Na Stadio Artemio Franchi do gry w Genoa CFC powraca Mattia Bani.
Czy ACF Fiorentina wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
ACF Fiorentina ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Przerwa w meczu. Mattia Bani doznał urazu.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Genoa CFC. Sędzia spotkania Davide Di Marco jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadio Artemio Franchi (Florencja).
Na własnej połowie wykona ACF Fiorentina rzut wolny.
Czy Genoa CFC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Piłka bezpieczna po tym jak Genoa CFC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Żółtą kartkę ogląda Luca Ranieri (ACF Fiorentina).
Rzut wolny z własnej połowy dla ACF Fiorentina.
Wyrzut z linii bocznej dla Genoa CFC na Stadio Artemio Franchi.
Davide Di Marco sygnalizuje, że ACF Fiorentina wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Genoa CFC.
Wyrzut z linii bocznej dla ACF Fiorentina na połowie Genoa CFC.
89'
Davide Di Marco sygnalizuje rzut wolny dla ACF Fiorentina na ich własnej połowie.
87'
Rzut wolny dla Genoa CFC na ich własnej połowie.
Z bardzo dobrej pozycji Genoa CFC ma wyrzut z linii bocznej.
86'
Na połowie ACF Fiorentina Genoa CFC wykona rzut wolny.
85'
Szczęśliwie Mattia Bani może grać dalej.
Giacomo Bonaventura ustępuje miejsca na boisku dla Nikola Milenković.
84'
Mattia Bani z Genoa CFC ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
83'
Genoa CFC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
82'
Wykop z linii 5. metra dla Genoa CFC na Stadio Artemio Franchi.
ACF Fiorentina atakuje, ale główka Lucas Martinez Quarta nie trafia do bramki.
81'
Davide Di Marco sygnalizuje rzut wolny dla ACF Fiorentina niebezpiecznie blisko bramki Genoa CFC.
Wyrzut z linii bocznej dla Genoa CFC na ich własnej połowie.
80'
Stadio Artemio Franchi (Florencja). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Kevin Strootman (Genoa CFC), na ławce siada Milan Badelj.
79'
Genoa CFC musi uważać. ACF Fiorentina ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Rzut rożny dla ACF Fiorentina, który wykona Rolando Mandragora.
78'
Davide Di Marco przyznaje wyrzut z linii bocznej dla ACF Fiorentina, niebezpiecznie blisko pola karnego Genoa CFC.
77'
75'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla ACF Fiorentina w Florencja.
Stadio Artemio Franchi. Sędzia Davide Di Marco odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to ACF Fiorentina.
73'
69'
Genoa CFC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
68'
Davide Di Marco przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Genoa CFC.
Rolando Mandragora strzela niecelnie.
67'
Dobra pozycja dla graczy ACF Fiorentina przy tym rzucie wolnym.
66'
Davide Di Marco przyznaje Genoa CFC wykop z linii 5. metra.
64'
63'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla ACF Fiorentina.
Genoa CFC: żółtka kartka dla Djed Spence.
62'
Davide Di Marco odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Genoa CFC.
Na Stadio Artemio Franchi wykop z linii 5. metra drużyny goście.
61'
Mateo Retegui za Caleb Ekuban jako czwarty zmiana u goście.
Alberto Gilardino dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Aaron Martin Caricol. Na boisko wchodzi Ridgeciano Haps (Genoa CFC).
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Stefano Sabelli (Genoa CFC). Na murawę wchodzi Djed Spence (Genoa CFC).
60'
Mamy wykop dla goście w Florencja.
ACF Fiorentina wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Genoa CFC..
59'
ACF Fiorentina ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
58'
Genoa CFC w niebezpieczeństwie. ACF Fiorentina ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
56'
Davide Di Marco sygnalizuje rzut wolny dla ACF Fiorentina na połowie przeciwnika.
55'
Zmiana na boisku - wchodzi Cristian Kouame (ACF Fiorentina). Murawę opuszcza Lucas Beltran.
Rolando Mandragora zmienia Andrea Belotti na Stadio Artemio Franchi.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Riccardo Sottil. Na boisko wchodzi Nicolas Gonzalez.
54'
Gol! Drużyna gospodarze ma remis po główce Nanitamo Ikone.
53'
Arthur Melo (ACF Fiorentina) strzela, ale niecelnie.
ACF Fiorentina otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
52'
Wyrzut z linii bocznej dla ACF Fiorentina w pobliżu pola karnego.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Morten Frendrup (Genoa CFC) nie strzela bramki.
50'
Genoa CFC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla ACF Fiorentina na Stadio Artemio Franchi.
49'
Rzut wolny dla Genoa CFC na połowie ACF Fiorentina.
48'
Na Stadio Artemio Franchi drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
ACF Fiorentina musi uważać. Genoa CFC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Genoa CFC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
46'
Zmiana. Z boiska schodzi Alfred Duncan, a wchodzi Arthur Melo.
45'
ACF Fiorentina otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Drużyna ACF Fiorentina atakuje, podanie do Giacomo Bonaventura, który jednak nie strzela w światło bramki.
Morten Thorsby (Genoa CFC) musi opuścić niespodziewanie plac gry i za niego wchodzi Junior Messias.
Genoa CFC znowu w komplecie. Junior Messias wraca do gry!
43'
Mecz jest na moment przerwany. Junior Messias (Genoa CFC) odnosi jakąś kontuzję.
42'
Po celnym karnym mamy 0-1.
40'
Fabiano Parisi
Penalty_advantage Created with Sketch.
39'
Mamy wykop dla gospodarze w Florencja.
38'
Lewa róg boiska - czy ACF Fiorentina wykorzysta szansę?
37'
Na Stadio Artemio Franchi drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadio Artemio Franchi.
36'
35'
34'
33'
Na Stadio Artemio Franchi drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
32'
31'
Alfred Duncan będzie wykonywał rzut rożny.
30'
ACF Fiorentina ma wykop z linii 5. metra.
29'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Genoa CFC.
Wyrzut z linii bocznej dla ACF Fiorentina na Stadio Artemio Franchi.
28'
Davide Di Marco przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
27'
Spalony (ACF Fiorentina).
25'
24'
Na Stadio Artemio Franchi drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
23'
22'
Davide Di Marco przyznaje ACF Fiorentina wykop z linii 5. metra.
Caleb Ekuban (Genoa CFC) główkuje, ale tym razem chybia.
Rzut rożny dla Genoa CFC, który wykona Aaron Martin Caricol.
Caleb Ekuban strzela głową, ale piłka wybita.
20'
19'
Genoa CFC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie ACF Fiorentina..
18'
Lucas Beltran (ACF Fiorentina) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
17'
15'
Genoa CFC znów przed szansą, ale tym razem Caleb Ekuban nie trafia.
14'
Davide Di Marco sygnalizuje, że Genoa CFC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie ACF Fiorentina.
13'
Rzut wolny dla ACF Fiorentina na połowie Genoa CFC.
12'
11'
Na Stadio Artemio Franchi wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
10'
Wyrzut z linii bocznej dla Genoa CFC na połowie ACF Fiorentina.
Z bardzo dobrej pozycji ACF Fiorentina ma wyrzut z linii bocznej.
8'
W Florencja drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
7'
Nanitamo Ikone celnie strzela, ale gola nie ma.
6'
Odgwizdany spalony na zawodniku Genoa CFC.
5'
Genoa CFC ma wykop z linii 5. metra.
Koleja szansa na gola w Florencja. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Andrea Belotti (ACF Fiorentina), ale podłuje.