Artyom Chistyakov przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Gustavo Mantuan będzie wykonywał rzut rożny.
83'
Czy FK Zenit Saint Petersburg wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
82'
Artyom Chistyakov sygnalizuje rzut wolny dla FK Zenit Saint Petersburg na ich własnej połowie.
81'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Zenit Saint Petersburg na połowie FK Rubin Kazan.
FK Zenit Saint Petersburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
80'
FK Zenit Saint Petersburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Rubin Kazan..
79'
Gra toczy się dalej, Mirlind Daku (FK Rubin Kazan) może kontynuować grę.
78'
W Sankt Petersburg mamy chwilę spokoju, gracz FK Rubin Kazan - Mirlind Daku doznał kontuzji i mamy przerwę.
76'
Ruslan Bezrukov kończy gre na dzisiaj - prawdopodobnie w wyniku kontuzji. Na boisko w zastępstwie wbiega Maciej Rybus.
75'
Artyom Chistyakov przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Stadion Kriestowskij. Sztab medyczny sprawdza czy Ruslan Bezrukov (FK Rubin Kazan) może grać dalej.
74'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK Rubin Kazan.
Ivan Sergeev
Z bardzo dobrej pozycji FK Zenit Saint Petersburg ma wyrzut z linii bocznej.
71'
Nie ma gola dla FK Zenit Saint Petersburg po główce Pedro Henrique Silva dos Santos. Piłka wybita.
70'
Strahinja Eraković otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
69'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FK Zenit Saint Petersburg w Sankt Petersburg.
68'
FK Rubin Kazan w niebezpieczeństwie. FK Zenit Saint Petersburg ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
67'
Gol! Gol! Gol! goście powiększają prowadzenie. Strzelcem na 0-2 jest Aleksandr Martynovich.
Artyom Chistyakov przyznał rzut rożny dla FK Rubin Kazan .
66'
FK Zenit Saint Petersburg musi uważać. FK Rubin Kazan ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
65'
Artyom Chistyakov sygnalizuje rzut wolny dla FK Rubin Kazan niebezpiecznie blisko bramki FK Zenit Saint Petersburg.
FK Rubin Kazan w składzie bez zmian. Ruslan Bezrukov może kontynuować grę!
63'
Ruslan Bezrukov (FK Rubin Kazan) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Artur strzela głową, ale piłka wybita.
62'
Wykop z linii 5. metra dla FK Zenit Saint Petersburg na Stadion Kriestowskij.
Ugochukvu Ivu strzela niecelnie.
61'
FK Rubin Kazan wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Zenit Saint Petersburg..
60'
Wilmar Barrios ustępuje miejsca na boisku dla Pedro Henrique Silva dos Santos.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Andrei Mostovoy. Na boisko wchodzi Ivan Sergeev.
59'
Rzut wolny z własnej połowy dla FK Rubin Kazan.
FK Zenit Saint Petersburg ma wykop z linii 5. metra.
Drużyna FK Rubin Kazan atakuje, podanie do Aleksandr Martynovich, który jednak nie strzela w światło bramki.
58'
FK Rubin Kazan bez gola, Igor Vujacic próbował pokonać bramkarza.
57'
Zmiana. Z boiska schodzi Rodrigao Prado, a wchodzi Artur.
56'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Rubin Kazan na ich własnej połowie.
Artyom Chistyakov sygnalizuje rzut wolny dla FK Zenit Saint Petersburg na połowie przeciwnika.
54'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Zenit Saint Petersburg na ich własnej połowie.
53'
Mamy wykop dla goście w Sankt Petersburg.
FK Zenit Saint Petersburg znów przed szansą, ale tym razem Andrei Mostovoy nie trafia.
52'
Artyom Chistyakov sygnalizuje, że FK Zenit Saint Petersburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Rubin Kazan.
50'
Bramka! FK Rubin Kazan obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Mirlind Daku. Aktualny wynik to 0-1.
49'
Na Stadion Kriestowskij wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Wendel strzela niecelnie.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FK Zenit Saint Petersburg.
47'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FK Zenit Saint Petersburg!
46'
Czy FK Zenit Saint Petersburg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na własnej połowie wykona FK Rubin Kazan rzut wolny.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Nuraly Alip (FK Zenit Saint Petersburg). Na murawę wchodzi Strahinja Eraković (FK Zenit Saint Petersburg).
45'
Rzut wolny dla FK Zenit Saint Petersburg na ich własnej połowie.
Artyom Chistyakov przyznaje FK Rubin Kazan wykop z linii 5. metra.
Na Stadion Kriestowskij drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
44'
Nie ma urazu. Gustavo Mantuan wraca na boisko.
43'
Gustavo Mantuan z FK Zenit Saint Petersburg ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
42'
40'
Z bardzo dobrej pozycji FK Rubin Kazan ma wyrzut z linii bocznej.
39'
Odgwizdany spalony na zawodniku FK Zenit Saint Petersburg.
37'
Wykop z linii 5. metra dla FK Rubin Kazan na Stadion Kriestowskij.
Wiaczesław Karawajew (FK Zenit Saint Petersburg) strzela, ale niecelnie.
33'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
31'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Zenit Saint Petersburg w pobliżu pola karnego.
29'
Artyom Chistyakov sygnalizuje rzut wolny dla FK Rubin Kazan na ich własnej połowie.
28'
Na połowie FK Rubin Kazan FK Zenit Saint Petersburg wykona rzut wolny.
FK Rubin Kazan ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na własnej połowie wykona FK Zenit Saint Petersburg rzut wolny.
26'
FK Zenit Saint Petersburg znowu w komplecie. Gustavo Mantuan wraca do gry!
25'
Mecz jest na moment przerwany. Gustavo Mantuan (FK Zenit Saint Petersburg) odnosi jakąś kontuzję.
FK Zenit Saint Petersburg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
23'
22'
FK Rubin Kazan ma wykop z linii 5. metra.
20'
19'
Aleksandr Zotov celnie strzela, ale gola nie ma.
18'
Czy FK Rubin Kazan wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
17'
16'
Rzut rożny dla FK Zenit Saint Petersburg.
Co za okazja! Nuraly Alip (FK Zenit Saint Petersburg) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
15'
Piłka bezpieczna po tym jak FK Zenit Saint Petersburg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
14'
Na Stadion Kriestowskij drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Artyom Chistyakov przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FK Zenit Saint Petersburg, niebezpiecznie blisko pola karnego FK Rubin Kazan.
Cały stadion patrzy na lewa róg boiska. Rzut rożny wykonuje Gustavo Mantuan (FK Zenit Saint Petersburg).
13'
12'
Claudinho (FK Zenit Saint Petersburg) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Niestety Mateo Cassierra (FK Zenit Saint Petersburg) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
10'
FK Rubin Kazan otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
9'
7'
Cały stadion patrzy na prawa róg boiska. Rzut rożny wykonuje Gustavo Mantuan (FK Zenit Saint Petersburg).
6'
Artyom Chistyakov przyznał rzut rożny dla FK Zenit Saint Petersburg .
5'
W Sankt Petersburg drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
3'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK Zenit Saint Petersburg.
Drużyna FK Rubin Kazan atakuje, podanie do Valentin Vada, który jednak nie strzela w światło bramki.