W Kijów drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
87'
Odgwizdany spalony na zawodniku FC Dynamo Kijów.
85'
Stadion Olimpijski. Sędzia Volodymyr Novokhatny odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Dynamo Kijów.
Mykoła Szaparenko ustępuje miejsca na boisku dla Volodymyr Shepelev.
84'
Zmiana w zespole FC Dynamo Kijów. Boisko opuszcza Ołeksandr Tymczyk, wchodzi Ołeksandr Karawajew.
83'
Volodymyr Novokhatny sygnalizuje, że FC Dynamo Kijów wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Polissya.
80'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Yassin Fortune (FC Polissya).
79'
Na połowie FC Polissya FC Dynamo Kijów wykona rzut wolny.
78'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Andrij Jarmołenko. Na boisko wchodzi Samba Diallo.
Stadion Olimpijski (Kijów). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Vladyslav Supriaha (FC Dynamo Kijów), na ławce siada Vladyslav Andriyovych Vanat.
Sergey Shyschenko dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Luifer Enrique Hernandez Quintero. Na boisko wchodzi Iwan Petriak (FC Polissya).
77'
Do 3-0 zwiększa przewagę FC Dynamo Kijów na Stadion Olimpijski.
75'
FC Dynamo Kijów: żółtka kartka dla Vitaliy Buyalskiy.
Volodymyr Novokhatny przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
74'
73'
Na Stadion Olimpijski drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
72'
Stadion Olimpijski. Arbiter Volodymyr Novokhatny dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FC Dynamo Kijów.
69'
FC Polissya: schodzi Borys Krushynskyi, za niego zagra Wiaczeslaw Tankovskij.
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Dynamo Kijów.
68'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Polissya na połowie FC Dynamo Kijów.
65'
Na Stadion Olimpijski uderzał na bramkę Oleksandr Andriyevskiy z FC Dynamo Kijów, bez efektu.
63'
Druga żółta kartka dla Wasyl Kraweć (FC Polissya) i zawodnik zmierza do szatni.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
61'
Na własnej połowie wykona FC Dynamo Kijów rzut wolny.
Arbiter spotkania Volodymyr Novokhatny pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny FC Polissya.
FC Dynamo Kijów musi uważać. FC Polissya ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
60'
Czy FC Polissya wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
59'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Dynamo Kijów.
58'
FC Polissya wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Dynamo Kijów..
Ależ emocje! FC Dynamo Kijów! Strzela Vitaliy Buyalskiy, ale mimo iż celnie to na Stadion Olimpijski (Kijów) wynik pozostaje bez zmian.
57'
FC Dynamo Kijów otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
56'
Artem Hennadiiovych Smoliakov zmienia Lucas Taylor na Stadion Olimpijski.
55'
Volodymyr Novokhatny sygnalizuje, że FC Polissya wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Dynamo Kijów.
53'
Volodymyr Novokhatny sygnalizuje rzut wolny dla FC Polissya na ich własnej połowie.
51'
Gol. Przewaga zespołu FC Dynamo Kijów powiększa się. Gospodarze są coraz bliżej zwycięstwa prowadząc 2-0.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Dynamo Kijów na Stadion Olimpijski.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Dynamo Kijów na ich własnej połowie.
50'
49'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Dynamo Kijów otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
48'
46'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Polissya na ich własnej połowie.
Rzut wolny dla FC Dynamo Kijów na ich własnej połowie.
FC Polissya dokonują zmiany w swoim zespole. Sergey Shyschenko decyduje o tym, że na boisko wchodzi Talles Costa, a na ławce siada Emil Mustafaev.
Zmiana na boisku - wchodzi Yassin Fortune (FC Polissya). Murawę opuszcza Artem Kozak.
45'
Volodymyr Novokhatny przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
39'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
38'
Żółtka kartka dla Bogdan Kushnirenko na Stadion Olimpijski.
37'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Polissya w Kijów.
FC Polissya ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
36'
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
35'
Wykop z linii 5. metra dla FC Dynamo Kijów na Stadion Olimpijski.
34'
32'
Gol! Vladyslav Andriyovych Vanat zdobywa bramkę dla swojej drużyny. Aktualny wynik to 1-0. FC Dynamo Kijów obejmują prowadzenie.
Z bardzo dobrej pozycji FC Polissya ma wyrzut z linii bocznej.
FC Polissya jednak bez gola, strzał Artem Kozak obroniony.
31'
28'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Dynamo Kijów.
27'
25'
Czy FC Dynamo Kijów wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Mamy wykop dla goście w Kijów.
24'
Volodymyr Novokhatny przyznaje FC Polissya wykop z linii 5. metra.
FC Dynamo Kijów znów przed szansą, ale tym razem Vitaliy Buyalskiy nie trafia.
FC Dynamo Kijów ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
23'
FC Polissya w niebezpieczeństwie. FC Dynamo Kijów ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
22'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Polissya na Stadion Olimpijski.
21'
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
20'
19'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Polissya.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Dynamo Kijów w pobliżu pola karnego.
18'
Lewa róg boiska - czy FC Dynamo Kijów wykorzysta szansę?
16'
15'
FC Dynamo Kijów atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
12'
FC Polissya ma wykop z linii 5. metra.
11'
10'
FC Polissya otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Na Stadion Olimpijski wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Drużyna FC Polissya atakuje, podanie do Bogdan Kushnirenko, który jednak nie strzela w światło bramki.