Na własnej połowie wykona FC Obolon Kijów rzut wolny.
FC Metalist 1925 Kharkiv ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Vitaly Romanov przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
78'
Oleg Vyshnevskyi za Rostyslav Taranukha jako piąty zmiana u goście.
Valeriy Ivachenko dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Ruslan Chernenko. Na boisko wchodzi Sergiy Kosovskyi (FC Obolon Kijów).
77'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Obolon Kijów otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
76'
Prawa róg boiska - czy FC Metalist 1925 Kharkiv wykorzysta szansę?
corner2 Created with Sketch.
71'
69'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
68'
Maksym Zhychykov ustępuje miejsca na boisku dla Vadym Cervak.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Metalist.
67'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Oleksandr Osman (FC Obolon Kijów). Na murawę wchodzi Igor Medynsky (FC Obolon Kijów).
FC Obolon Kijów dokonują zmiany w swoim zespole. Valeriy Ivachenko decyduje o tym, że na boisko wchodzi Yegor Prokopenko, a na ławce siada Oleksandr Chernov.
66'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Metalist 1925 Kharkiv.
65'
Oleksii Sydorov (FC Metalist 1925 Kharkiv) daje remis dzięki główce.
Group 9 Copy Created with Sketch.
63'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Metalist 1925 Kharkiv na połowie FC Obolon Kijów.
62'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Metalist 1925 Kharkiv na Stadion Metalist.
Zmiana. Z boiska schodzi Dmytro Yusov, a wchodzi Ari Moura.
Stadion Metalist (Charków). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Raymond Owusu (FC Metalist 1925 Kharkiv), na ławce siada Andrii Boriaczuk.
61'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Maksim Griso. Na boisko wchodzi Sergiy Sukhanov.
FC Obolon Kijów ma wykop z linii 5. metra.
60'
FC Obolon Kijów musi uważać. FC Metalist 1925 Kharkiv ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
59'
Na Stadion Metalist drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
58'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Obolon Kijów na ich własnej połowie.
57'
Vitaly Romanov sygnalizuje rzut wolny dla FC Metalist 1925 Kharkiv na ich własnej połowie.
56'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Obolon Kijów.
55'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Obolon Kijów.
53'
52'
51'
FC Metalist 1925 Kharkiv ma wykop z linii 5. metra.
Stadion Metalist. Sędzia Vitaly Romanov odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Obolon Kijów.
50'
Czy FC Obolon Kijów wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
48'
Vitaly Romanov przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
46'
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Na Stadion Metalist drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Na własnej połowie wykona FC Metalist 1925 Kharkiv rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Obolon Kijów na połowie FC Metalist 1925 Kharkiv.
FC Obolon Kijów ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Prawa róg boiska - czy FC Obolon Kijów wykorzysta szansę?
42'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny FC Metalist 1925 Kharkiv. Sędzia spotkania Vitaly Romanov jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadion Metalist (Charków).
Vitaly Romanov sygnalizuje rzut wolny dla FC Obolon Kijów na połowie przeciwnika.
39'
FC Metalist 1925 Kharkiv wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Obolon Kijów..
37'
Vitaly Romanov przyznaje FC Obolon Kijów wykop z linii 5. metra.
36'
Mamy wykop dla goście w Charków.
35'
34'
Vitaly Romanov sygnalizuje, że FC Metalist 1925 Kharkiv wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Obolon Kijów.
32'
31'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
29'
28'
25'
24'
23'
FC Obolon Kijów otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
20'
18'
17'
15'
14'
Żółtą kartkę ogląda Dmytro Kapinus (FC Metalist 1925 Kharkiv).
12'
Vitaly Romanov sygnalizuje, że FC Obolon Kijów wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Metalist 1925 Kharkiv.
11'
9'
Ruslan Chernenko (FC Obolon Kijów) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 0-1.
Na Stadion Metalist drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
8'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Metalist 1925 Kharkiv na ich własnej połowie.
6'
5'
Rzut wolny dla FC Obolon Kijów na ich własnej połowie.
4'
3'
1'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Metalist 1925 Kharkiv.
Początek pierwszej połowy
eyJwYWdfbWFpbl9mcmVlIjoiMCIsImFwaV9wcm92X2lkIjoiU1BPUlRfUkFEQVIiLCJwYWdfaWQiOiI4MTc1IiwiYXBwX2ZpZWxkcyI6eyJpZCI6ImtleS5pZCIsImNvbnRlbnRfdHlwZSI6ImtleS50eXBlX2lkIiwidGl0bGUiOiJrZXkudGl0bGUiLCJpbWFnZSI6ImtleS5wcmV2aWV3X2hvcml6b250YWwiLCJhdWRpbyI6ImtleS5hdWRpb3MuMC51cmwiLCJjYXRlZ29yeSI6ImtleS5jYXRlZ29yeSJ9fQ==