Koniec meczu
90'
Wykop z linii 5. metra dla FK Dinamo Moscow na Stadion Gazovik.
soccer-goal Created with Sketch.
FK Dinamo Moscow w kolejnym meczu bez Nicolas Marichal, który dostał żółtą kartkę.
Shape Created with Sketch.
Rzut wolny dla FC Orenburg na połowie FK Dinamo Moscow.
U goście żółtą katkę ogląda Anton Szunin.
Evgeni Bulanov przyznaje FK Dinamo Moscow wykop z linii 5. metra.
Odgwizdany spalony na zawodniku FC Orenburg.
Group Created with Sketch.
Wykop z linii 5. metra dla FC Orenburg na Stadion Gazovik.
Fiodor Smołow (FK Dinamo Moscow) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
Rzut wolny dla FC Orenburg na ich własnej połowie.
FC Orenburg musi uważać. FK Dinamo Moscow ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
89'
Mamy wykop dla goście w Rostoshi.
FC Orenburg znów przed szansą, ale tym razem Gabriel Cesar Florentin nie trafia.
88'
FK Dinamo Moscow ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
87'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FK Dinamo Moscow.
86'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny FC Orenburg. Sędzia spotkania Evgeni Bulanov jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadion Gazovik (Rostoshi).
85'
Na Stadion Gazovik wykop z linii 5. metra drużyny goście.
84'
FC Orenburg ma wykop z linii 5. metra.
83'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Orenburg.
Fiodor Smołow
Lewa róg boiska - czy FK Dinamo Moscow wykorzysta szansę?
corner2 Created with Sketch.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Jorge Andres Carrascal Guardo. Na boisko wchodzi Aleksandr Kutitsky.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
81'
Evgeni Bulanov przyznaje FC Orenburg wykop z linii 5. metra.
Drużyna FK Dinamo Moscow atakuje, podanie do Fiodor Smołow, który jednak nie strzela w światło bramki.
FC Orenburg dokonują zmiany w swoim zespole. David Deogracia decyduje o tym, że na boisko wchodzi Stepan Oganesyan, a na ławce siada Jordhy Thompson.
80'
Główka Brian Ezequiel Mansilla (FC Orenburg)....niecelnie.
79'
Zmiana na boisku - wchodzi Andrey Malykh (FC Orenburg). Murawę opuszcza Mohammad Ghorbani.
Zmiana. Z boiska schodzi Maksim Sidorov, a wchodzi Iaroslav Mikhailov.
77'
Gol! FC Orenburg odrabia straty. Bramkę na 1-2 zdobywa Brian Ezequiel Mansilla.
Group 9 Copy Created with Sketch.
76'
Evgeni Bulanov przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Mohammad Ghorbani otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Evgeni Bulanov ma dziś sporo pracy. FC Orenburg muszą uważać na kartki.
Evgeni Bulanov sygnalizuje rzut wolny dla FK Dinamo Moscow na połowie przeciwnika.
75'
Stadion Gazovik. Evgeni Bulanov odgwizduje spalonego przez Jorge Andres Carrascal Guardo (FK Dinamo Moscow).
74'
72'
Nicolas Moumi Ngamaleu (FK Dinamo Moscow) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 0-2.
71'
Na Stadion Gazovik drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
70'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Orenburg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
68'
Jimmy Marin zmienia Dmitry Worobyjew na Stadion Gazovik.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Ivan Basic (FC Orenburg). Na murawę wchodzi Lucas Gabriel Vera (FC Orenburg).
Na Stadion Gazovik Evgeni Bulanov gwiżdże, Gabriel Cesar Florentin na pozycji spalonej.
67'
FC Orenburg bez gola, Ivan Basic próbował pokonać bramkarza.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
66'
Nicolas Moumi Ngamaleu za Bitelo jako czwarty zmiana u goście.
FK Dinamo Moscow: schodzi Diego Laxalt, za niego zagra Denis Makarov.
65'
Gabriel Cesar Florentin (FC Orenburg) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Evgeni Bulanov przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
FC Orenburg w składzie bez zmian. Brian Ezequiel Mansilla może kontynuować grę!
64'
Przerwa w meczu. Brian Ezequiel Mansilla doznał urazu.
Group 2 Created with Sketch.
63'
Czy FC Orenburg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK Dinamo Moscow.
Danila Khotulev (FC Orenburg) strzela głową, ale piłka mija bramkę FC Orenburg.
60'
Na Stadion Gazovik wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
59'
Prawa róg boiska - czy FC Orenburg wykorzysta szansę?
Marcel Licka dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Konstantin Tyukavin. Na boisko wchodzi Fiodor Smołow (FK Dinamo Moscow).
Marcel Licka ściąga z boiska kontuzjowanego Sergey Parshivlyuk, za niego wpuszcza Milan Majstorovic.
58'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Orenburg.
Sergey Parshivlyuk (FK Dinamo Moscow) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
57'
FK Dinamo Moscow ma wykop z linii 5. metra.
Gabriel Cesar Florentin (FC Orenburg) główkuje, ale tym razem chybia.
55'
Bramka! FK Dinamo Moscow obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Konstantin Tyukavin. Aktualny wynik to 0-1.
54'
53'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Dinamo Moscow na Stadion Gazovik.
Brian Ezequiel Mansilla strzela niecelnie.
52'
Na Stadion Gazovik drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadion Gazovik.
51'
Mamy wykop dla gospodarze w Rostoshi.
50'
49'
FK Dinamo Moscow otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
48'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Orenburg na ich własnej połowie.
46'
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
0'
FC Orenburg atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Shape Copy 9 Created with Sketch.
45'
FC Orenburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
44'
Evgeni Bulanov sygnalizuje rzut wolny dla FC Orenburg na ich własnej połowie.
43'
Rzut rożny dla FC Orenburg, który wykona Gabriel Cesar Florentin.
41'
Stadion Gazovik. Sędzia Evgeni Bulanov odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Orenburg.
40'
39'
Stadion Gazovik. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Dmitry Worobyjew próbuje strzału głową, ale FC Orenburg bez gola.
37'
36'
FK Dinamo Moscow jednak bez gola, strzał Konstantin Tyukavin obroniony.
FK Dinamo Moscow wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Orenburg..
34'
Na połowie FC Orenburg FK Dinamo Moscow wykona rzut wolny.
33'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla FK Dinamo Moscow na ich własnej połowie.
32'
31'
30'
FC Orenburg otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
29'
28'
Luis Chavez po niecelnym strzale nie podwyższa dla FK Dinamo Moscow.
27'
FK Dinamo Moscow ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
25'
Evgeni Bulanov sygnalizuje, że FC Orenburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Dinamo Moscow.
Dobra pozycja dla graczy FC Orenburg przy tym rzucie wolnym.
24'
Na własnej połowie wykona FC Orenburg rzut wolny.
22'
FK Dinamo Moscow w defensywie. Tym razem wybroniona główka Jordhy Thompson (FC Orenburg).
20'
Rzut wolny dla FK Dinamo Moscow na połowie FC Orenburg.
19'
Piłka bezpieczna po tym jak FK Dinamo Moscow otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Niestety Maksim Sidorov (FC Orenburg) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
18'
17'
Stadion Gazovik (Rostoshi). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Daniil Fomin (FK Dinamo Moscow).
16'
Matias Damian Perez (FC Orenburg) otrzymuje żółtą kartkę i nie zagra w następnym spotkaniu.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FK Dinamo Moscow!
Na Stadion Gazovik drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
14'
13'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Dinamo Moscow w pobliżu pola karnego.
FK Dinamo Moscow ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
12'
Na Stadion Gazovik uderzał na bramkę Diego Laxalt z FK Dinamo Moscow, bez efektu.
11'
W Rostoshi drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
FC Orenburg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Rzut rożny dla FK Dinamo Moscow, który wykona Daniil Fomin.
9'
8'
Lewa róg boiska - czy FC Orenburg wykorzysta szansę?
7'
Z bardzo dobrej pozycji FC Orenburg ma wyrzut z linii bocznej.
6'
Gabriel Cesar Florentin (FC Orenburg) strzela, ale niecelnie.
3'
Na własnej połowie wykona FK Dinamo Moscow rzut wolny.
2'