Wyrzut z linii bocznej dla FC Zorya Lugansk na ich własnej połowie.
W Kijów drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
FC Zorya Lugansk dokonują zmiany w swoim zespole. Yuriy Koval decyduje o tym, że na boisko wchodzi Petar Micin, a na ławce siada Kyrylo Dryszliuk.
Dobra pozycja dla graczy FC Szachtar Donieck przy tym rzucie wolnym.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
88'
Żółtka kartka dla Danilo Sikan na Stadion Olimpijski.
87'
Stadion Olimpijski (Kijów). Danilo Sikan (FC Szachtar Donieck) strzałem głową wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie 2-1.
86'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Szachtar Donieck otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Stadion Olimpijski. Sędzia Oleksandr Kalonov odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Zorya Lugansk.
84'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Szachtar Donieck na połowie FC Zorya Lugansk.
83'
U goście żółtą katkę ogląda Oleksandr Saputin.
82'
Wykop z linii 5. metra dla FC Zorya Lugansk na Stadion Olimpijski.
FC Szachtar Donieck otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
81'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Szachtar Donieck w pobliżu pola karnego.
80'
Na połowie FC Szachtar Donieck FC Zorya Lugansk wykona rzut wolny.
79'
FC Zorya Lugansk: schodzi Alioune Ndour, za niego zagra Igor Gorbach.
Stadion Olimpijski (Kijów). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Dmytro Myshnov (FC Zorya Lugansk), na ławce siada Oleksiy Khakhlov.
78'
Oleksandr Kalonov sygnalizuje rzut wolny dla FC Zorya Lugansk na ich własnej połowie.
76'
75'
Rzut wolny dla FC Szachtar Donieck na ich własnej połowie.
72'
Wyrównanie! Eguinaldo (FC Szachtar Donieck) swoją celną główką doprowadza do remisu 1-1.
71'
FC Szachtar Donieck ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Pedrinho za Irakli Azarov jako piąty zmiana u gospodarze.
69'
Na Stadion Olimpijski wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Szachtar Donieck w Kijów.
67'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Zorya Lugansk na Stadion Olimpijski.
Lewa róg boiska - czy FC Szachtar Donieck wykorzysta szansę?
66'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FC Szachtar Donieck!
65'
FC Zorya Lugansk ma wykop z linii 5. metra.
64'
Eguinaldo zmienia Lassina Franck Traore na Stadion Olimpijski.
Zmiana w zespole FC Szachtar Donieck. Boisko opuszcza Georgiy Sudakov, wchodzi Marlon Gomes Claudino.
63'
Oleksandr Kalonov sygnalizuje rzut wolny dla FC Szachtar Donieck na połowie przeciwnika.
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
62'
61'
Mamy wykop dla goście w Kijów.
60'
Wykop z linii 5. metra dla FC Szachtar Donieck na Stadion Olimpijski.
59'
Z bardzo dobrej pozycji FC Szachtar Donieck ma wyrzut z linii bocznej.
58'
57'
Newertton Martins da Silva ustępuje miejsca na boisku dla Kevin.
Marino Pusic dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Maryan Shved. Na boisko wchodzi Danilo Sikan (FC Szachtar Donieck).
56'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Szachtar Donieck.
54'
Oleksandr Kalonov sygnalizuje, że FC Zorya Lugansk wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Szachtar Donieck.
Na Stadion Olimpijski drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
53'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Szachtar Donieck na ich własnej połowie.
52'
Oleksandr Kalonov przyznaje FC Zorya Lugansk wykop z linii 5. metra.
Czy FC Szachtar Donieck wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
50'
FC Zorya Lugansk zdobywa bramkę po samobójczym trafieniu Denys Antiukh.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Zorya Lugansk otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
49'
FC Zorya Lugansk otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
48'
Oleksandr Kalonov przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
47'
Oleksandr Kalonov sygnalizuje, że FC Szachtar Donieck wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Zorya Lugansk.
46'
44'
43'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Szachtar Donieck.
40'
39'
38'
37'
32'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Zorya Lugansk.
29'
27'
Na własnej połowie wykona FC Szachtar Donieck rzut wolny.
26'
25'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Olimpijski.
22'
FC Szachtar Donieck musi uważać. FC Zorya Lugansk ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
21'
FC Szachtar Donieck atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
20'
19'
Rzut wolny dla FC Zorya Lugansk na ich własnej połowie.
16'
Oleksandr Kalonov odgwizduje spalonego zawodnika drużyny FC Szachtar Donieck.
15'
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
13'
Stadion Olimpijski. Sędzia Oleksandr Kalonov odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Szachtar Donieck.
12'
10'
FC Zorya Lugansk wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Szachtar Donieck..
9'
Oleksandr Kalonov przyznaje FC Szachtar Donieck wykop z linii 5. metra.
8'
Oleksandr Kalonov przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Zorya Lugansk, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Szachtar Donieck.