Olympique Marsylia
90'
Stade Rennes ma wykop z linii 5. metra.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia na ich własnej połowie.
Na Roazhon Park drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Eric Wattellier przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia, niebezpiecznie blisko pola karnego Stade Rennes.
Eric Wattellier po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
89'
Rzut wolny dla Stade Rennes na ich własnej połowie.
88'
Stade Rennes dokonują zmiany w swoim zespole. Julien Stephan decyduje o tym, że na boisko wchodzi Djaoui Cisse, a na ławce siada Benjamin Bourigeaud.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Arnaud Kalimuendo (Stade Rennes). Na murawę wchodzi Ibrahim Salah (Stade Rennes).
86'
Zmiana w zespole Olympique Marsylia. Boisko opuszcza Amine Harit, wchodzi Azzedine Ounahi.
84'
Na Roazhon Park drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Adrien Truffert. Na boisko wchodzi Alidu Seidu.
83'
Eric Wattellier sygnalizuje, że Olympique Marsylia wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Rennes.
Na własnej połowie wykona Olympique Marsylia rzut wolny.
82'
Piłka bezpieczna po tym jak Stade Rennes otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia na Roazhon Park.
81'
Mamy wykop dla gospodarze w Rennes.
Amine Harit strzela niecelnie.
Eric Wattellier sygnalizuje rzut wolny dla Stade Rennes na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla Stade Rennes na Roazhon Park.
80'
Ismaila Sarr (Olympique Marsylia) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Eric Wattellier zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Czy Olympique Marsylia wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
79'
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympique Marsylia.
78'
Bramkę z rzutu karnego zdobywa Benjamin Bourigeaud (Stade Rennes). Drużyna strzelca zwiększa prowadzenie do 2-0 .
76'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Pau Lopez (Olympique Marsylia).
Arbiter spotkania Eric Wattellier pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Stade Rennes.
75'
Bamo Meite
Penalty_advantage Created with Sketch.
74'
Eric Wattellier przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
73'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes na połowie Olympique Marsylia.
72'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Stade Rennes.
Eric Wattellier przyznaje Stade Rennes wykop z linii 5. metra.
70'
Stade Rennes w niebezpieczeństwie. Olympique Marsylia ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
69'
Iliman Ndiaye ustępuje miejsca na boisku dla Faris Pemi Moumbagna.
68'
Jean-Louis Gasset dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Geoffrey Kondogbia. Na boisko wchodzi Jordan Veretout (Olympique Marsylia).
67'
66'
Desire Doue zmienia Amine Gouiri na Roazhon Park.
Roazhon Park (Rennes). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Azor Matusiwa (Stade Rennes), na ławce siada Ludovic Blas.
W Rennes drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
64'
Na Roazhon Park drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
62'
Rzut wolny dla drużyny goście na Roazhon Park.
61'
Olympique Marsylia wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Rennes..
Eric Wattellier sygnalizuje rzut wolny dla Stade Rennes na połowie przeciwnika.
60'
Z bardzo dobrej pozycji Olympique Marsylia ma wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes na ich własnej połowie.
58'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Olympique Marsylia.
Stade Rennes otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
55'
54'
Stade Rennes ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
50'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia na połowie Stade Rennes.
Stade Rennes ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Eric Wattellier przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
47'
Olympique Marsylia przed kolejną okazją, ale Jonathan Clauss strzela niecelnie.
45'
Amine Harit będzie wykonywał rzut rożny.
Piłka bezpieczna po tym jak Olympique Marsylia otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
44'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes w pobliżu pola karnego.
42'
Czy Stade Rennes wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
41'
Eric Wattellier sygnalizuje rzut wolny dla Olympique Marsylia na ich własnej połowie.
39'
38'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Olympique Marsylia. Sędzia spotkania Eric Wattellier jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Roazhon Park (Rennes).
Rzut wolny z własnej połowy dla Stade Rennes.
37'
36'
Spalony (Olympique Marsylia).
35'
Roazhon Park. Sędzia Eric Wattellier odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Olympique Marsylia.
Olympique Marsylia ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
34'
Olympique Marsylia otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
32'
31'
Pierre-Emerick Aubameyang (Olympique Marsylia) może kontynuować grę.
30'
Mecz jest na moment przerwany. Pierre-Emerick Aubameyang (Olympique Marsylia) odnosi jakąś kontuzję.
28'
Roazhon Park. Sędzia Eric Wattellier odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Stade Rennes.
27'
Arnaud Kalimuendo po niecelnym strzale nie podwyższa dla Stade Rennes.
26'
Rzut rożny dla Olympique Marsylia, który wykona Amine Harit.
25'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Olympique Marsylia w Rennes.
21'
Gol! Martin Terrier zdobywa bramkę dla swojej drużyny. Aktualny wynik to 1-0. Stade Rennes obejmują prowadzenie.
20'
Na Roazhon Park wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Olympique Marsylia znów przed szansą, ale tym razem Amine Harit nie trafia.
Z bardzo dobrej pozycji Stade Rennes ma wyrzut z linii bocznej.
Stade Rennes bez gola, Ludovic Blas próbował pokonać bramkarza.
19'
Olympique Marsylia musi uważać. Stade Rennes ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Eric Wattellier przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes, niebezpiecznie blisko pola karnego Olympique Marsylia.
18'
Na połowie Olympique Marsylia Stade Rennes wykona rzut wolny.
W Rennes, Olympique Marsylia atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
17'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes na Roazhon Park.
16'
Stade Rennes wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympique Marsylia..
13'
Na własnej połowie wykona Stade Rennes rzut wolny.
12'
9'
Ależ emocje! Stade Rennes! Strzela Guela Doue, ale mimo iż celnie to na Roazhon Park (Rennes) wynik pozostaje bez zmian.