AC Monza
90'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Bologna FC w Bologna.
Na własnej połowie wykona Bologna FC rzut wolny.
Arbiter spotkania Federico La Penna pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Bologna FC.
Rzut wolny z własnej połowy dla AC Monza.
Na Renato Dall'Ara wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
AC Monza otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Z bardzo dobrej pozycji Bologna FC ma wyrzut z linii bocznej.
Piłka bezpieczna po tym jak Bologna FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
AC Monza ma wykop z linii 5. metra.
Dan Ndoye (Bologna FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Federico La Penna przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
88'
Federico La Penna przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Bologna FC, niebezpiecznie blisko pola karnego AC Monza.
87'
Żółtą kartkę ogląda Samuele Birindelli (AC Monza).
Federico La Penna sygnalizuje rzut wolny dla Bologna FC niebezpiecznie blisko bramki AC Monza.
Wyrzut z linii bocznej dla Bologna FC na połowie AC Monza.
Armando Izzo (AC Monza) może kontynuować grę.
86'
Przerwa w meczu. Armando Izzo doznał urazu.
85'
Jhon Lucumi celnie strzela, ale gola nie ma.
84'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Warren Bondo. Na boisko wchodzi Lorenzo Colombo.
Zmiana. Z boiska schodzi Andrea Colpani, a wchodzi Valentin Carboni.
83'
AC Monza ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
81'
Czy AC Monza wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Federico La Penna przyznaje AC Monza wykop z linii 5. metra.
Bologna FC przed kolejną okazją, ale Riccardo Orsolini strzela niecelnie.
80'
Warren Bondo otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
79'
Renato Dall'Ara (Bologna). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Daniel Maldini (AC Monza), na ławce siada Alessio Zerbin.
AC Monza dokonują zmiany w swoim zespole. Raffaele Palladino decyduje o tym, że na boisko wchodzi Roberto Gagliardini, a na ławce siada Jean Akpa.
Na Renato Dall'Ara drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
78'
Rzut wolny dla Bologna FC na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Bologna FC na ich własnej połowie.
77'
Wykop z linii 5. metra dla AC Monza na Renato Dall'Ara.
Drużyna Bologna FC atakuje, podanie do Remo Freuler, który jednak nie strzela w światło bramki.
76'
Bologna FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
74'
Żółtka kartka dla Sam Beukema na Renato Dall'Ara.
Na własnej połowie wykona AC Monza rzut wolny.
Bologna FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
73'
Prawa róg boiska - czy Bologna FC wykorzysta szansę?
72'
Federico La Penna sygnalizuje, że Bologna FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie AC Monza.
70'
Odgwizdany spalony na zawodniku Bologna FC.
Riccardo Orsolini będzie wykonywał rzut rożny.
69'
Na Renato Dall'Ara uderzał na bramkę Riccardo Orsolini z Bologna FC, bez efektu.
68'
Andrea Carboni kończy gre na dzisiaj - prawdopodobnie w wyniku kontuzji. Na boisko w zastępstwie wbiega Pedro Pereira.
67'
Andrea Carboni (AC Monza) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
66'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Bologna FC blisko pola karnego przeciwników.
65'
Wyrzut z linii bocznej dla AC Monza w pobliżu pola karnego.
63'
Wyrzut z linii bocznej dla AC Monza na Renato Dall'Ara.
62'
Piłka bezpieczna po tym jak AC Monza otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Dan Ndoye za Lewis Ferguson jako pierwszy zmiana u gospodarze.
60'
AC Monza w niebezpieczeństwie. Bologna FC ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
59'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bologna FC.
Andrea Carboni (AC Monza) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Bologna FC musi uważać. AC Monza ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
58'
Nie ma urazu. Lewis Ferguson wraca na boisko.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla AC Monza w Bologna.
57'
W Bologna mamy chwilę spokoju, gracz Bologna FC - Lewis Ferguson doznał kontuzji i mamy przerwę.
Co za okazja! Riccardo Orsolini (Bologna FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
56'
Czy Bologna FC wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
55'
Na połowie AC Monza Bologna FC wykona rzut wolny.
Mamy wykop dla goście w Bologna.
54'
Lewis Ferguson celnie strzela, ale gola nie ma.
52'
Rzut wolny dla AC Monza na ich własnej połowie.
51'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Bologna FC.
49'
Federico La Penna przyznaje Bologna FC wykop z linii 5. metra.
Renato Dall'Ara (Bologna). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Andrea Colpani (AC Monza).
48'
Rzut wolny dla drużyny goście na Renato Dall'Ara.
47'
Federico La Penna sygnalizuje rzut wolny dla AC Monza na ich własnej połowie.
46'
AC Monza na Renato Dall'Ara znów w komplecie, Milan Durić wraca do gry.
Milan Durić z AC Monza ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
45'
Federico La Penna sygnalizuje rzut wolny dla Bologna FC na połowie przeciwnika.
43'
Rzut wolny dla Bologna FC na połowie AC Monza.
42'
41'
40'
Lewis Ferguson (Bologna FC) strzela, ale niecelnie.
Rzut rożny dla Bologna FC, który wykona Riccardo Orsolini.
39'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Renato Dall'Ara.
36'
Żółta kartka dla Armando Izzo.
34'
Dobra pozycja dla graczy Bologna FC przy tym rzucie wolnym.
33'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Bologna FC. Sędzia spotkania Federico La Penna jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Renato Dall'Ara (Bologna).
32'
Wyrzut z linii bocznej dla Bologna FC w pobliżu pola karnego.
Bologna FC znowu w komplecie. Jhon Lucumi wraca do gry!
Renato Dall'Ara. Sędzia Federico La Penna odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bologna FC.
31'
Przerwa w meczu. Jhon Lucumi doznał urazu.
28'
27'
Joshua Zirkzee po niecelnym strzale nie podwyższa dla Bologna FC.
26'
25'
Lewa róg boiska - czy Bologna FC wykorzysta szansę?
Bologna FC bez gola, Riccardo Orsolini próbował pokonać bramkarza.
22'
Na Renato Dall'Ara wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Stefan Posch (Bologna FC) główkuje, ale tym razem chybia.
21'
20'
Niestety Riccardo Orsolini (Bologna FC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
19'
Na Renato Dall'Ara Federico La Penna dał żółty kartonik Jean Akpa i tym samym dał mu wolne w kolejnym spotkaniu.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Bologna FC!
18'
AC Monza w natarciu. Matteo Pessina strzela głową na bramkę zespołu Bologna FC, ale ich defensywa wybija piłkę.
17'
AC Monza wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bologna FC..
16'
14'
Federico La Penna przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
13'
Federico La Penna sygnalizuje, że AC Monza wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bologna FC.
Renato Dall'Ara (Bologna). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Samuele Birindelli wraca na boisko.
12'
Mecz jest na moment przerwany. Samuele Birindelli (AC Monza) odnosi jakąś kontuzję.
11'
10'
9'
W Bologna drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
8'
7'
Na Renato Dall'Ara drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
6'
Bologna FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
5'
Żółty kartonik ogląda Riccardo Orsolini (Bologna FC). To zła wiadomość dla drużyny.
Federico La Penna sygnalizuje rzut wolny dla AC Monza niebezpiecznie blisko bramki Bologna FC.