1 - 0
FK Sochi
90'
Siergiej Iwanow odgwizduje spalonego zawodnika drużyny FK Sochi.
Siergiej Iwanow sygnalizuje rzut wolny dla RFK Akhmat Grozny na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla FK Sochi na Akhmat-Arena.
Rzut wolny z własnej połowy dla RFK Akhmat Grozny.
89'
Na Akhmat-Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
87'
Siergiej Iwanow przyznaje RFK Akhmat Grozny wykop z linii 5. metra.
Dmitri Czistiakow
86'
FK Sochi dokonują zmiany w swoim zespole. Robert Moreno Gonzalez decyduje o tym, że na boisko wchodzi Astemir Khezhev, a na ławce siada Ignacio Antonio Saavedra Pino.
Siergiej Iwanow po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
85'
FK Sochi otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Arbiter spotkania Siergiej Iwanow pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny RFK Akhmat Grozny.
84'
Nie ma urazu. Nader Ghandri wraca na boisko.
82'
Kontuzja Nader Ghandri przerywa na chwilę spotkanie na Akhmat-Arena.
81'
80'
Siergiej Iwanow sygnalizuje rzut wolny dla FK Sochi na ich własnej połowie.
Ależ emocje! RFK Akhmat Grozny! Strzela Darko Todorovic, ale mimo iż celnie to na Akhmat-Arena (Grozny) wynik pozostaje bez zmian.
79'
Rzut wolny dla RFK Akhmat Grozny na ich własnej połowie.
78'
Wykop z linii 5. metra dla FK Sochi na Akhmat-Arena.
Wyrzut z linii bocznej dla RFK Akhmat Grozny na ich własnej połowie.
W Grozny drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
77'
RFK Akhmat Grozny znowu w komplecie. Camilo wraca do gry!
75'
Siergiej Iwanow przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Akhmat-Arena. Sztab medyczny sprawdza czy Camilo (RFK Akhmat Grozny) może grać dalej.
74'
Piłka bezpieczna po tym jak RFK Akhmat Grozny otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
73'
Gra toczy się dalej, Darko Todorovic (RFK Akhmat Grozny) może kontynuować grę.
72'
Darko Todorovic (RFK Akhmat Grozny) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Siergiej Iwanow zarządza krótką przerwę.
70'
Zmiana na boisku - wchodzi Victorien Angban (FK Sochi). Murawę opuszcza Timofey Margasov.
Robert Moreno Gonzalez dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Vanja Drkusic. Na boisko wchodzi Dmitri Czistiakow (FK Sochi).
Czy FK Sochi wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
69'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Akhmat-Arena.
68'
RFK Akhmat Grozny wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Sochi..
67'
Na własnej połowie wykona RFK Akhmat Grozny rzut wolny.
Mohamed Konate zmienia Gamid Agalarov na Akhmat-Arena.
Vladislav Kamilov ustępuje miejsca na boisku dla Camilo.
66'
65'
Siergiej Iwanow sygnalizuje, że RFK Akhmat Grozny wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Sochi.
64'
63'
RFK Akhmat Grozny ma wykop z linii 5. metra.
61'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Lechii Sadulaev (RFK Akhmat Grozny). Na murawę wchodzi Ivan Oleynikov (RFK Akhmat Grozny).
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Svetoslav Kovachev. Na boisko wchodzi Bernard Berisha.
60'
Robert Moreno Gonzalez zmuszony jest do zmiany - Nikita Burmistrov doznaje kontuzji. Na Akhmat-Arena pojawia się Sergio Cordova.
Wyrzut z linii bocznej dla RFK Akhmat Grozny na połowie FK Sochi.
56'
55'
54'
Nikita Burmistrov (FK Sochi) może kontynuować grę.
53'
Kontuzja Nikita Burmistrov przerywa na chwilę spotkanie na Akhmat-Arena.
Na połowie FK Sochi RFK Akhmat Grozny wykona rzut wolny.
52'
51'
FK Sochi wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RFK Akhmat Grozny..
Wyrzut z linii bocznej dla RFK Akhmat Grozny na Akhmat-Arena.
50'
Siergiej Iwanow przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
46'
Miguel za Aleksey Sutormin jako pierwszy zmiana u goście.
45'
Rzut wolny dla FK Sochi na ich własnej połowie.
44'
Żółty kartonik ogląda Vladislav Kamilov (RFK Akhmat Grozny). To zła wiadomość dla drużyny.
Dobra pozycja dla graczy RFK Akhmat Grozny przy tym rzucie wolnym.
Szczęśliwie Giorgi Shelia może grać dalej.
43'
Krótka pauza na stadionie Akhmat-Arena. Sędzia Siergiej Iwanow pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Giorgi Shelia może kontynuować grę.
Na Akhmat-Arena uderzał na bramkę Martin Kramarić z FK Sochi, bez efektu.
42'
41'
Czy RFK Akhmat Grozny wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
40'
Mamy wykop dla goście w Grozny.
38'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK Sochi.
Akhmat-Arena (Grozny). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Miroslav Bogosavac (RFK Akhmat Grozny).
37'
Na Akhmat-Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
35'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FK Sochi.
32'
RFK Akhmat Grozny otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
30'
Gol na 1-0 po strzale Lechii Sadulaev. RFK Akhmat Grozny prowadzi.
29'
RFK Akhmat Grozny ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Siergiej Iwanow przyznaje FK Sochi wykop z linii 5. metra.
28'
Na Akhmat-Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
26'
Ignacio Antonio Saavedra Pino otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Siergiej Iwanow ma dziś sporo pracy. FK Sochi muszą uważać na kartki.
Rzut wolny dla RFK Akhmat Grozny na połowie FK Sochi.
22'
Wykop z linii 5. metra dla RFK Akhmat Grozny na Akhmat-Arena.
21'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Svetoslav Kovachev (RFK Akhmat Grozny) nie strzela bramki.
19'
17'
16'
15'
13'
FK Sochi ma wykop z linii 5. metra.
Lechii Sadulaev po niecelnym strzale nie podwyższa dla RFK Akhmat Grozny.
12'
Co za okazja! Nikita Burmistrov (FK Sochi) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
11'
Rzut wolny z własnej połowy dla FK Sochi.
10'
9'
8'
6'
Akhmat-Arena. Sędzia Siergiej Iwanow odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to RFK Akhmat Grozny.
4'
Timofey Margasov (FK Sochi) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.