Aleksei Vasilevich Sukhoi przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FK Rostow w Jekaterynburg.
Kiril Schetinin będzie wykonywał rzut rożny.
FK Rostow znów przed szansą, ale tym razem Kiril Schetinin nie trafia.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK Ural Jekaterinburg.
Czy FK Ural Jekaterinburg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Rzut wolny dla FK Ural Jekaterinburg na ich własnej połowie.
FK Ural Jekaterinburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Rostow..
89'
Wykop z linii 5. metra dla FK Ural Jekaterinburg na Central Stadium.
88'
Rzut wolny dla drużyny goście na Central Stadium.
87'
FK Rostow ma wykop z linii 5. metra.
Eric Bicfalvi strzela niecelnie.
86'
Mamy wykop dla goście w Jekaterynburg.
Central Stadium (Jekaterynburg). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Egor Filipenko (FK Ural Jekaterinburg).
84'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FK Ural Jekaterinburg!
Zmiana. Z boiska schodzi Ivan Komarov, a wchodzi Koltakov Aleksey Alekseevich.
Na połowie FK Rostow FK Ural Jekaterinburg wykona rzut wolny.
83'
Aleksei Vasilevich Sukhoi sygnalizuje, że FK Ural Jekaterinburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Rostow.
82'
Viktor Melekhin otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Aleksei Vasilevich Sukhoi ma dziś sporo pracy. FK Rostow muszą uważać na kartki.
Aleksei Vasilevich Sukhoi sygnalizuje rzut wolny dla FK Ural Jekaterinburg na ich własnej połowie.
81'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Ural Jekaterinburg na połowie FK Rostow.
Lewa róg boiska - czy FK Ural Jekaterinburg wykorzysta szansę?
FK Ural Jekaterinburg: schodzi Andrey Egorychev, za niego zagra Eric Bicfalvi.
79'
Na Central Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
FK Ural Jekaterinburg przed kolejną okazją, ale Aleksey Kashtanov strzela niecelnie.
78'
FK Ural Jekaterinburg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
77'
Aleksiej Ionow ustępuje miejsca na boisku dla Artem Kontsevoy.
Zmiana na boisku - wchodzi Valery Bocherov (FK Ural Jekaterinburg). Murawę opuszcza Ibrahima Cisse.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Danil Glebov. Na boisko wchodzi Viktor Melekhin.
FK Rostow dokonują zmiany w swoim zespole. Valeri Georgievich Karpin decyduje o tym, że na boisko wchodzi Khoren Bayramyan, a na ławce siada Ronaldo.
76'
Na Central Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
73'
FK Ural Jekaterinburg znowu w komplecie. Italo Fernando Assis Goncalves wraca do gry!
72'
Italo Fernando Assis Goncalves (FK Ural Jekaterinburg) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Piłka bezpieczna po tym jak FK Ural Jekaterinburg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
71'
69'
W Jekaterynburg, FK Ural Jekaterinburg atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
68'
67'
FK Ural Jekaterinburg musi uważać. FK Rostow ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
66'
Aleksey Kashtanov (FK Ural Jekaterinburg) strzela, ale niecelnie.
65'
Aleksei Vasilevich Sukhoi przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FK Ural Jekaterinburg, niebezpiecznie blisko pola karnego FK Rostow.
64'
FK Rostow wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Ural Jekaterinburg..
Central Stadium (Jekaterynburg). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Ilya Vakhaniya (FK Rostow), na ławce siada Andrey Langovich.
63'
Egor Golenkov za Nikolay Komlichenko jako pierwszy zmiana u goście.
Wyrzut z linii bocznej dla FK Ural Jekaterinburg na Central Stadium.
62'
Żółta kartka dla Silvije Begic.
Na własnej połowie wykona FK Rostow rzut wolny.
61'
FK Ural Jekaterinburg otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
60'
FK Ural Jekaterinburg zaatakował, ale Aleksiej Ionow na spalonym.
58'
Aleksei Vasilevich Sukhoi sygnalizuje rzut wolny dla FK Ural Jekaterinburg na połowie przeciwnika.
Viktor Mihaylovich Goncharenko dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Igor Dmitriev. Na boisko wchodzi Aleksey Kashtanov (FK Ural Jekaterinburg).
57'
Gol na 0-1 po strzale Ronaldo. FK Rostow prowadzi.
FK Rostow ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
55'
Aleksei Vasilevich Sukhoi przyznaje FK Rostow wykop z linii 5. metra.
Igor Dmitriev (FK Ural Jekaterinburg) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
54'
FK Ural Jekaterinburg atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
53'
Gra toczy się dalej, Andrey Egorychev (FK Ural Jekaterinburg) może kontynuować grę.
52'
Andrey Egorychev (FK Ural Jekaterinburg) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Aleksei Vasilevich Sukhoi zarządza krótką przerwę.
Na Central Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
50'
49'
Na Central Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
48'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Rostow w pobliżu pola karnego.
47'
46'
Zmiana w zespole FK Ural Jekaterinburg. Boisko opuszcza Vladis Emmerson Illoy Ayyet, wchodzi Silvije Begic.
45'
Nikolay Komlichenko (FK Rostow) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Aleksei Vasilevich Sukhoi zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
44'
43'
Rzut rożny dla FK Ural Jekaterinburg, który wykona Ilya Ishkov.
41'
Żółtka kartka dla Vladis Emmerson Illoy Ayyet na Central Stadium.
40'
W Jekaterynburg drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Central Stadium. Sędzia Aleksei Vasilevich Sukhoi odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FK Ural Jekaterinburg.
38'
Aleksei Vasilevich Sukhoi sygnalizuje, że FK Rostow wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Ural Jekaterinburg.
37'
Aleksei Vasilevich Sukhoi przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
36'
Na własnej połowie wykona FK Ural Jekaterinburg rzut wolny.
35'
34'
FK Ural Jekaterinburg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
33'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Rostow na ich własnej połowie.
32'
31'
29'
Rzut wolny dla FK Ural Jekaterinburg na połowie FK Rostow.
28'
27'
26'
Central Stadium (Jekaterynburg). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Egor Filipenko wraca na boisko.
25'
Kontuzja Egor Filipenko przerywa na chwilę spotkanie na Central Stadium.
Nikolay Komlichenko (FK Rostow) strzela głową, ale piłka mija bramkę FK Rostow.
24'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Rostow na Central Stadium.
Piłka bezpieczna po tym jak FK Rostow otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
22'
Rzut rożny dla FK Rostow, który wykona Kiril Schetinin.
21'
Prawa róg boiska - czy FK Rostow wykorzysta szansę?
20'
Central Stadium. Sędzia Aleksei Vasilevich Sukhoi odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FK Rostow.
19'
Ivan Komarov celnie strzela, ale gola nie ma.
Rzut wolny z własnej połowy dla FK Rostow.
18'
FK Rostow ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
17'
16'
15'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Ural Jekaterinburg na ich własnej połowie.
Z bardzo dobrej pozycji FK Rostow ma wyrzut z linii bocznej.
14'
Rzut wolny dla FK Rostow na ich własnej połowie.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FK Ural Jekaterinburg.
13'
12'
11'
9'
7'
6'
Czy FK Rostow wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?