U goście żółtą katkę ogląda Ramik Hadzhyiev.
Czy Weres Równe wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
Wyrzut z linii bocznej dla SC Dnipro-1 w pobliżu pola karnego.
Wyrzut z linii bocznej dla SC Dnipro-1 na Avanhard Stadium.
Piłka bezpieczna po tym jak SC Dnipro-1 otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Weres Równe na ich własnej połowie.
Yuriy Maksimov dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Denis Miroshnichenko. Na boisko wchodzi Shloupets Maksym (SC Dnipro-1).
SC Dnipro-1 ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
89'
SC Dnipro-1 ma wykop z linii 5. metra.
88'
Klim Zabroda przyznaje wyrzut z linii bocznej dla SC Dnipro-1, niebezpiecznie blisko pola karnego Weres Równe.
Rzut wolny z własnej połowy dla SC Dnipro-1.
87'
Klim Zabroda przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
86'
Rzut wolny dla SC Dnipro-1 na ich własnej połowie.
Arbiter spotkania Klim Zabroda pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Weres Równe.
Mamy wykop dla goście w Równe.
85'
Mykhailo Shestakov za Dmytro Shastal jako czwarty zmiana u gospodarze.
84'
Rzut wolny dla Weres Równe na ich własnej połowie.
82'
Żółta kartka dla Iago Siqueira.
Rzut wolny dla SC Dnipro-1 na połowie Weres Równe.
Czy SC Dnipro-1 wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
79'
Klim Zabroda przyznaje SC Dnipro-1 wykop z linii 5. metra.
78'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Dnipro-1 na ich własnej połowie.
77'
Klim Zabroda odgwizduje spalonego zawodnika drużyny SC Dnipro-1.
Zmiana na boisku - wchodzi Hodia Dmytro Vasylovych (Weres Równe). Murawę opuszcza Mykola Gayduchyk.
SC Dnipro-1 otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
76'
Na własnej połowie wykona SC Dnipro-1 rzut wolny.
75'
Wyrzut z linii bocznej dla Weres Równe na Avanhard Stadium.
Na Avanhard Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
74'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Weres Równe w Równe.
73'
Oleksandr Svatok (SC Dnipro-1) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Klim Zabroda zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Na połowie SC Dnipro-1 Weres Równe wykona rzut wolny.
Piłka bezpieczna po tym jak Weres Równe otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
71'
Weres Równe: schodzi Vitaliy Dakhnovskyi, za niego zagra Vladislav Sharay.
Zmiana w zespole Weres Równe. Boisko opuszcza Vasiliy Kurko, wchodzi Evgeniy Morozko.
70'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Weres Równe.
68'
SC Dnipro-1 musi uważać. Weres Równe ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wyrzut z linii bocznej dla Weres Równe na połowie SC Dnipro-1.
67'
Rzut wolny z własnej połowy dla Weres Równe.
66'
SC Dnipro-1 wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Weres Równe..
65'
Żółtą kartkę ogląda Vasiliy Kurko (Weres Równe).
64'
Klim Zabroda sygnalizuje rzut wolny dla SC Dnipro-1 na ich własnej połowie.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Avanhard Stadium.
63'
Weres Równe ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Weres Równe ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
62'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Weres Równe.
61'
Klim Zabroda przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
59'
W Równe drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Klim Zabroda sygnalizuje rzut wolny dla Weres Równe na połowie przeciwnika.
Wykop z linii 5. metra dla SC Dnipro-1 na Avanhard Stadium.
58'
Mamy wykop dla gospodarze w Równe.
57'
56'
Na Avanhard Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Weres Równe: żółtka kartka dla Dmytro Shastal.
55'
54'
53'
W Równe, SC Dnipro-1 atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
52'
49'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SC Dnipro-1.
47'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Weres Równe!
46'
Sergiy Gorbunov ustępuje miejsca na boisku dla Yevhen Anatoliyovych Pasich.
45'
Żółty kartonik ogląda Oleh Ocheretko (SC Dnipro-1). To zła wiadomość dla drużyny.
Na własnej połowie wykona Weres Równe rzut wolny.
Na Avanhard Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
44'
Na Avanhard Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
42'
41'
Weres Równe otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Avanhard Stadium. Sędzia Klim Zabroda odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to SC Dnipro-1.
39'
Klim Zabroda sygnalizuje, że SC Dnipro-1 wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Weres Równe.
38'
Z bardzo dobrej pozycji SC Dnipro-1 ma wyrzut z linii bocznej.
37'
Czy Weres Równe wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
35'
34'
33'
1-1 w Równe. Wyrównał Volodymyr Adamiuk.
32'
Avanhard Stadium (Równe). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Ramik Hadzhyiev (SC Dnipro-1), na ławce siada Vladimir Tanczyk.
31'
SC Dnipro-1 ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
28'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
26'
Weres Równe wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Dnipro-1..
25'
Klim Zabroda sygnalizuje rzut wolny dla Weres Równe na ich własnej połowie.
22'
21'
Avanhard Stadium. Arbiter Klim Zabroda dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Weres Równe.
19'
Gol! Vitaliy Dakhnovskyi strzela bramkę. Weres Równe obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 1-0.
18'
17'
16'
SC Dnipro-1 otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Lewa róg boiska - czy SC Dnipro-1 wykorzysta szansę?
14'
13'
Weres Równe musi uważać. SC Dnipro-1 ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
12'
10'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla SC Dnipro-1 w Równe.
8'
Żółtka kartka dla Julio Cesar Basilio da Silva na Avanhard Stadium.
W Równe drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
7'
6'
4'
Klim Zabroda sygnalizuje, że Weres Równe wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Dnipro-1.