Yaroslav Vyshnyak dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Pavlo Orikhovsky. Na boisko wchodzi Vladyslav Veleten (Kołos Kowaliwka).
Na własnej połowie wykona Kołos Kowaliwka rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla Kołos Kowaliwka na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla FC Vorskla Poltava na Stadion Butovsky Vorskla.
89'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Vorskla Poltava na połowie Kołos Kowaliwka.
87'
Kołos Kowaliwka zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Vladyslav Veleten, a wynik meczu na tę chwilę to 0-2.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Czy FC Vorskla Poltava wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
85'
Na Stadion Butovsky Vorskla wykop z linii 5. metra drużyny goście.
82'
Roman Blavatskiy sygnalizuje rzut wolny dla FC Vorskla Poltava na ich własnej połowie.
81'
Roman Blavatskiy po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Group Created with Sketch.
80'
Vladyslav Vladyslav zmienia Artem Chelyadin na Stadion Butovsky Vorskla.
78'
FC Vorskla Poltava wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Kołos Kowaliwka..
Lewa róg boiska - czy FC Vorskla Poltava wykorzysta szansę?
corner2 Created with Sketch.
76'
Mamy wykop dla goście w Połtawa.
Roman Blavatskiy sygnalizuje, że FC Vorskla Poltava wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Kołos Kowaliwka.
75'
Stadion Butovsky Vorskla (Połtawa). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Anton Alexandrovich Salabay (Kołos Kowaliwka), na ławce siada Denys Bezborodko.
Na Stadion Butovsky Vorskla drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
71'
Rzut wolny z własnej połowy dla Kołos Kowaliwka.
70'
Roman Blavatskiy przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
69'
Zmiana w zespole FC Vorskla Poltava. Boisko opuszcza Nesterenko Ivan Vasylovych, wchodzi Anton Hlushchenko.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Najeeb Yakubu. Na boisko wchodzi Wiktor Kornijenko.
FC Vorskla Poltava ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
68'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
67'
Prawa róg boiska - czy FC Vorskla Poltava wykorzysta szansę?
65'
Kołos Kowaliwka otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
64'
Na Stadion Butovsky Vorskla drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak Kołos Kowaliwka otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
63'
Wyrzut z linii bocznej dla Kołos Kowaliwka na połowie FC Vorskla Poltava.
Roman Blavatskiy przyznaje FC Vorskla Poltava wykop z linii 5. metra.
Stadion Butovsky Vorskla. Sędzia Roman Blavatskiy odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Kołos Kowaliwka.
61'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Kołos Kowaliwka.
60'
59'
Arbiter spotkania Roman Blavatskiy pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Kołos Kowaliwka.
Shape Created with Sketch.
FC Vorskla Poltava ma wykop z linii 5. metra.
58'
Wykop z linii 5. metra dla Kołos Kowaliwka na Stadion Butovsky Vorskla.
57'
Żółtą kartkę ogląda Oleksandr Chornomorets (Kołos Kowaliwka).
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FC Vorskla Poltava!
56'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny FC Vorskla Poltava. Sędzia spotkania Roman Blavatskiy jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadion Butovsky Vorskla (Połtawa).
Rzut wolny dla Kołos Kowaliwka na ich własnej połowie.
54'
Wyrzut z linii bocznej dla Kołos Kowaliwka na Stadion Butovsky Vorskla.
53'
Bramka! Kołos Kowaliwka obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Denys Bezborodko. Aktualny wynik to 0-1.
51'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Vorskla Poltava na ich własnej połowie.
49'
Roman Blavatskiy przyznaje Kołos Kowaliwka wykop z linii 5. metra.
47'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Vorskla Poltava na Stadion Butovsky Vorskla.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Na Stadion Butovsky Vorskla drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Kołos Kowaliwka ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
43'
42'
Na Stadion Butovsky Vorskla drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
41'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Vorskla Poltava.
40'
W Połtawa, FC Vorskla Poltava atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
37'
Roman Blavatskiy sygnalizuje rzut wolny dla FC Vorskla Poltava niebezpiecznie blisko bramki Kołos Kowaliwka.
36'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Vorskla Poltava otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
34'
31'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Vorskla Poltava w pobliżu pola karnego.
28'
Spalony (FC Vorskla Poltava).
27'
26'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Vorskla Poltava.
25'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Kołos Kowaliwka w Połtawa.
24'
Dobra pozycja dla graczy Kołos Kowaliwka przy tym rzucie wolnym.
22'
21'
Na połowie Kołos Kowaliwka FC Vorskla Poltava wykona rzut wolny.
20'
Stadion Butovsky Vorskla. Arbiter Roman Blavatskiy dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FC Vorskla Poltava.
19'
Kołos Kowaliwka ma wykop z linii 5. metra.
FC Vorskla Poltava ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
16'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Kołos Kowaliwka.
15'
14'
Czy Kołos Kowaliwka wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
11'
8'
FC Vorskla Poltava otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
7'
Żółty kartonik ogląda Vadym Milko (Kołos Kowaliwka). To zła wiadomość dla drużyny.
6'
Na Stadion Butovsky Vorskla wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Roman Blavatskiy sygnalizuje rzut wolny dla Kołos Kowaliwka na połowie przeciwnika.
2'
Początek pierwszej połowy
eyJwYWdfbWFpbl9mcmVlIjoiMCIsImFwaV9wcm92X2lkIjoiU1BPUlRfUkFEQVIiLCJwYWdfaWQiOiI4MTc1IiwiYXBwX2ZpZWxkcyI6eyJpZCI6ImtleS5pZCIsImNvbnRlbnRfdHlwZSI6ImtleS50eXBlX2lkIiwidGl0bGUiOiJrZXkudGl0bGUiLCJpbWFnZSI6ImtleS5wcmV2aWV3X2hvcml6b250YWwiLCJhdWRpbyI6ImtleS5hdWRpb3MuMC51cmwiLCJjYXRlZ29yeSI6ImtleS5jYXRlZ29yeSJ9fQ==