Andrey Kovalenko przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Żółtka kartka dla Jean Morel Poe na Stadion Czornomorca.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Czornomorca.
Mamy wykop dla gospodarze w Odessa.
Na Stadion Czornomorca drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Czernomorec Odessa.
Roman Grigorchuk dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Ziguy Badibanga. Na boisko wchodzi Danylo Golub (Czernomorec Odessa).
Rafael Fonseca ustępuje miejsca na boisku dla Jean Morel Poe.
Arbiter spotkania Andrey Kovalenko pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Czernomorec Odessa.
88'
Piłka bezpieczna po tym jak Czernomorec Odessa otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Stadion Czornomorca drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Czernomorec Odessa musi uważać. FC Kryvbas Kriviy Rih ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
87'
Czernomorec Odessa ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Stadion Czornomorca wykop z linii 5. metra drużyny goście.
83'
Zmiana. Z boiska schodzi Denys Kuzyk, a wchodzi Andriy Ponedelnik.
82'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kryvbas Kriviy Rih na ich własnej połowie.
Na połowie FC Kryvbas Kriviy Rih Czernomorec Odessa wykona rzut wolny.
81'
FC Kryvbas Kriviy Rih ma wykop z linii 5. metra.
Z bardzo dobrej pozycji Czernomorec Odessa ma wyrzut z linii bocznej.
80'
Samson Onomigho Iyede zmienia Luka Gucek na Stadion Czornomorca.
Zmiana w zespole Czernomorec Odessa. Boisko opuszcza Fabricio Oscar Alvarenga, wchodzi Orest Kuzyk.
Andrey Kovalenko sygnalizuje, że Czernomorec Odessa wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kryvbas Kriviy Rih.
78'
Stadion Czornomorca. Sędzia Andrey Kovalenko odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Czernomorec Odessa.
77'
Lewa róg boiska - czy Czernomorec Odessa wykorzysta szansę?
Zmiana na boisku - wchodzi Yegor Tverdokhlib (FC Kryvbas Kriviy Rih). Murawę opuszcza Maksym Lunov.
75'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Czernomorec Odessa. Sędzia spotkania Andrey Kovalenko jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadion Czornomorca (Odessa).
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Kryvbas Kriviy Rih.
74'
FC Kryvbas Kriviy Rih: żółtka kartka dla Maksym Lunov.
Czernomorec Odessa otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
72'
FC Kryvbas Kriviy Rih wychodzą na prowadzenie. Aktualny wynik spotkania to 1-2 na korzyść zespołu FC Kryvbas Kriviy Rih.
71'
Rzut wolny dla FC Kryvbas Kriviy Rih na połowie Czernomorec Odessa.
70'
Wykop z linii 5. metra dla Czernomorec Odessa na Stadion Czornomorca.
68'
Rzut wolny dla Czernomorec Odessa na ich własnej połowie.
67'
Andrey Kovalenko przyznaje FC Kryvbas Kriviy Rih wykop z linii 5. metra.
66'
Czy Czernomorec Odessa wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
65'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kryvbas Kriviy Rih na połowie Czernomorec Odessa.
63'
62'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kryvbas Kriviy Rih w pobliżu pola karnego.
61'
Wyrzut z linii bocznej dla Czernomorec Odessa na Stadion Czornomorca.
60'
Wyrzut z linii bocznej dla Czernomorec Odessa na ich własnej połowie.
58'
Andrey Kovalenko sygnalizuje rzut wolny dla FC Kryvbas Kriviy Rih na ich własnej połowie.
57'
FC Kryvbas Kriviy Rih musi uważać. Czernomorec Odessa ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
56'
Czernomorec Odessa ma wykop z linii 5. metra.
55'
Żółtą kartkę ogląda Artur Avagimyan (Czernomorec Odessa).
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadion Czornomorca.
53'
Na połowie Czernomorec Odessa FC Kryvbas Kriviy Rih wykona rzut wolny.
52'
Andrey Kovalenko sygnalizuje, że FC Kryvbas Kriviy Rih wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Czernomorec Odessa.
50'
Vladyslav Ogirya za Aleksandr Vasyliev jako pierwszy zmiana u gospodarze.
FC Kryvbas Kriviy Rih wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Czernomorec Odessa..
49'
48'
FC Kryvbas Kriviy Rih ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
47'
Maksym Lunov daje wyrównanie 1-1.
46'
Stadion Czornomorca (Odessa). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Artur Mykytyshyn (FC Kryvbas Kriviy Rih), na ławce siada Oleh Oleksandrovych Kozhushko.
FC Kryvbas Kriviy Rih: schodzi Daniel Sosah, za niego zagra Maksym Zaderaka.
44'
Gol na 1-0 po strzale Maksym Bragaru. Czernomorec Odessa prowadzi.
42'
41'
40'
37'
Andrey Kovalenko przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Kryvbas Kriviy Rih, niebezpiecznie blisko pola karnego Czernomorec Odessa.
36'
Andrey Kovalenko przyznaje Czernomorec Odessa wykop z linii 5. metra.
35'
Na własnej połowie wykona FC Kryvbas Kriviy Rih rzut wolny.
34'
33'
Czy FC Kryvbas Kriviy Rih wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
32'
W Odessa drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
31'
30'
U gospodarze żółtą katkę ogląda Aleksandr Vasyliev.
Andrey Kovalenko sygnalizuje rzut wolny dla FC Kryvbas Kriviy Rih na połowie przeciwnika.
29'
28'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FC Kryvbas Kriviy Rih!
26'
FC Kryvbas Kriviy Rih otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
25'
24'
Rzut wolny z własnej połowy dla Czernomorec Odessa.
23'
22'
Prawa róg boiska - czy FC Kryvbas Kriviy Rih wykorzysta szansę?
21'
Stadion Czornomorca. Sędzia Andrey Kovalenko odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Kryvbas Kriviy Rih.
Rzut wolny dla FC Kryvbas Kriviy Rih na ich własnej połowie.
Mamy wykop dla goście w Odessa.
19'
Na Stadion Czornomorca wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Kryvbas Kriviy Rih w Odessa.
16'
14'
12'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Kryvbas Kriviy Rih.
11'
10'
9'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Czernomorec Odessa.
7'
6'
5'
4'
Andrey Kovalenko sygnalizuje rzut wolny dla Czernomorec Odessa na ich własnej połowie.