Hellas Verona
Darko Lazović 56' Tijjani Noslin 60'
90'
Na własnej połowie wykona Atalanta BC rzut wolny.
Na Gewiss Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Atalanta BC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Atalanta BC bez gola, Aleksiej Miranczuk próbował pokonać bramkarza.
Zmiana w zespole Hellas Verona. Boisko opuszcza Fabien Centtonze, wchodzi Jackson Tchatchoua.
Hellas Verona dokonują zmiany w swoim zespole. Marco Baroni decyduje o tym, że na boisko wchodzi Diego Coppola, a na ławce siada Michael Folorunsho.
Piłka bezpieczna po tym jak Atalanta BC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
89'
Na Gewiss Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
88'
Isak Hien (Atalanta BC) na pozycji spalonej.
Teun Koopmeiners będzie wykonywał rzut rożny.
87'
Aleksiej Miranczuk (Atalanta BC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Hellas Verona w Bergamo.
86'
Juan Luca Sacchi przyznaje Hellas Verona wykop z linii 5. metra.
85'
Juan Luca Sacchi przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
84'
83'
Czy Atalanta BC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Żółta kartka dla Daniel Silva.
Rzut wolny z własnej połowy dla Atalanta BC.
82'
Odgwizdany ofsajd na Aleksiej Miranczuk.
Juan Luca Sacchi sygnalizuje, że Atalanta BC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Hellas Verona.
81'
Zmiana. Z boiska schodzi Emil Holm, a wchodzi Hans Hateboer.
Mamy wykop dla gospodarze w Bergamo.
Gewiss Stadium. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Karol Świderski próbuje strzału głową, ale Hellas Verona bez gola.
80'
Hellas Verona ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
79'
Hellas Verona ma wykop z linii 5. metra.
Emil Holm (Atalanta BC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
78'
Atalanta BC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Hellas Verona..
Wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona na Gewiss Stadium.
77'
Darko Lazović ustępuje miejsca na boisku dla Stefan Mitrovic.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Tomáš Suslov. Na boisko wchodzi Ruben Vinagre.
76'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Atalanta BC w Bergamo.
74'
Na Gewiss Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Na Gewiss Stadium uderzał na bramkę Aleksiej Miranczuk z Atalanta BC, bez efektu.
73'
Hellas Verona musi uważać. Atalanta BC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Juan Luca Sacchi przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona, niebezpiecznie blisko pola karnego Atalanta BC.
72'
Rzut wolny dla Hellas Verona na ich własnej połowie.
71'
Lewa róg boiska - czy Atalanta BC wykorzysta szansę?
70'
Atalanta BC ma wykop z linii 5. metra.
Michael Folorunsho (Hellas Verona) główkuje, ale tym razem chybia.
Gewiss Stadium. Sędzia Juan Luca Sacchi odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Hellas Verona.
Juan Luca Sacchi sygnalizuje, że Hellas Verona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Atalanta BC.
69'
Piłka bezpieczna po tym jak Hellas Verona otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
68'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Atalanta BC.
Wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona na ich własnej połowie.
67'
Z bardzo dobrej pozycji Atalanta BC ma wyrzut z linii bocznej.
66'
Juan Luca Sacchi sygnalizuje rzut wolny dla Atalanta BC na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla Hellas Verona na Gewiss Stadium.
65'
Spalony (Hellas Verona).
64'
63'
Zmiana na boisku - wchodzi Aleksiej Miranczuk (Atalanta BC). Murawę opuszcza Charles De Ketelaere.
Ademola Lookman zmienia Gianluca Scamacca na Gewiss Stadium.
Atalanta BC: schodzi Rafael Toloi, za niego zagra Sead Kolasinac.
Czy Hellas Verona wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
61'
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC na połowie Hellas Verona.
60'
Remis na Gewiss Stadium. 2-2 po golu Tijjani Noslin.
58'
Gewiss Stadium (Bergamo). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Karol Świderski (Hellas Verona), na ławce siada Federico Bonazzoli.
56'
Goście strzelają bramkę, tym samym zmniejszając dystans do przeciwników. Bramkę na 2-1 strzela Darko Lazović (Hellas Verona). Na stadionie panuje wspaniała atmosfera.
55'
Juan Luca Sacchi sygnalizuje rzut wolny dla Atalanta BC na połowie przeciwnika.
Atalanta BC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
53'
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC w pobliżu pola karnego.
52'
51'
Prawa róg boiska - czy Hellas Verona wykorzysta szansę?
50'
Na spalonym Federico Bonazzoli (Hellas Verona).
Juan Cabal celnie strzela, ale gola nie ma.
49'
48'
Na Gewiss Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Atalanta BC musi uważać. Hellas Verona ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
47'
46'
45'
Hellas Verona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Atalanta BC..
44'
Wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona w pobliżu pola karnego.
Wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona na połowie Atalanta BC.
Niestety Teun Koopmeiners (Atalanta BC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
43'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Gewiss Stadium.
42'
Tomáš Suslov (Hellas Verona) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Juan Luca Sacchi zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Na połowie Hellas Verona Atalanta BC wykona rzut wolny.
41'
40'
Giangiacomo Magnani strzela głową, ale piłka wybita.
Co za okazja! Tomáš Suslov (Hellas Verona) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
39'
Juan Luca Sacchi przyznaje Atalanta BC wykop z linii 5. metra.
38'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Hellas Verona.
36'
35'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Hellas Verona.
34'
Atalanta BC bez gola, Charles De Ketelaere próbował pokonać bramkarza.
32'
Atalanta BC przed kolejną okazją, ale Teun Koopmeiners strzela niecelnie.
Juan Luca Sacchi przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC, niebezpiecznie blisko pola karnego Hellas Verona.
31'
Rzut rożny dla Atalanta BC, który wykona Teun Koopmeiners.
Główka! Strzela Mario Pašalić (Atalanta BC), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu Hellas Verona.
30'
Rzut wolny dla Atalanta BC na ich własnej połowie.
29'
Na Gewiss Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
28'
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC na ich własnej połowie.
27'
26'
24'
Na Gewiss Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Rzut wolny dla Hellas Verona na połowie Atalanta BC.
23'
Mario Pašalić po niecelnym strzale nie podwyższa dla Atalanta BC.
22'
Mamy wykop dla goście w Bergamo.
Teun Koopmeiners (Atalanta BC) strzela, ale niecelnie.
21'
Drużyna Hellas Verona atakuje, podanie do Darko Lazović, który jednak nie strzela w światło bramki.
20'
Rzut wolny dla drużyny goście na Gewiss Stadium.
18'
Ederson podwyższa na 2-0.
17'
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC na Gewiss Stadium.
16'
15'
Hellas Verona ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
14'
13'
Bramka! Atalanta BC obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Gianluca Scamacca. Aktualny wynik to 1-0.
11'
Gewiss Stadium. Sędzia Juan Luca Sacchi odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Atalanta BC.
10'
9'
8'
Juan Luca Sacchi przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
7'
Atalanta BC w natarciu. Emil Holm strzela głową na bramkę zespołu Hellas Verona, ale ich defensywa wybija piłkę.
6'
5'
Hellas Verona otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
4'
W Bergamo drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
3'
2'
Gewiss Stadium (Bergamo). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Rafael Toloi (Atalanta BC).
Hellas Verona znowu w komplecie. Giangiacomo Magnani wraca do gry!