Wyrzut z linii bocznej dla Lokomotiv Moscow na ich własnej połowie.
Maksim Glushenkov celnie strzela, ale gola nie ma.
FK Nizhny Novgorod otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
U goście żółtą katkę ogląda Timur Suleimanov.
81'
Żółty kartonik ogląda Kirill Gotsuk (FK Nizhny Novgorod). To zła wiadomość dla drużyny.
Rzut wolny dla Lokomotiv Moscow na połowie FK Nizhny Novgorod.
80'
Czy Lokomotiv Moscow wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
FK Nizhny Novgorod ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Zmiana w zespole FK Nizhny Novgorod. Boisko opuszcza Konstantin Kuchaev, wchodzi Kirill Glushenkov.
79'
Cyganok Sergey sygnalizuje, że Lokomotiv Moscow wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Nizhny Novgorod.
78'
FK Nizhny Novgorod w natarciu. Kirill Gotsuk strzela głową na bramkę zespołu Lokomotiv Moscow, ale ich defensywa wybija piłkę.
Dmitrij Barinow z drużyny goście nie zagra w kolejnym meczu, bo dostaje żółtą kartkę.
77'
W Niżny Nowogród drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
FK Nizhny Novgorod ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
76'
FK Nizhny Novgorod wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Lokomotiv Moscow..
Szczęśliwie Maksim Nenahov może grać dalej.
75'
Drużyna goście redukuje straty na 2-1 po główce Timur Suleimanov.
Prawa róg boiska - czy Lokomotiv Moscow wykorzysta szansę?
Kontuzja Maksim Nenahov przerywa na chwilę spotkanie na Stadion Niżny Nowogród.
73'
Stadion Niżny Nowogród. Arbiter Cyganok Sergey dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Lokomotiv Moscow.
71'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Nizhny Novgorod na połowie Lokomotiv Moscow.
Cyganok Sergey sygnalizuje rzut wolny dla FK Nizhny Novgorod na ich własnej połowie.
70'
Lokomotiv Moscow otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
69'
Na Stadion Niżny Nowogród drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
67'
Na Stadion Niżny Nowogród drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
66'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Lokomotiv Moscow.
65'
Cyganok Sergey przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FK Nizhny Novgorod, niebezpiecznie blisko pola karnego Lokomotiv Moscow.
Na Stadion Niżny Nowogród do gry w FK Nizhny Novgorod powraca Nikolay Kalinskiy.
Zmiana. Z boiska schodzi Nikolay Kalinskiy, a wchodzi Nikita Ermakov.
Juan Boselli za Niko Kutateladze jako pierwszy zmiana u gospodarze.
64'
Mamy wykop dla gospodarze w Niżny Nowogród.
Anton Miranczuk będzie wykonywał rzut rożny.
63'
Nikolay Kalinskiy (FK Nizhny Novgorod) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
62'
Rzut rożny dla Lokomotiv Moscow, który wykona Anton Miranczuk.
61'
60'
59'
Mikhail Galaktionov dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Artyom Karpukas. Na boisko wchodzi Vladislav Sarvelyi (Lokomotiv Moscow).
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Sergey Pinyaev. Na boisko wchodzi Rifat Zhemaletdinow.
58'
Karnego strzela Nikolay Kalinskiy (FK Nizhny Novgorod). Wykorzystany rzut karny powiększa przewagę bramkową jego drużyny do 2-0.
56'
Żółtka kartka dla Alexander Silyanov na Stadion Niżny Nowogród.
Alexander Silyanov
54'
Na Stadion Niżny Nowogród wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
53'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Niżny Nowogród.
52'
51'
Lokomotiv Moscow wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Nizhny Novgorod..
Wyrzut z linii bocznej dla Lokomotiv Moscow na połowie FK Nizhny Novgorod.
50'
Piłka bezpieczna po tym jak Lokomotiv Moscow otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
49'
47'
Stadion Niżny Nowogród. Sędzia Cyganok Sergey odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Lokomotiv Moscow.
46'
Zmiana na boisku - wchodzi Timur Suleimanov (Lokomotiv Moscow). Murawę opuszcza Ilya Samoshnikov.
45'
Na własnej połowie wykona Lokomotiv Moscow rzut wolny.
FK Nizhny Novgorod ma wykop z linii 5. metra.
Rzut wolny dla Lokomotiv Moscow na ich własnej połowie.
FK Nizhny Novgorod musi uważać. Lokomotiv Moscow ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Na połowie FK Nizhny Novgorod Lokomotiv Moscow wykona rzut wolny.
44'
42'
Arbiter spotkania Cyganok Sergey pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Lokomotiv Moscow.
41'
40'
Wyrzut z linii bocznej dla Lokomotiv Moscow na Stadion Niżny Nowogród.
39'
Drużyna Lokomotiv Moscow atakuje, podanie do Maksim Nenahov, który jednak nie strzela w światło bramki.
38'
Stadion Niżny Nowogród (Niżny Nowogród). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Maksim Glushenkov (Lokomotiv Moscow).
37'
FK Nizhny Novgorod znów przed szansą, ale tym razem Niko Kutateladze nie trafia.
35'
Prowadzenie 1-0 po wykonanym rzucie karnym przez Nikolay Kalinskiy.
32'
Gerzino Nyamsi
31'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK Nizhny Novgorod.
Anton Miranczuk (Lokomotiv Moscow) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
30'
Na Stadion Niżny Nowogród wykop z linii 5. metra drużyny goście.
29'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FK Nizhny Novgorod.
28'
Lokomotiv Moscow ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
27'
26'
Cyganok Sergey przyznaje Lokomotiv Moscow wykop z linii 5. metra.
Konstantin Kuchaev po niecelnym strzale nie podwyższa dla FK Nizhny Novgorod.
Rzut rożny dla FK Nizhny Novgorod, który wykona Nikolay Kalinskiy.
24'
Cyganok Sergey przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
23'
Lokomotiv Moscow przed kolejną okazją, ale Maksim Glushenkov strzela niecelnie.
21'
Wyrzut z linii bocznej dla Lokomotiv Moscow w pobliżu pola karnego.
19'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Lokomotiv Moscow w Niżny Nowogród.
Maksim Glushenkov będzie wykonywał rzut rożny.
18'
16'
15'
14'
Cyganok Sergey sygnalizuje rzut wolny dla FK Nizhny Novgorod na połowie przeciwnika.
12'
Lewa róg boiska - czy Lokomotiv Moscow wykorzysta szansę?
11'
10'
Główka! Strzela Niko Kutateladze (FK Nizhny Novgorod), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu Lokomotiv Moscow.
Lokomotiv Moscow bez gola, Anton Miranczuk próbował pokonać bramkarza.