3 - 2
FC Baltika Kaliningrad
Danila Kozlov 57' Danila Kozlov 89'
90'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Baltika Kaliningrad otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Mamy wykop dla goście w Krasnodar.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Baltika Kaliningrad na ich własnej połowie.
Pavel Kukuyan sygnalizuje, że FK Krasnodar wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Baltika Kaliningrad.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK Krasnodar.
Danila Kozlov (FC Baltika Kaliningrad) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Rzut wolny dla FC Baltika Kaliningrad na połowie FK Krasnodar.
Czy FK Krasnodar wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
89'
Krasnodar Stadium (Krasnodar). Danila Kozlov zmniejsza przewagę bramkową. Aktualny wynik to 3-2.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Baltika Kaliningrad na połowie FK Krasnodar.
88'
Na Krasnodar Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
87'
Sergey Pryakhin za Angelo Henriquez jako piąty zmiana u goście.
W Krasnodar, FC Baltika Kaliningrad atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Zmiana. Z boiska schodzi Olakunle Junior Olusegun, a wchodzi Aleksandr Ektov.
FK Krasnodar dokonują zmiany w swoim zespole. Murad Olegovich Musaev decyduje o tym, że na boisko wchodzi Mihajilo Banjac, a na ławce siada Eduard Spertsyan.
86'
FC Baltika Kaliningrad otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
FK Krasnodar jednak bez gola, strzał Joao Victor obroniony.
84'
Pavel Kukuyan przyznaje FC Baltika Kaliningrad wykop z linii 5. metra.
83'
Na Krasnodar Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Rzut wolny dla FK Krasnodar na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla FK Krasnodar na Krasnodar Stadium.
82'
Maksim Kuzmin po niecelnym strzale nie podwyższa dla FC Baltika Kaliningrad.
Na Krasnodar Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
81'
Na Krasnodar Stadium strzela głową na bramkę Kevin Orlando Andrade Murillo (FC Baltika Kaliningrad).
Olakunle Junior Olusegun z drużyny gospodarze nie zagra w kolejnym meczu, bo dostaje żółtą kartkę.
80'
Rzut wolny dla drużyny goście na Krasnodar Stadium.
79'
FK Krasnodar na Krasnodar Stadium znów w komplecie, Matwiej Safonow wraca do gry.
78'
Krótka pauza na stadionie Krasnodar Stadium. Sędzia Pavel Kukuyan pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Matwiej Safonow może kontynuować grę.
FC Baltika Kaliningrad bez gola, Maksim Kuzmin próbował pokonać bramkarza.
77'
W Krasnodar drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
76'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Krasnodar na Krasnodar Stadium.
75'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Krasnodar na połowie FC Baltika Kaliningrad.
74'
Rzut wolny z własnej połowy dla FK Krasnodar.
73'
Na Krasnodar Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
72'
Zmiana na boisku - wchodzi Nikita Krivtsov (FK Krasnodar). Murawę opuszcza Kevin Duvan Castano Gil.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Kady. Na boisko wchodzi Joao Pedro Fortes Bachiessa.
70'
Yuri Kovalev ustępuje miejsca na boisku dla Tigran Avanesian.
69'
Dmitrij Rybczinskij za Alex Fernandes jako trzeci zmiana u goście.
Na własnej połowie wykona FC Baltika Kaliningrad rzut wolny.
FC Baltika Kaliningrad ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
68'
FK Krasnodar otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Pavel Kukuyan przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
67'
Alex Fernandes (FC Baltika Kaliningrad) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
66'
FK Krasnodar ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
64'
FC Baltika Kaliningrad ma wykop z linii 5. metra.
Z bardzo dobrej pozycji FK Krasnodar ma wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla FK Krasnodar w pobliżu pola karnego.
Cały stadion patrzy na prawa róg boiska. Rzut rożny wykonuje Alex Fernandes (FC Baltika Kaliningrad).
62'
Zmiana na boisku - wchodzi Vitor Tormena (FK Krasnodar). Murawę opuszcza Kaio Pantaleao.
61'
FK Krasnodar powiększa wynik na 3-1 dzięki główce Jhon Cordoba.
Eduard Spertsyan (FK Krasnodar) będzie wykonywać rzut rożny.
59'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Baltika Kaliningrad w Krasnodar.
Piłka bezpieczna po tym jak FK Krasnodar otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
57'
Danila Kozlov (FC Baltika Kaliningrad) zmienia rezultat spotkania na 2-1. Dzięki temu zmniejsza się różnica bramkowa dzieląca oba zespoły.
Pavel Kukuyan sygnalizuje rzut wolny dla FK Krasnodar na ich własnej połowie.
56'
55'
Maksim Kuzmin (FC Baltika Kaliningrad) opuści kolejny mecz z powodu otrzymanej żółtej kartki.
Zmiana. Z boiska schodzi Kristijan Bistrović, a wchodzi Kirill Kaplenko.
54'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Vitali Lisakovich (FC Baltika Kaliningrad). Na murawę wchodzi Maksim Kuzmin (FC Baltika Kaliningrad).
Aleksandr Chernikov strzela niecelnie.
Rzut rożny dla FK Krasnodar.
52'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Krasnodar na ich własnej połowie.
50'
Eduard Spertsyan podwyższa na 2-0.
Pavel Kukuyan przyznał rzut rożny dla FC Baltika Kaliningrad .
49'
FK Krasnodar znów przed szansą, ale tym razem Joao Victor nie trafia.
48'
Niestety Aleksandr Chernikov (FK Krasnodar) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
47'
FC Baltika Kaliningrad wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Krasnodar..
46'
Pavel Kukuyan sygnalizuje, że FC Baltika Kaliningrad wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Krasnodar.
45'
Drużyna FC Baltika Kaliningrad atakuje, podanie do Vitali Lisakovich, który jednak nie strzela w światło bramki.
Nie ma gola dla FC Baltika Kaliningrad po główce Angelo Henriquez. Piłka wybita.
FC Baltika Kaliningrad otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
44'
FK Krasnodar bez gola, Joao Victor próbował pokonać bramkarza.
43'
Szczęśliwie Kady może grać dalej.
42'
Kady (FK Krasnodar) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Żółta kartka dla Vitali Lisakovich.
41'
Na połowie FC Baltika Kaliningrad FK Krasnodar wykona rzut wolny.
40'
Mamy wykop dla gospodarze w Krasnodar.
Alex Fernandes (FC Baltika Kaliningrad) strzela, ale niecelnie.
39'
Pavel Kukuyan sygnalizuje rzut wolny dla FC Baltika Kaliningrad na ich własnej połowie.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FK Krasnodar.
38'
37'
Czy FC Baltika Kaliningrad wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Spalony (FK Krasnodar).
36'
35'
34'
FK Krasnodar bez gola, niecelny strzał głową Junior Alonso.
FK Krasnodar ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
33'
FK Krasnodar atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
FK Krasnodar w składzie bez zmian. Eduard Spertsyan może kontynuować grę!
31'
Bramka! FK Krasnodar obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Jhon Cordoba. Aktualny wynik to 1-0.
Kady (FK Krasnodar) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
30'
Odgwizdany ofsajd na Angelo Henriquez.
28'
Eduard Spertsyan z FK Krasnodar ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
25'
24'
23'
Pavel Kukuyan przyznaje FK Krasnodar wykop z linii 5. metra.
21'
Wykop z linii 5. metra dla FC Baltika Kaliningrad na Krasnodar Stadium.
20'
19'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Baltika Kaliningrad.
FK Krasnodar znów przed szansą, ale tym razem Jhon Cordoba nie trafia.
18'
17'
Niestety Kady (FK Krasnodar) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
16'
Kady strzela niecelnie.
15'
FK Krasnodar ma wykop z linii 5. metra.
Alex Fernandes
14'
Kristijan Bistrović (FC Baltika Kaliningrad) będzie wykonywać rzut rożny.
12'
Nie ma urazu. Alex Fernandes wraca na boisko.
11'
Mecz jest na moment przerwany. Alex Fernandes (FC Baltika Kaliningrad) odnosi jakąś kontuzję.
10'
9'
Cały stadion patrzy na prawa róg boiska. Rzut rożny wykonuje Kady (FK Krasnodar).
Pavel Kukuyan przyznał rzut rożny dla FK Krasnodar .
8'
Kady (FK Krasnodar) strzela, ale niecelnie.
7'
5'
3'
Pavel Kukuyan sygnalizuje rzut wolny dla FK Krasnodar na połowie przeciwnika.
2'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Baltika Kaliningrad na Krasnodar Stadium.
1'
Drużyna FK Krasnodar atakuje, podanie do Eduard Spertsyan, który jednak nie strzela w światło bramki.