FK Spartak Moscow otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
CSKA Moskwa jednak bez gola, strzał Milan Gajic obroniony.
Vladimir Sliskovic dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Danyl Prutsev. Na boisko wchodzi Ruslan Litvinov (FK Spartak Moscow).
Wyrzut z linii bocznej dla FK Spartak Moscow na połowie CSKA Moskwa.
Na VEB Arena uderzał na bramkę Victor Davila z CSKA Moskwa, bez efektu.
CSKA Moskwa ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Vasiliy Kazarcev sygnalizuje rzut wolny dla FK Spartak Moscow na ich własnej połowie.
Ależ emocje! FK Spartak Moscow! Strzela Srdan Babić, ale mimo iż celnie to na VEB Arena (Moskwa) wynik pozostaje bez zmian.
Vasiliy Kazarcev sygnalizuje rzut wolny dla FK Spartak Moscow niebezpiecznie blisko bramki CSKA Moskwa.
89'
Żółty kartonik ogląda Moises (CSKA Moskwa). To zła wiadomość dla drużyny.
CSKA Moskwa w niebezpieczeństwie. FK Spartak Moscow ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
88'
Mamy wykop dla goście w Moskwa.
87'
Rzut rożny dla CSKA Moskwa, który wykona Victor Davila.
84'
Ivan Oblyakov ustępuje miejsca na boisku dla Victor Davila.
83'
CSKA Moskwa ma wykop z linii 5. metra.
Lewa róg boiska - czy FK Spartak Moscow wykorzysta szansę?
Anton Zhinkovski będzie wykonywał rzut rożny.
80'
FK Spartak Moscow bez gola, Anton Zhinkovski próbował pokonać bramkarza.
78'
Vasiliy Kazarcev przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Zmiana na boisku - wchodzi Anton Zhinkovski (FK Spartak Moscow). Murawę opuszcza Jesus Medina.
77'
Zmiana w zespole CSKA Moskwa. Boisko opuszcza Anton Zabolotny, wchodzi Tamerlan Musaev.
76'
Rzut wolny dla FK Spartak Moscow na ich własnej połowie.
75'
VEB Arena. Sędzia Vasiliy Kazarcev odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to CSKA Moskwa.
72'
Piłka bezpieczna po tym jak FK Spartak Moscow otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut wolny z własnej połowy dla FK Spartak Moscow.
71'
Na VEB Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
69'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Spartak Moscow na ich własnej połowie.
Zmiana. Z boiska schodzi Daniil Denisov, a wchodzi Tomas Tavares.
FK Spartak Moscow dokonują zmiany w swoim zespole. Vladimir Sliskovic decyduje o tym, że na boisko wchodzi Nail Umyarov, a na ławce siada Christopher Martins.
68'
Na własnej połowie wykona CSKA Moskwa rzut wolny.
67'
66'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK Spartak Moscow.
Ivan Oblyakov (CSKA Moskwa) strzela, ale niecelnie.
65'
64'
Czy CSKA Moskwa wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
63'
Victor Felipe Mendez Obando po niecelnym strzale nie podwyższa dla CSKA Moskwa.
62'
Wykop z linii 5. metra dla CSKA Moskwa na VEB Arena.
FK Spartak Moscow na VEB Arena znów w komplecie, Christopher Martins wraca do gry.
60'
Mecz jest na moment przerwany. Christopher Martins (FK Spartak Moscow) odnosi jakąś kontuzję.
59'
Wyrzut z linii bocznej dla CSKA Moskwa na VEB Arena.
FK Spartak Moscow musi uważać. CSKA Moskwa ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
58'
Na VEB Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
57'
VEB Arena (Moskwa). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Jesus Medina wraca na boisko.
Na VEB Arena do gry w CSKA Moskwa powraca Khellven.
55'
Krótka pauza na stadionie VEB Arena. Sędzia Vasiliy Kazarcev pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Khellven może kontynuować grę.
Kontuzja Jesus Medina przerywa na chwilę spotkanie na VEB Arena.
Vasiliy Kazarcev sygnalizuje, że FK Spartak Moscow wykona wyrzut z linii bocznej na połowie CSKA Moskwa.
54'
Gra toczy się dalej, Christopher Martins (FK Spartak Moscow) może kontynuować grę.
53'
Christopher Martins (FK Spartak Moscow) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
51'
Vasiliy Kazarcev przyznaje CSKA Moskwa wykop z linii 5. metra.
50'
49'
FK Spartak Moscow wykona wyrzut z linii bocznej na połowie CSKA Moskwa..
48'
FK Spartak Moscow ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
47'
Na VEB Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Wyrzut z linii bocznej dla CSKA Moskwa na ich własnej połowie.
45'
Rzut rożny dla FK Spartak Moscow, który wykona Jesus Medina.
Na połowie FK Spartak Moscow CSKA Moskwa wykona rzut wolny.
Piłka bezpieczna po tym jak CSKA Moskwa otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Alexis David Duarte Pereira (FK Spartak Moscow) otrzymuje żółtą kartkę i nie zagra w następnym spotkaniu.
43'
Wyrzut z linii bocznej dla CSKA Moskwa w pobliżu pola karnego.
42'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Spartak Moscow na VEB Arena.
41'
Z bardzo dobrej pozycji CSKA Moskwa ma wyrzut z linii bocznej.
Vasiliy Kazarcev sygnalizuje, że CSKA Moskwa wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Spartak Moscow.
38'
W Moskwa drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
36'
CSKA Moskwa ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
35'
Ivan Oblyakov będzie wykonywał rzut rożny.
34'
Lewa róg boiska - czy CSKA Moskwa wykorzysta szansę?
33'
Rzut wolny dla CSKA Moskwa na ich własnej połowie.
Vasiliy Kazarcev przyznaje FK Spartak Moscow wykop z linii 5. metra.
31'
CSKA Moskwa otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla CSKA Moskwa.
29'
Vasiliy Kazarcev odgwizduje spalonego zawodnika drużyny CSKA Moskwa.
26'
24'
Rzut wolny dla drużyny goście na VEB Arena.
22'
Na własnej połowie wykona FK Spartak Moscow rzut wolny.
19'
Vasiliy Kazarcev sygnalizuje rzut wolny dla FK Spartak Moscow na połowie przeciwnika.
VEB Arena. Sędzia Vasiliy Kazarcev odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FK Spartak Moscow.
18'
CSKA Moskwa w składzie bez zmian. Anton Zabolotny może kontynuować grę!
17'
Anton Zabolotny z CSKA Moskwa ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
16'
15'
CSKA Moskwa przed kolejną okazją, ale Khellven strzela niecelnie.
13'
Na VEB Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
12'
Rzut wolny dla FK Spartak Moscow na połowie CSKA Moskwa.
11'
10'
9'
Danyl Prutsev (FK Spartak Moscow) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
8'
Vasiliy Kazarcev przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
7'
Rzut wolny z własnej połowy dla CSKA Moskwa.
5'
FK Spartak Moscow ma wykop z linii 5. metra.
VEB Arena (Moskwa). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Khellven (CSKA Moskwa).
4'
3'
2'
1'
Na VEB Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.