4 - 1
US Salernitana
Loum Tchaouna 16'
90'
Na Stadio Olimpico drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
US Salernitana wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Lazio Rzym..
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla US Salernitana.
Gustav Isaksen (Lazio Rzym) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Rzut wolny dla Lazio Rzym na ich własnej połowie.
Na połowie Lazio Rzym US Salernitana wykona rzut wolny.
89'
Czy US Salernitana wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
88'
US Salernitana otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
87'
Gol! Gol! Gol! gospodarze powiększają prowadzenie. Strzelcem na 4-1 jest Gustav Isaksen.
86'
US Salernitana ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
85'
W Rzym, Lazio Rzym atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
84'
Stadio Olimpico (Rzym). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Gustav Isaksen (Lazio Rzym), na ławce siada Mario Gila.
83'
Na własnej połowie wykona US Salernitana rzut wolny.
81'
Zmiana na boisku - wchodzi Nicolo Rovella (Lazio Rzym). Murawę opuszcza Matias Vecino.
80'
Pedro za Valentin Castellanos jako trzeci zmiana u gospodarze.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Luis Alberto (Lazio Rzym). Na murawę wchodzi Danilo Cataldi (Lazio Rzym).
79'
Luca Zufferli sygnalizuje rzut wolny dla US Salernitana na ich własnej połowie.
Luca Zufferli sygnalizuje, że Lazio Rzym wykona wyrzut z linii bocznej na połowie US Salernitana.
77'
Luca Zufferli przyznaje wyrzut z linii bocznej dla US Salernitana, niebezpiecznie blisko pola karnego Lazio Rzym.
76'
Czwarty zmiana w zespole US Salernitana. Urazu doznaje Chukwubuikem Ikwuemesi. Na Stadio Olimpico pojawia się Shon Weissman.
75'
Na Stadio Olimpico wykop z linii 5. metra drużyny goście.
74'
Wyrzut z linii bocznej dla Lazio Rzym na ich własnej połowie.
Z bardzo dobrej pozycji US Salernitana ma wyrzut z linii bocznej.
73'
Luca Zufferli sygnalizuje rzut wolny dla Lazio Rzym na ich własnej połowie.
71'
Lazio Rzym znowu w komplecie. Valentin Castellanos wraca do gry!
69'
Krótka pauza na stadionie Stadio Olimpico. Sędzia Luca Zufferli pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Valentin Castellanos może kontynuować grę.
68'
67'
US Salernitana ma wykop z linii 5. metra.
65'
Na Stadio Olimpico drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Na Stadio Olimpico do gry w US Salernitana powraca Chukwubuikem Ikwuemesi.
64'
Luca Zufferli sygnalizuje, że US Salernitana wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Lazio Rzym.
63'
Luca Zufferli przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Stadio Olimpico. Sztab medyczny sprawdza czy Chukwubuikem Ikwuemesi (US Salernitana) może grać dalej.
62'
Wykop z linii 5. metra dla US Salernitana na Stadio Olimpico.
61'
Luca Zufferli przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
60'
Mamy wykop dla goście w Rzym.
Na Stadio Olimpico uderzał na bramkę Luis Alberto z Lazio Rzym, bez efektu.
59'
Wyrzut z linii bocznej dla Lazio Rzym na połowie US Salernitana.
58'
Zmiana w zespole Lazio Rzym. Boisko opuszcza Adam Marusic, wchodzi Elseid Hysaj.
Lazio Rzym otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
57'
Luca Zufferli sygnalizuje rzut wolny dla US Salernitana na połowie przeciwnika.
56'
W Rzym drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Piłka bezpieczna po tym jak Lazio Rzym otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
55'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadio Olimpico.
54'
53'
Rzut wolny z własnej połowy dla Lazio Rzym.
52'
Rzut wolny dla US Salernitana na ich własnej połowie.
51'
Luca Zufferli przyznaje US Salernitana wykop z linii 5. metra.
Stadio Olimpico (Rzym). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Felipe Anderson (Lazio Rzym).
49'
Lazio Rzym ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
47'
US Salernitana musi uważać. Lazio Rzym ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
46'
Chukwubuikem Ikwuemesi celnie strzela, ale gola nie ma.
Stefano Colantuono dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Alessandro Zanoli. Na boisko wchodzi Mateusz Legowski (US Salernitana).
US Salernitana dokonują zmiany w swoim zespole. Stefano Colantuono decyduje o tym, że na boisko wchodzi Junior Sambia, a na ławce siada Jerome Boateng.
US Salernitana: schodzi Giulio Maggiore, za niego zagra Kostas Manolas.
45'
Szczęśliwie Giulio Maggiore może grać dalej.
Przerwa w meczu. Giulio Maggiore doznał urazu.
Luca Zufferli sygnalizuje rzut wolny dla US Salernitana niebezpiecznie blisko bramki Lazio Rzym.
Drużyna Lazio Rzym atakuje, podanie do Adam Marusic, który jednak nie strzela w światło bramki.
Prawa róg boiska - czy Lazio Rzym wykorzysta szansę?
44'
Stadio Olimpico. Sędzia Luca Zufferli odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Lazio Rzym.
41'
Luis Alberto po niecelnym strzale nie podwyższa dla Lazio Rzym.
40'
Dobra pozycja dla graczy Lazio Rzym przy tym rzucie wolnym.
36'
Lassana Coulibaly otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Luca Zufferli ma dziś sporo pracy. US Salernitana muszą uważać na kartki.
US Salernitana w niebezpieczeństwie. Lazio Rzym ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Wyrzut z linii bocznej dla Lazio Rzym na Stadio Olimpico.
35'
Felipe Anderson podwyższa na 3-1.
34'
Lazio Rzym atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
31'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
30'
29'
Czy Lazio Rzym wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Ależ emocje! US Salernitana! Strzela Giulio Maggiore, ale mimo iż celnie to na Stadio Olimpico (Rzym) wynik pozostaje bez zmian.
28'
Piłka bezpieczna po tym jak US Salernitana otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
27'
US Salernitana jednak bez gola, strzał Chukwubuikem Ikwuemesi obroniony.
Gra toczy się dalej, Valentin Castellanos (Lazio Rzym) może kontynuować grę.
Jerome Boateng (US Salernitana) może kontynuować grę.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla US Salernitana.
26'
Valentin Castellanos (Lazio Rzym) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Luca Zufferli zarządza krótką przerwę.
25'
Mecz jest na moment przerwany. Jerome Boateng (US Salernitana) odnosi jakąś kontuzję.
24'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla US Salernitana w Rzym.
Na Stadio Olimpico uderzał na bramkę Domagoj Bradarić z US Salernitana, bez efektu.
23'
Wyrzut z linii bocznej dla US Salernitana w pobliżu pola karnego.
20'
Wyrzut z linii bocznej dla US Salernitana na połowie Lazio Rzym.
19'
Lazio Rzym wykona wyrzut z linii bocznej na połowie US Salernitana..
18'
Lazio Rzym ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
17'
Lazio Rzym otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
16'
2-1 na Stadio Olimpico. Straty odrabia US Salernitana dzięki główce Loum Tchaouna.
15'
Rzut wolny z własnej połowy dla US Salernitana.
14'
Już 2-0 po golu Matias Vecino.
Rzut rożny dla Lazio Rzym, który wykona Luis Alberto.
12'
11'
Na Stadio Olimpico drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Luis Alberto będzie wykonywał rzut rożny.
10'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Luis Alberto (Lazio Rzym) nie strzela bramki.