Franco Orozco 76'
match_ended Created with Sketch.
Koniec meczu
90'
Pavel Shadykhanov sygnalizuje rzut wolny dla PFK Krylia Sovetov Samara na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla PFK Krylia Sovetov Samara na Stadion Centralny Profsojuz.
soccer-goal Created with Sketch.
Odgwizdany spalony na zawodniku PFK Krylia Sovetov Samara.
Group Created with Sketch.
Na Stadion Centralny Profsojuz drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara na Stadion Centralny Profsojuz.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla PFK Krylia Sovetov Samara.
Prawa róg boiska - czy FC Fakel Voronezh wykorzysta szansę?
corner2 Created with Sketch.
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Fakel Voronezh na połowie PFK Krylia Sovetov Samara.
Pavel Shadykhanov odgwizduje spalonego zawodnika drużyny PFK Krylia Sovetov Samara.
Rzut rożny dla FC Fakel Voronezh, który wykona Ruslan Ivanovich Magal.
FC Fakel Voronezh bez gola, Iraklij Kvekveskiri próbował pokonać bramkarza.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
89'
PFK Krylia Sovetov Samara ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara na ich własnej połowie.
88'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Fakel Voronezh.
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
FC Fakel Voronezh ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
87'
Pavel Shadykhanov przyznaje PFK Krylia Sovetov Samara wykop z linii 5. metra.
FC Fakel Voronezh atakuje, ale główka Sergey Bozhin nie trafia do bramki.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
86'
FC Fakel Voronezh wykona wyrzut z linii bocznej na połowie PFK Krylia Sovetov Samara..
Piłka bezpieczna po tym jak FC Fakel Voronezh otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
85'
Pavel Shadykhanov sygnalizuje rzut wolny dla FC Fakel Voronezh na ich własnej połowie.
84'
FC Fakel Voronezh ma wykop z linii 5. metra.
Iurii Gorshkov będzie wykonywał rzut rożny.
82'
Sergey Babkin zmienia Vladislav Shitov na Stadion Centralny Profsojuz.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Zmiana w zespole PFK Krylia Sovetov Samara. Boisko opuszcza Maksim Vityugov, wchodzi Kirill Pechenin.
Stadion Centralny Profsojuz (Woroneż). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Roman Yevgenyev (PFK Krylia Sovetov Samara), na ławce siada Nikita Saltykov.
81'
Sergei Tashuyev dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Ilnur Alshin. Na boisko wchodzi Wiaczeslaw Jakimow (FC Fakel Voronezh).
Zmiana na boisku - wchodzi Bagatelia Luka Rafaelevich (FC Fakel Voronezh). Murawę opuszcza Igor Yurganov.
Kontuzja Maksim Vityugov przerywa na chwilę spotkanie na Stadion Centralny Profsojuz.
Group 2 Created with Sketch.
80'
Pavel Shadykhanov przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
79'
Czy FC Fakel Voronezh wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
78'
Rzut wolny dla PFK Krylia Sovetov Samara na połowie FC Fakel Voronezh.
76'
Gol! Franco Orozco daje prowadzenie 0-1 dla PFK Krylia Sovetov Samara.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Rzut rożny dla PFK Krylia Sovetov Samara, który wykona Iurii Gorshkov.
75'
PFK Krylia Sovetov Samara bez gola, Maksim Vityugov próbował pokonać bramkarza.
74'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla PFK Krylia Sovetov Samara blisko pola karnego przeciwników.
73'
Na Stadion Centralny Profsojuz drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Fakel Voronezh na Stadion Centralny Profsojuz.
72'
Vladislav Masternoy za Nichita Mospan jako trzeci zmiana u gospodarze.
71'
70'
Mamy wykop dla goście w Woroneż.
Na połowie PFK Krylia Sovetov Samara FC Fakel Voronezh wykona rzut wolny.
Na Stadion Centralny Profsojuz drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
69'
PFK Krylia Sovetov Samara otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
68'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FC Fakel Voronezh!
67'
Rzut wolny dla FC Fakel Voronezh na ich własnej połowie.
65'
FC Fakel Voronezh ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Co za okazja! Nichita Mospan (FC Fakel Voronezh) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
63'
Niestety Ilnur Alshin (FC Fakel Voronezh) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
62'
Na własnej połowie wykona PFK Krylia Sovetov Samara rzut wolny.
Pavel Shadykhanov sygnalizuje, że FC Fakel Voronezh wykona wyrzut z linii bocznej na połowie PFK Krylia Sovetov Samara.
Stadion Centralny Profsojuz. Sędzia Pavel Shadykhanov odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Fakel Voronezh.
61'
59'
Na Stadion Centralny Profsojuz wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Rayan Senhadji po niecelnym strzale nie podwyższa dla FC Fakel Voronezh.
57'
W Woroneż drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
PFK Krylia Sovetov Samara ma wykop z linii 5. metra.
Sergey Bozhin (FC Fakel Voronezh) główkuje, ale tym razem chybia.
Rzut rożny dla FC Fakel Voronezh, który wykona Ilnur Alshin.
56'
Pavel Shadykhanov przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
55'
Pavel Shadykhanov sygnalizuje, że PFK Krylia Sovetov Samara wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Fakel Voronezh.
54'
PFK Krylia Sovetov Samara wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Fakel Voronezh..
Iraklij Kvekveskiri strzela niecelnie.
Ruslan Ivanovich Magal będzie wykonywał rzut rożny.
52'
Dobra pozycja dla graczy FC Fakel Voronezh przy tym rzucie wolnym.
51'
Pavel Shadykhanov sygnalizuje rzut wolny dla FC Fakel Voronezh na połowie przeciwnika.
50'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Fakel Voronezh.
Piłka bezpieczna po tym jak PFK Krylia Sovetov Samara otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
49'
Na Stadion Centralny Profsojuz drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
48'
W FC Fakel Voronezh drugi zmiana, z urazem schodzi Evgeni Markov, na jego miejsce Maksim Maksimov.
46'
Pavel Shadykhanov przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Stadion Centralny Profsojuz. Sztab medyczny sprawdza czy Evgeni Markov (FC Fakel Voronezh) może grać dalej.
FC Fakel Voronezh dokonują zmiany w swoim zespole. Sergei Tashuyev decyduje o tym, że na boisko wchodzi Ruslan Ivanovich Magal, a na ławce siada Roman Akbashev.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
FC Fakel Voronezh przed kolejną okazją, ale Igor Yurganov strzela niecelnie.
FC Fakel Voronezh otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Fakel Voronezh w Woroneż.
PFK Krylia Sovetov Samara musi uważać. FC Fakel Voronezh ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Na własnej połowie wykona FC Fakel Voronezh rzut wolny.
Mamy wykop dla gospodarze w Woroneż.
PFK Krylia Sovetov Samara bez gola, niecelny strzał głową Amar Rahmanovic.
Wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara w pobliżu pola karnego.
44'
Na Stadion Centralny Profsojuz do gry w FC Fakel Voronezh powraca Rayan Senhadji.
41'
Przerwa w meczu. Rayan Senhadji doznał urazu.
40'
39'
Na Stadion Centralny Profsojuz strzela głową na bramkę Fernando (PFK Krylia Sovetov Samara).
38'
Stadion Centralny Profsojuz. Sędzia Pavel Shadykhanov odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to PFK Krylia Sovetov Samara.
36'
35'
32'
Wykop z linii 5. metra dla FC Fakel Voronezh na Stadion Centralny Profsojuz.
31'
Żółtą kartkę ogląda Roman Akbashev (FC Fakel Voronezh).
Shape Created with Sketch.
Z bardzo dobrej pozycji PFK Krylia Sovetov Samara ma wyrzut z linii bocznej.
Iraklij Kvekveskiri celnie strzela, ale gola nie ma.
30'
Pavel Shadykhanov po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
28'
FC Fakel Voronezh znów przed szansą, ale tym razem Roman Akbashev nie trafia.
25'
Drugi zmiana w zespole PFK Krylia Sovetov Samara. Urazu doznaje Vladimir Khubulov. Na Stadion Centralny Profsojuz pojawia się Franco Orozco.
24'
Mecz jest na moment przerwany. Vladimir Khubulov (PFK Krylia Sovetov Samara) odnosi jakąś kontuzję.
23'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Fakel Voronezh na ich własnej połowie.
22'
21'
20'
19'
Igor Osinjkin ściąga z boiska kontuzjowanego Roman Ezhov, za niego wpuszcza Vladislav Shitov.
18'
Kolejny mecz nie dla Roman Ezhov z drużyny goście. Pavel Shadykhanov pokazał mu żółtą kartkę.
17'
Roman Ezhov (PFK Krylia Sovetov Samara) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Ilnur Alshin (FC Fakel Voronezh) strzela, ale niecelnie.
16'
15'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
PFK Krylia Sovetov Samara na Stadion Centralny Profsojuz znów w komplecie, Amar Rahmanovic wraca do gry.
Amar Rahmanovic z PFK Krylia Sovetov Samara ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
13'
12'
Rzut wolny dla PFK Krylia Sovetov Samara na ich własnej połowie.
11'
Na Stadion Centralny Profsojuz wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
10'
Lewa róg boiska - czy PFK Krylia Sovetov Samara wykorzysta szansę?
9'
Stadion Centralny Profsojuz. Arbiter Pavel Shadykhanov dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FC Fakel Voronezh.
7'
Czy PFK Krylia Sovetov Samara wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
6'
Khyzyr Appaev (FC Fakel Voronezh) otrzymuje żółtą kartkę i nie zagra w następnym spotkaniu.
5'
2'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Fakel Voronezh.
1'