2 - 2
Frosinone Calcio
Walid Cheddira 50' Walid Cheddira 73'
90'
Drużyna SSC Napoli zostaje osłabiona utratą zawodnika. Drugą żółtą kartkę ogląda Mario Rui.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
W Neapol drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Caleb Okoli (Frosinone Calcio).
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla SSC Napoli.
Michael Fabbri sygnalizuje rzut wolny dla SSC Napoli na ich własnej połowie.
Nadir Zortea kończy gre na dzisiaj - prawdopodobnie w wyniku kontuzji. Na boisko w zastępstwie wbiega Mateus Henrique Vanzelli Lusuardi.
Frosinone Calcio dokonują zmiany w swoim zespole. Eusebio Di Francesco decyduje o tym, że na boisko wchodzi Francesco Gelli, a na ławce siada Luca Mazzitelli.
Mecz jest na moment przerwany. Nadir Zortea (Frosinone Calcio) odnosi jakąś kontuzję.
Rzut wolny z własnej połowy dla SSC Napoli.
Mamy wykop dla gospodarze w Neapol.
Frosinone Calcio ma wykop z linii 5. metra.
Koleja szansa na gola w Neapol. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Amir Rrahmani (SSC Napoli), ale podłuje.
89'
Rzut wolny dla SSC Napoli na połowie Frosinone Calcio.
88'
Piłka bezpieczna po tym jak SSC Napoli otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
SSC Napoli otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
87'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Frosinone Calcio.
Wyrzut z linii bocznej dla SSC Napoli na ich własnej połowie.
85'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Andre Zambo Anguissa (SSC Napoli). Na murawę wchodzi Giovanni Simeone (SSC Napoli).
84'
SSC Napoli musi uważać. Frosinone Calcio ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Na Stadio Diego Armando Maradona do gry w SSC Napoli powraca Alex Meret.
83'
Przerwa w meczu. Alex Meret doznał urazu.
Główka! Strzela Demba Seck (Frosinone Calcio), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu SSC Napoli.
82'
Na Stadio Diego Armando Maradona wykop z linii 5. metra drużyny goście.
81'
Czy SSC Napoli wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
79'
Rzut wolny dla Frosinone Calcio na ich własnej połowie.
Na Stadio Diego Armando Maradona drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
78'
Stadio Diego Armando Maradona (Neapol). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Demba Seck (Frosinone Calcio), na ławce siada Matias Soule.
Eusebio Di Francesco dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Marco Brescianini. Na boisko wchodzi Reinier (Frosinone Calcio).
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Piotr Zieliński. Na boisko wchodzi Jens-Lys Cajuste.
Zmiana w zespole SSC Napoli. Boisko opuszcza Matteo Politano, wchodzi Giacomo Raspadori.
77'
76'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Khvicha Kvaratskhelia (SSC Napoli) nie strzela bramki.
75'
Wyrzut z linii bocznej dla SSC Napoli w pobliżu pola karnego.
Khvicha Kvaratskhelia (SSC Napoli) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
73'
Mamy remis! Walid Cheddira (Frosinone Calcio) strzela gola głową. W chwili obecnej wynik spotkania to 2-2.
Wyrzut z linii bocznej dla Frosinone Calcio na Stadio Diego Armando Maradona.
70'
Na własnej połowie wykona SSC Napoli rzut wolny.
Gra toczy się dalej, Luca Mazzitelli (Frosinone Calcio) może kontynuować grę.
Michael Fabbri przyznaje SSC Napoli wykop z linii 5. metra.
69'
Luca Mazzitelli z Frosinone Calcio ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
68'
Na połowie SSC Napoli Frosinone Calcio wykona rzut wolny.
66'
Żółtka kartka dla Mario Rui na Stadio Diego Armando Maradona.
65'
SSC Napoli zaatakował, ale Victor Osimhen na spalonym.
Na Stadio Diego Armando Maradona drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
64'
Gol! Victor Osimhen strzela bramkę. SSC Napoli obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 2-1.
63'
SSC Napoli ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
SSC Napoli bez gola, Khvicha Kvaratskhelia próbował pokonać bramkarza.
62'
SSC Napoli ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
61'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Frosinone Calcio w Neapol.
59'
Na Stadio Diego Armando Maradona wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
58'
Michael Fabbri sygnalizuje, że SSC Napoli wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Frosinone Calcio.
57'
Michael Fabbri sygnalizuje rzut wolny dla SSC Napoli niebezpiecznie blisko bramki Frosinone Calcio.
56'
Michael Fabbri przyznaje wyrzut z linii bocznej dla SSC Napoli, niebezpiecznie blisko pola karnego Frosinone Calcio.
W Neapol drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
55'
Khvicha Kvaratskhelia (SSC Napoli) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
54'
Wyrzut z linii bocznej dla Frosinone Calcio na połowie SSC Napoli.
Wyrzut z linii bocznej dla Frosinone Calcio na ich własnej połowie.
52'
Michael Fabbri sygnalizuje rzut wolny dla Frosinone Calcio na połowie przeciwnika.
50'
Walid Cheddira (Frosinone Calcio) strzela bramkę wyrównującą. Aktualny wynik to 1-1.
49'
Wykop z linii 5. metra dla SSC Napoli na Stadio Diego Armando Maradona.
47'
Odgwizdany ofsajd na Victor Osimhen.
Giovanni Di Lorenzo strzela głową, ale piłka wybita.
Matteo Politano będzie wykonywał rzut rożny.
46'
45'
Wyrzut z linii bocznej dla SSC Napoli na Stadio Diego Armando Maradona.
Michael Fabbri sygnalizuje rzut wolny dla Frosinone Calcio na ich własnej połowie.
44'
Rzut wolny z własnej połowy dla Frosinone Calcio.
43'
SSC Napoli jednak bez gola, strzał Piotr Zieliński obroniony.
41'
Stadio Diego Armando Maradona. Sędzia Michael Fabbri odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to SSC Napoli.
40'
Michael Fabbri po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
39'
38'
Michael Fabbri przyznaje Frosinone Calcio wykop z linii 5. metra.
37'
Stadio Diego Armando Maradona (Neapol). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Luca Mazzitelli (Frosinone Calcio).
Emanuele Valeri będzie wykonywał rzut rożny.
36'
Ależ emocje! Frosinone Calcio! Strzela Luca Mazzitelli, ale mimo iż celnie to na Stadio Diego Armando Maradona (Neapol) wynik pozostaje bez zmian.
35'
Co za okazja! Walid Cheddira (Frosinone Calcio) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
34'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadio Diego Armando Maradona.
Michael Fabbri przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Michael Fabbri przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
33'
Stadio Diego Armando Maradona. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Piotr Zieliński próbuje strzału głową, ale SSC Napoli bez gola.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla SSC Napoli w Neapol.
32'
31'
Frosinone Calcio atakuje, ale główka Luca Mazzitelli nie trafia do bramki.
30'
Kibice nie wierzą własnym oczom, Matias Soule (Frosinone Calcio) nie wykorzystuje karnego!
29'
Żółty kartonik ogląda Amir Rrahmani (SSC Napoli). To zła wiadomość dla drużyny.
28'
Amir Rrahmani
Penalty_advantage Created with Sketch.
27'
Michael Fabbri sygnalizuje, że Frosinone Calcio wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SSC Napoli.
24'
Na Stadio Diego Armando Maradona uderzał na bramkę Khvicha Kvaratskhelia z SSC Napoli, bez efektu.
Rzut rożny dla SSC Napoli, który wykona Giovanni Di Lorenzo.
23'
SSC Napoli wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Frosinone Calcio..
22'
Z bardzo dobrej pozycji Frosinone Calcio ma wyrzut z linii bocznej.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SSC Napoli.
Frosinone Calcio znów przed szansą, ale tym razem Luca Mazzitelli nie trafia.
21'
Frosinone Calcio otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
20'
Wykop z linii 5. metra dla Frosinone Calcio na Stadio Diego Armando Maradona.
Victor Osimhen (SSC Napoli) strzela, ale niecelnie.
19'
Matias Soule po niecelnym strzale nie podwyższa dla Frosinone Calcio.
18'
16'
Prowadzenie dla SSC Napoli po golu Matteo Politano.
15'
SSC Napoli przed kolejną okazją, ale Leo Ostigard strzela niecelnie.
Lewa róg boiska - czy SSC Napoli wykorzysta szansę?
14'
Niestety Victor Osimhen (SSC Napoli) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
13'
12'
Na Stadio Diego Armando Maradona drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
11'
Frosinone Calcio ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
10'
Khvicha Kvaratskhelia strzela niecelnie.
7'
Stadio Diego Armando Maradona. Sędzia Michael Fabbri odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Frosinone Calcio.
Victor Osimhen (SSC Napoli) może kontynuować grę.
6'
5'
Stadio Diego Armando Maradona (Neapol). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Stefano Turati wraca na boisko.
4'
Victor Osimhen (SSC Napoli) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Michael Fabbri zarządza krótką przerwę.
Krótka pauza na stadionie Stadio Diego Armando Maradona. Sędzia Michael Fabbri pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Stefano Turati może kontynuować grę.