'
Torino FC dokonują zmiany w swoim zespole. Ivan Juric decyduje o tym, że na boisko wchodzi David Okereke, a na ławce siada Antonio Sanabria.
76'
U gospodarze żółtą katkę ogląda Karol Linetty.
Co za okazja! Kenan Yildiz (Juventus Turyn) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
74'
Fabio Maresca sygnalizuje rzut wolny dla Torino FC na ich własnej połowie.
73'
Na Stadio Olimpico Grande Torino uderzał na bramkę Mergim Vojvoda z Torino FC, bez efektu.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Torino FC.
72'
Wyrzut z linii bocznej dla Juventus Turyn na ich własnej połowie.
71'
Mergim Vojvoda będzie wykonywał rzut rożny.
69'
Andrea Cambiaso otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadio Olimpico Grande Torino.
68'
Czy Juventus Turyn wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na Stadio Olimpico Grande Torino drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
66'
Lewa róg boiska - czy Torino FC wykorzysta szansę?
64'
Federico Chiesa ustępuje miejsca na boisku dla Kenan Yildiz.
Samuel Iling-Junior za Filip Kostić jako pierwszy zmiana u goście.
Na własnej połowie wykona Torino FC rzut wolny.
63'
Na Stadio Olimpico Grande Torino drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
62'
Dusan Vlahović (Juventus Turyn) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
60'
Torino FC w natarciu. Antonio Sanabria strzela głową na bramkę zespołu Juventus Turyn, ale ich defensywa wybija piłkę.
Rzut rożny dla Torino FC, który wykona Mergim Vojvoda.
58'
Wyrzut z linii bocznej dla Torino FC na połowie Juventus Turyn.
57'
Juventus Turyn wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Torino FC..
56'
Na Stadio Olimpico Grande Torino wykop z linii 5. metra drużyny goście.
53'
51'
Z bardzo dobrej pozycji Torino FC ma wyrzut z linii bocznej.
50'
49'
Piłka bezpieczna po tym jak Torino FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
48'
Rzut wolny dla Juventus Turyn na ich własnej połowie.
47'
45'
Juventus Turyn otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Torino FC: żółtka kartka dla Mergim Vojvoda.
Arbiter spotkania Fabio Maresca pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Torino FC.
Torino FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Juventus Turyn..
Torino FC znowu w komplecie. Alessandro Buongiorno wraca do gry!
Fabio Maresca przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Alessandro Buongiorno z Torino FC ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
44'
Federico Gatti (Juventus Turyn) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Fabio Maresca zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
42'
Nikola Vlašić
41'
40'
Torino FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
39'
Piłka bezpieczna po tym jak Juventus Turyn otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
37'
36'
34'
32'
Juventus Turyn ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
30'
Fabio Maresca sygnalizuje rzut wolny dla Juventus Turyn na ich własnej połowie.
Juventus Turyn ma wykop z linii 5. metra.
29'
28'
27'
Fabio Maresca sygnalizuje, że Juventus Turyn wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Torino FC.
26'
25'
Na Stadio Olimpico Grande Torino Fabio Maresca gwiżdże, Dusan Vlahović na pozycji spalonej.
24'
Ricardo Rodriguez będzie wykonywał rzut rożny.
22'
Na połowie Juventus Turyn Torino FC wykona rzut wolny.
21'
Fabio Maresca sygnalizuje rzut wolny dla Torino FC na połowie przeciwnika.
20'
Juventus Turyn na Stadio Olimpico Grande Torino znów w komplecie, Federico Gatti wraca do gry.
19'
Kontuzja Federico Gatti przerywa na chwilę spotkanie na Stadio Olimpico Grande Torino.
17'
Na Stadio Olimpico Grande Torino drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
14'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadio Olimpico Grande Torino.
13'
Wykop z linii 5. metra dla Torino FC na Stadio Olimpico Grande Torino.
Juventus Turyn znów przed szansą, ale tym razem Manuel Locatelli nie trafia.
12'
Rzut wolny dla Juventus Turyn na połowie Torino FC.
11'
Fabio Maresca przyznaje Juventus Turyn wykop z linii 5. metra.
9'
Wyrzut z linii bocznej dla Juventus Turyn na Stadio Olimpico Grande Torino.
8'
Wyrzut z linii bocznej dla Torino FC na ich własnej połowie.
7'
Na Stadio Olimpico Grande Torino ogromne emocje. Miała być bramka dla Juventus Turyn, gdyby Dusan Vlahović nie trafił w słupek.
6'
Mamy wykop dla goście w Turyn.
3'
Prawa róg boiska - czy Juventus Turyn wykorzysta szansę?
1'
Na Stadio Olimpico Grande Torino drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.