Na własnej połowie wykona Sassuolo Calcio rzut wolny.
W Reggio Emilia, AC Milan atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Wyrzut z linii bocznej dla Sassuolo Calcio na ich własnej połowie.
88'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla AC Milan blisko pola karnego przeciwników.
87'
Sassuolo Calcio ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Davide Massa sygnalizuje, że AC Milan wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Sassuolo Calcio.
86'
Wykop z linii 5. metra dla Sassuolo Calcio na Mapei Stadium.
Olivier Giroud (AC Milan) strzela, ale niecelnie.
84'
Mamy 3-3. Piłkę w bramce umieszcza Noah Okafor.
AC Milan ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
82'
Wyrzut z linii bocznej dla AC Milan w pobliżu pola karnego.
Zmiana w zespole AC Milan. Boisko opuszcza Yacine Adli, wchodzi Noah Okafor.
81'
Z bardzo dobrej pozycji AC Milan ma wyrzut z linii bocznej.
79'
Davide Massa przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
78'
AC Milan jednak bez gola, strzał Christian Pulisic obroniony.
77'
Zmiana. Z boiska schodzi Daniel Boloca, a wchodzi Uros Racić.
Sassuolo Calcio: schodzi Armand Lauriente, za niego zagra Emil Konradsen Ceide.
74'
Piłka bezpieczna po tym jak AC Milan otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
72'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Sassuolo Calcio.
71'
Sassuolo Calcio w niebezpieczeństwie. AC Milan ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Davide Massa przyznaje wyrzut z linii bocznej dla AC Milan, niebezpiecznie blisko pola karnego Sassuolo Calcio.
70'
Davide Massa sygnalizuje rzut wolny dla AC Milan na ich własnej połowie.
69'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Sassuolo Calcio. Sędzia spotkania Davide Massa jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Mapei Stadium (Reggio Emilia).
Rzut wolny dla Sassuolo Calcio na ich własnej połowie.
68'
Żółtka kartka dla Malick Thiaw na Mapei Stadium.
67'
AC Milan ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Sassuolo Calcio otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
66'
65'
Mapei Stadium (Reggio Emilia). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Christian Pulisic (AC Milan), na ławce siada Samuel Chukwueze.
Na Mapei Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Sassuolo Calcio przed kolejną okazją, ale Matheus Henrique strzela niecelnie.
64'
Odgwizdany spalony na zawodniku AC Milan.
62'
Davide Ballardini dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Kristian Thorstvedt. Na boisko wchodzi Matheus Henrique (Sassuolo Calcio).
Davide Massa przyznaje Sassuolo Calcio wykop z linii 5. metra.
Olivier Giroud
60'
59'
Gol! Luka Jović strzela bramkę i tym samym zmniejsza różnicę bramkową. Wynik meczu to 3-2.
58'
Na połowie Sassuolo Calcio AC Milan wykona rzut wolny.
57'
Ruan (Sassuolo Calcio) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Davide Massa zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
56'
Wyrzut z linii bocznej dla Sassuolo Calcio na połowie AC Milan.
55'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Ruben Loftus-Cheek. Na boisko wchodzi Tijani Reijnders.
Zmiana w zespole AC Milan. Boisko opuszcza Yunus Musah, wchodzi Olivier Giroud.
AC Milan dokonują zmiany w swoim zespole. Stefano Pioli decyduje o tym, że na boisko wchodzi Matteo Gabbia, a na ławce siada Simon Kjær.
53'
Armand Lauriente (Sassuolo Calcio) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 3-1.
52'
Na Mapei Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Czy Sassuolo Calcio wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
51'
Wyrzut z linii bocznej dla AC Milan na Mapei Stadium.
Rzut wolny z własnej połowy dla AC Milan.
50'
Mamy wykop dla goście w Reggio Emilia.
49'
Lewa róg boiska - czy Sassuolo Calcio wykorzysta szansę?
47'
AC Milan wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Sassuolo Calcio..
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla AC Milan w Reggio Emilia.
46'
Davide Massa sygnalizuje, że Sassuolo Calcio wykona wyrzut z linii bocznej na połowie AC Milan.
Gregoire Defrel zmienia Cristian Volpato na Mapei Stadium.
45'
Na własnej połowie wykona AC Milan rzut wolny.
Sassuolo Calcio musi uważać. AC Milan ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Sassuolo Calcio ma wykop z linii 5. metra.
Drużyna AC Milan atakuje, podanie do Theo Hernandez, który jednak nie strzela w światło bramki.
Na Mapei Stadium uderzał na bramkę Alessandro Florenzi z AC Milan, bez efektu.
44'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla AC Milan.
43'
Gra toczy się dalej, Kristian Thorstvedt (Sassuolo Calcio) może kontynuować grę.
42'
Kristian Thorstvedt (Sassuolo Calcio) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Davide Massa zarządza krótką przerwę.
41'
Wyrzut z linii bocznej dla AC Milan na połowie Sassuolo Calcio.
39'
Yunus Musah strzela niecelnie.
36'
Mapei Stadium. Sędzia Davide Massa odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Sassuolo Calcio.
35'
Na Mapei Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
34'
Sassuolo Calcio ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
32'
Dobra pozycja dla graczy Sassuolo Calcio przy tym rzucie wolnym.
31'
28'
Na Mapei Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
25'
Na Mapei Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
24'
Sassuolo Calcio bez gola, Cristian Volpato próbował pokonać bramkarza.
23'
Wyrzut z linii bocznej dla Sassuolo Calcio na Mapei Stadium.
22'
Rzut wolny z własnej połowy dla Sassuolo Calcio.
21'
20'
Mamy gola, dzięki któremu AC Milan zmniejsza stratę bramkową. Wynik spotkania ulega zmianie na 2-1.
19'
Rzut wolny dla AC Milan na połowie Sassuolo Calcio.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Gian Marco Ferrari (Sassuolo Calcio).
18'
Mapei Stadium. Arbiter Davide Massa dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu AC Milan.
16'
AC Milan znów przed szansą, ale tym razem Alessandro Florenzi nie trafia.
15'
Wyrzut z linii bocznej dla AC Milan na ich własnej połowie.
14'
Mamy wykop dla gospodarze w Reggio Emilia.
Mapei Stadium. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Simon Kjær próbuje strzału głową, ale AC Milan bez gola.
Prawa róg boiska - czy AC Milan wykorzysta szansę?
AC Milan otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
13'
Theo Hernandez będzie wykonywał rzut rożny.
11'
Samuel Chukwueze (AC Milan) strzela, ale niecelnie.
10'
Do 2-0 zwiększa przewagę Sassuolo Calcio na Mapei Stadium.
9'
Zmiana na boisku - wchodzi Ruan (Sassuolo Calcio). Murawę opuszcza Jeremy Toljan.
8'
Theo Hernandez (AC Milan) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
7'
Wykop z linii 5. metra dla AC Milan na Mapei Stadium.
Mapei Stadium (Reggio Emilia). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Armand Lauriente (Sassuolo Calcio).
6'
4'
Gol! Andrea Pinamonti (Sassuolo Calcio) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Aktualny wynik to 1-0.