Amar Rahmanovic 53'
90'
W Rostoshi, FC Orenburg atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara na Stadion Gazovik.
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje, że FC Orenburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie PFK Krylia Sovetov Samara.
Wykop z linii 5. metra dla FC Orenburg na Stadion Gazovik.
Aleksandr Soldatenkov (PFK Krylia Sovetov Samara) strzela, ale niecelnie.
Prawa róg boiska - czy PFK Krylia Sovetov Samara wykorzysta szansę?
Wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara na połowie FC Orenburg.
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje, że PFK Krylia Sovetov Samara wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Orenburg.
Na Stadion Gazovik drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
PFK Krylia Sovetov Samara ma wykop z linii 5. metra.
FC Orenburg atakuje, ale główka Dmitry Worobyjew nie trafia do bramki.
FC Orenburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Nikolaj Rasskazow (PFK Krylia Sovetov Samara).
89'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Orenburg.
88'
PFK Krylia Sovetov Samara dokonują zmiany w swoim zespole. Igor Osinjkin decyduje o tym, że na boisko wchodzi Pavel Popov, a na ławce siada Amar Rahmanovic.
87'
PFK Krylia Sovetov Samara ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
85'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Orenburg.
Rzut rożny dla PFK Krylia Sovetov Samara, który wykona Benjamin Garre.
84'
Mamy wykop dla goście w Rostoshi.
83'
Na Stadion Gazovik drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
82'
Na Stadion Gazovik wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Arsen Adamov (FC Orenburg). Na murawę wchodzi Andrey Malykh (FC Orenburg).
Danila Prokhin za Gabriel Cesar Florentin jako czwarty zmiana u gospodarze.
81'
W Rostoshi drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
80'
PFK Krylia Sovetov Samara otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
78'
Evgeniy Kukulyak przyznaje FC Orenburg wykop z linii 5. metra.
PFK Krylia Sovetov Samara znów przed szansą, ale tym razem Ilya Gaponov nie trafia.
Stadion Gazovik. Sędzia Evgeniy Kukulyak odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to PFK Krylia Sovetov Samara.
76'
Lewa róg boiska - czy PFK Krylia Sovetov Samara wykorzysta szansę?
Niestety Benjamin Garre (PFK Krylia Sovetov Samara) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Benjamin Garre będzie wykonywał rzut rożny.
75'
Igor Osinjkin dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Vladislav Shitov. Na boisko wchodzi Vladimir Sychevoy (PFK Krylia Sovetov Samara).
74'
PFK Krylia Sovetov Samara przed kolejną okazją, ale Fernando strzela niecelnie.
72'
Rzut wolny dla FC Orenburg na ich własnej połowie.
71'
Evgeniy Kukulyak przyznaje wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Orenburg.
PFK Krylia Sovetov Samara: schodzi Sergey Babkin, za niego zagra Kirill Pechenin.
70'
Zmiana na boisku - wchodzi Benjamin Garre (PFK Krylia Sovetov Samara). Murawę opuszcza Franco Orozco.
Jimmy Marin zmienia Jordhy Thompson na Stadion Gazovik.
Zmiana. Z boiska schodzi Brian Ezequiel Mansilla, a wchodzi Stepan Oganesyan.
Evgeniy Kukulyak przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
69'
Na własnej połowie wykona PFK Krylia Sovetov Samara rzut wolny.
67'
Zmiana wyniku na Stadion Gazovik. Zawodnik drużyny FC Orenburg - Dmitry Worobyjew celnie główkował na 2-1.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Orenburg.
66'
Dmitry Worobyjew
Co za okazja! Brian Ezequiel Mansilla (FC Orenburg) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
65'
Leo Goglichidze po niecelnym strzale nie podwyższa dla FC Orenburg.
63'
62'
Stadion Gazovik (Rostoshi). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Lucas Gabriel Vera (FC Orenburg), na ławce siada Mohammad Ghorbani.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Orenburg na Stadion Gazovik.
60'
59'
Odgwizdany spalony na zawodniku FC Orenburg.
57'
56'
U goście żółtą katkę ogląda Franco Orozco.
55'
Piłka bezpieczna po tym jak PFK Krylia Sovetov Samara otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Czy FC Orenburg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
53'
Mamy gola wyrównującego. Zawodnik Amar Rahmanovic swoim strzałem do bramki przeciwników zmienia rezultat na 1-1.
52'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla PFK Krylia Sovetov Samara.
Stadion Gazovik. Sędzia Evgeniy Kukulyak odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Orenburg.
51'
FC Orenburg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
FC Orenburg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
PFK Krylia Sovetov Samara jednak bez gola, strzał Vladislav Shitov obroniony.
50'
FC Orenburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie PFK Krylia Sovetov Samara..
49'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Gazovik.
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje rzut wolny dla PFK Krylia Sovetov Samara na ich własnej połowie.
PFK Krylia Sovetov Samara prze naprzód na Stadion Gazovik i w konsekwencji głową strzela Amar Rahmanovic, defensywa FC Orenburg na miejscu.
48'
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje rzut wolny dla PFK Krylia Sovetov Samara na połowie przeciwnika.
47'
Dmitry Worobyjew strzela niecelnie.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Ivan Basic (FC Orenburg) nie strzela bramki.
46'
45'
Czy PFK Krylia Sovetov Samara wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla PFK Krylia Sovetov Samara blisko pola karnego przeciwników.
Koleja szansa na gola w Rostoshi. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Amar Rahmanovic (PFK Krylia Sovetov Samara), ale podłuje.
43'
42'
40'
Rzut wolny dla FC Orenburg na połowie PFK Krylia Sovetov Samara.
39'
PFK Krylia Sovetov Samara atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
38'
W Rostoshi drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Wykop z linii 5. metra dla PFK Krylia Sovetov Samara na Stadion Gazovik.
Dmitry Worobyjew po niecelnym strzale nie podwyższa dla FC Orenburg.
36'
Ależ emocje! PFK Krylia Sovetov Samara! Strzela Fernando, ale mimo iż celnie to na Stadion Gazovik (Rostoshi) wynik pozostaje bez zmian.
35'
Iurii Gorshkov celnie strzela, ale gola nie ma.
34'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla PFK Krylia Sovetov Samara!
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla PFK Krylia Sovetov Samara w Rostoshi.
31'
Evgeniy Kukulyak odgwizduje spalonego zawodnika drużyny FC Orenburg.
FC Orenburg bez gola, Jordhy Thompson próbował pokonać bramkarza.
Ofsajd zawodnika gospodarze.
29'
Evgeniy Kukulyak po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
28'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Orenburg na ich własnej połowie.
Na Stadion Gazovik wykop z linii 5. metra drużyny goście.
27'
26'
FC Orenburg przed kolejną okazją, ale Jordhy Thompson strzela niecelnie.
25'
Wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara na ich własnej połowie.
24'
1-0 po wykorzystanym rzucie karnym Matias Damian Perez z drużyny gospodarze.
22'
Iurii Gorshkov
Penalty_advantage Created with Sketch.
20'
18'
Mamy wykop dla gospodarze w Rostoshi.
Amar Rahmanovic (PFK Krylia Sovetov Samara) strzela głową, ale piłka mija bramkę PFK Krylia Sovetov Samara.
Franco Orozco będzie wykonywał rzut rożny.
Wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara w pobliżu pola karnego.
17'
FC Orenburg musi uważać. PFK Krylia Sovetov Samara ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Na połowie FC Orenburg PFK Krylia Sovetov Samara wykona rzut wolny.
14'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Orenburg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
11'
Mohammad Ghorbani (FC Orenburg) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Evgeniy Kukulyak zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
PFK Krylia Sovetov Samara otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje rzut wolny dla FC Orenburg na ich własnej połowie.
9'
FC Orenburg otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
8'
7'
Evgeniy Kukulyak przyznaje PFK Krylia Sovetov Samara wykop z linii 5. metra.
Brian Ezequiel Mansilla (FC Orenburg) strzela, ale niecelnie.
6'
Z bardzo dobrej pozycji PFK Krylia Sovetov Samara ma wyrzut z linii bocznej.
5'
4'
FC Orenburg ma wykop z linii 5. metra.
Stadion Gazovik (Rostoshi). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Nikita Saltykov (PFK Krylia Sovetov Samara).
3'
PFK Krylia Sovetov Samara ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
2'
Stadion Gazovik. Arbiter Evgeniy Kukulyak dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FC Orenburg.
Rzut rożny dla FC Orenburg, który wykona Ivan Basic.