Cagliari Calcio
Eldor Shomurodov 64' Nicolas Viola 83'
90'
Cagliari Calcio otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Giuseppe Meazza. Nicolas Viola uderza głową na bramkę drużyny Inter Mediolan, ale obrona wyjaśnia sytuację. Nie ma bramki.
Lewa róg boiska - czy Inter Mediolan wykorzysta szansę?
Wyrzut z linii bocznej dla Inter Mediolan na ich własnej połowie.
Na Giuseppe Meazza wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla Cagliari Calcio w pobliżu pola karnego.
Cagliari Calcio ma wykop z linii 5. metra.
Inter Mediolan przed kolejną okazją, ale Yann Bisseck strzela niecelnie.
89'
Na Giuseppe Meazza drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Inter Mediolan.
88'
Pantelis Chatzidiakos kończy gre na dzisiaj - prawdopodobnie w wyniku kontuzji. Na boisko w zastępstwie wbiega Mateusz Wieteska.
W Mediolan mamy chwilę spokoju, gracz Cagliari Calcio - Pantelis Chatzidiakos doznał kontuzji i mamy przerwę.
86'
Wykop z linii 5. metra dla Cagliari Calcio na Giuseppe Meazza.
Alessandro Bastoni ustępuje miejsca na boisku dla Tajon Buchanan.
85'
Mamy wykop dla gospodarze w Mediolan.
Giuseppe Meazza (Mediolan). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Nicolas Viola (Cagliari Calcio).
83'
Nicolas Viola daje wyrównanie 2-2.
81'
Wyrzut z linii bocznej dla Inter Mediolan na Giuseppe Meazza.
78'
Nicolas Viola za Zito Luvumbo jako czwarty zmiana u goście.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Alessandro Di Pardo. Na boisko wchodzi Gabriele Zappa.
Cagliari Calcio dokonują zmiany w swoim zespole. Claudio Ranieri decyduje o tym, że na boisko wchodzi Gianluca Lapadula, a na ławce siada Eldor Shomurodov.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Inter Mediolan w Mediolan.
77'
Francesco Fourneau sygnalizuje, że Inter Mediolan wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Cagliari Calcio.
76'
Marko Arnautovic zmienia Alexis Sanchez na Giuseppe Meazza.
Zmiana. Z boiska schodzi Matteo Darmian, a wchodzi Denzel Dumfries.
Zmiana na boisku - wchodzi Carlos Augusto (Inter Mediolan). Murawę opuszcza Federico Dimarco.
74'
Po skutecznie wykonanym rzucie karnym drużyna Inter Mediolan wychodzi na prowadzenie. Bramkę strzela Hakan Calhanoglu.
73'
Żółty kartonik ogląda Yerry Mina (Cagliari Calcio). To zła wiadomość dla drużyny.
72'
Yerry Mina
Penalty_advantage Created with Sketch.
Rzut rożny dla Inter Mediolan, który wykona Hakan Calhanoglu.
70'
Inter Mediolan otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
69'
Z bardzo dobrej pozycji Inter Mediolan ma wyrzut z linii bocznej.
67'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Cagliari Calcio.
Alexis Sanchez
64'
Goście zdobywają gola, który daje im remis. Strzelcem bramki jest Eldor Shomurodov.
Giuseppe Meazza (Mediolan). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Davide Frattesi (Inter Mediolan), na ławce siada Henrikh Mkhitaryan.
Na Giuseppe Meazza drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
63'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Alexis Sanchez (Inter Mediolan) nie strzela bramki.
Inter Mediolan ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
62'
Na Giuseppe Meazza uderzał na bramkę Hakan Calhanoglu z Inter Mediolan, bez efektu.
61'
Inter Mediolan ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
60'
Rzut wolny dla Cagliari Calcio na ich własnej połowie.
59'
Rzut wolny z własnej połowy dla Inter Mediolan.
58'
Cagliari Calcio ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
57'
Na Giuseppe Meazza wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Nicolo Barella (Inter Mediolan) strzela, ale niecelnie.
56'
Cagliari Calcio jednak bez gola, strzał Adam Obert obroniony.
55'
53'
Francesco Fourneau przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Piłka bezpieczna po tym jak Inter Mediolan otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
51'
Na własnej połowie wykona Inter Mediolan rzut wolny.
50'
49'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Alessandro Bastoni (Inter Mediolan) nie strzela bramki.
48'
Federico Dimarco (Inter Mediolan) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Hakan Calhanoglu będzie wykonywał rzut rożny.
45'
Francesco Fourneau sygnalizuje rzut wolny dla Inter Mediolan na ich własnej połowie.
44'
Inter Mediolan musi uważać. Cagliari Calcio ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
43'
Francesco Fourneau przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Inter Mediolan, niebezpiecznie blisko pola karnego Cagliari Calcio.
40'
Francesco Fourneau sygnalizuje rzut wolny dla Inter Mediolan na połowie przeciwnika.
U goście żółtą katkę ogląda Matteo Prati.
Inter Mediolan wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Cagliari Calcio..
39'
Francesco Fourneau odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Inter Mediolan.
38'
W Mediolan drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
37'
34'
Mamy wykop dla goście w Mediolan.
33'
Czy Inter Mediolan wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
32'
Francesco Fourneau sygnalizuje rzut wolny dla Cagliari Calcio na ich własnej połowie.
30'
29'
Cagliari Calcio: schodzi Jakub Jankto, za niego zagra Matteo Prati.
28'
Francesco Fourneau po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
26'
Co za okazja! Eldor Shomurodov (Cagliari Calcio) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
25'
23'
Wykop z linii 5. metra dla Inter Mediolan na Giuseppe Meazza.
Cagliari Calcio znów przed szansą, ale tym razem Zito Luvumbo nie trafia.
21'
20'
Inter Mediolan otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
18'
Giuseppe Meazza. Sędzia Francesco Fourneau odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Inter Mediolan.
17'
Ależ emocje! Cagliari Calcio! Strzela Zito Luvumbo, ale mimo iż celnie to na Giuseppe Meazza (Mediolan) wynik pozostaje bez zmian.
16'
Francesco Fourneau przyznaje Inter Mediolan wykop z linii 5. metra.
Sulemana (Cagliari Calcio) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
15'
Wyrzut z linii bocznej dla Cagliari Calcio na ich własnej połowie.
14'
12'
Gol! Marcus Thuram zdobywa bramkę dla swojej drużyny. Aktualny wynik to 1-0. Inter Mediolan obejmują prowadzenie.
11'
Zito Luvumbo strzela niecelnie.
Wyrzut z linii bocznej dla Inter Mediolan na połowie Cagliari Calcio.
10'
9'
Inter Mediolan ma wykop z linii 5. metra.
8'
Cagliari Calcio otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
7'
Drużyna Inter Mediolan atakuje, podanie do Federico Dimarco, który jednak nie strzela w światło bramki.
Na Giuseppe Meazza drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
6'
Piłka bezpieczna po tym jak Cagliari Calcio otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
5'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
Na Giuseppe Meazza uderzał na bramkę Nicolo Barella z Inter Mediolan, bez efektu.