1 - 0
Udinese Calcio
90'
Hellas Verona otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Na Stadio Marcantonio Bentegodi drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Prowadzenie dla zespołu Hellas Verona: Diego Coppola trafia głową i mamy 1-0.
Ondrej Duda będzie wykonywał rzut rożny.
Hellas Verona otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Lorenzo Lucca ustępuje miejsca na boisku dla Isaac Success.
Marco Guida przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona, niebezpiecznie blisko pola karnego Udinese Calcio.
Tomáš Suslov będzie wykonywał rzut rożny.
89'
Na Stadio Marcantonio Bentegodi wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla Udinese Calcio w pobliżu pola karnego.
Rzut wolny dla Udinese Calcio na ich własnej połowie.
88'
Piłka bezpieczna po tym jak Udinese Calcio otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Poprzeczka! Głową próbował Michael Folorunsho (Hellas Verona).
87'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Hellas Verona blisko pola karnego przeciwników.
86'
W Werona drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Hellas Verona ma wykop z linii 5. metra.
85'
Wyrzut z linii bocznej dla Udinese Calcio na ich własnej połowie.
84'
Marco Guida sygnalizuje rzut wolny dla Udinese Calcio na ich własnej połowie.
Hellas Verona ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
83'
Ondrej Duda za Suat Serdar jako piąty zmiana u gospodarze.
Zmiana. Z boiska schodzi Juan Cabal, a wchodzi Tomáš Suslov.
82'
Udinese Calcio wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Hellas Verona..
Wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona na Stadio Marcantonio Bentegodi.
81'
Marco Guida przyznaje Udinese Calcio wykop z linii 5. metra.
Hellas Verona bez gola, niecelny strzał głową Karol Świderski.
W Udinese Calcio pierwszy zmiana, z urazem schodzi Kingsley Ehizibue, na jego miejsce Joao Ferreira.
80'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Hellas Verona w Werona.
Na Stadio Marcantonio Bentegodi drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
79'
Wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona na połowie Udinese Calcio.
78'
Na Stadio Marcantonio Bentegodi do gry w Udinese Calcio powraca Kingsley Ehizibue.
77'
Stadio Marcantonio Bentegodi (Werona). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Ruben Vinagre (Hellas Verona), na ławce siada Darko Lazović.
Mecz jest na moment przerwany. Kingsley Ehizibue (Udinese Calcio) odnosi jakąś kontuzję.
76'
Hellas Verona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Udinese Calcio..
Co za okazja! Suat Serdar (Hellas Verona) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
75'
Marco Guida przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Na Stadio Marcantonio Bentegodi drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
74'
Wykop z linii 5. metra dla Hellas Verona na Stadio Marcantonio Bentegodi.
Jaka Bijol
Udinese Calcio ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
72'
Czy Hellas Verona wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na własnej połowie wykona Hellas Verona rzut wolny.
71'
Marco Guida odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Udinese Calcio.
70'
Ależ emocje! Hellas Verona! Strzela Juan Cabal, ale mimo iż celnie to na Stadio Marcantonio Bentegodi (Werona) wynik pozostaje bez zmian.
Rzut rożny dla Hellas Verona, który wykona Darko Lazović.
69'
Z bardzo dobrej pozycji Hellas Verona ma wyrzut z linii bocznej.
68'
Stadio Marcantonio Bentegodi. Sędzia Marco Guida odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Hellas Verona.
Udinese Calcio znowu w komplecie. Roberto Pereyra wraca do gry!
67'
Roberto Pereyra (Udinese Calcio) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
66'
Rzut wolny z własnej połowy dla Udinese Calcio.
Lewa róg boiska - czy Hellas Verona wykorzysta szansę?
65'
Marco Guida sygnalizuje, że Hellas Verona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Udinese Calcio.
64'
Spalony (Udinese Calcio).
Marco Guida sygnalizuje rzut wolny dla Udinese Calcio na połowie przeciwnika.
63'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Hellas Verona.
Roberto Pereyra po niecelnym strzale nie podwyższa dla Udinese Calcio.
Rzut rożny dla Udinese Calcio, który wykona Lazar Samardzic.
62'
Prawa róg boiska - czy Udinese Calcio wykorzysta szansę?
61'
60'
Marco Guida przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
59'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Daniel Silva (Hellas Verona). Na murawę wchodzi Federico Bonazzoli (Hellas Verona).
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Stefan Mitrovic. Na boisko wchodzi Karol Świderski.
58'
Na Stadio Marcantonio Bentegodi drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Mamy wykop dla gospodarze w Werona.
57'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadio Marcantonio Bentegodi.
56'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Hellas Verona.
55'
Wykop z linii 5. metra dla Udinese Calcio na Stadio Marcantonio Bentegodi.
Darko Lazović będzie wykonywał rzut rożny.
54'
Wyrzut z linii bocznej dla Udinese Calcio na Stadio Marcantonio Bentegodi.
53'
Ofsajd zawodnika goście.
52'
Jaka Bijol (Udinese Calcio) główkuje, ale tym razem chybia.
Stadio Marcantonio Bentegodi. Sędzia Marco Guida odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Udinese Calcio.
50'
49'
Udinese Calcio znów przed szansą, ale tym razem Lorenzo Lucca nie trafia.
48'
Udinese Calcio musi uważać. Hellas Verona ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
47'
Hellas Verona ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
46'
Rzut wolny dla Hellas Verona na połowie Udinese Calcio.
45'
Odgwizdany spalony na zawodniku Udinese Calcio.
W Werona bliski szczęścia Hellas Verona. Głową strzelał Tijjani Noslin, ale piłka trafia w słupek.
Na własnej połowie wykona Udinese Calcio rzut wolny.
44'
Prawa róg boiska - czy Hellas Verona wykorzysta szansę?
42'
Na połowie Hellas Verona Udinese Calcio wykona rzut wolny.
41'
Wyrzut z linii bocznej dla Udinese Calcio na połowie Hellas Verona.
40'
Udinese Calcio atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
39'
38'
Wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona w pobliżu pola karnego.
37'
36'
35'
Wyrzut z linii bocznej dla Hellas Verona na ich własnej połowie.
34'
33'
Lazar Samardzic (Udinese Calcio) strzela, ale niecelnie.
32'
Marco Guida sygnalizuje rzut wolny dla Udinese Calcio niebezpiecznie blisko bramki Hellas Verona.
31'
Udinese Calcio ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak Hellas Verona otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
30'
29'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Udinese Calcio. Sędzia spotkania Marco Guida jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadio Marcantonio Bentegodi (Werona).
Rzut wolny dla Hellas Verona na ich własnej połowie.
28'
W Werona drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
27'
26'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Lorenzo Lucca (Udinese Calcio) nie strzela bramki.
24'
Na Stadio Marcantonio Bentegodi wykop z linii 5. metra drużyny goście.
23'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Udinese Calcio.
22'
Koleja szansa na gola w Werona. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Juan Cabal (Hellas Verona), ale podłuje.
21'
20'
19'
Stadio Marcantonio Bentegodi (Werona). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Fabien Centtonze wraca na boisko.
Fabien Centtonze z Hellas Verona ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
18'
16'
Walace otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Marco Guida ma dziś sporo pracy. Udinese Calcio muszą uważać na kartki.
15'
Marco Guida sygnalizuje rzut wolny dla Hellas Verona na ich własnej połowie.
14'
Arbiter spotkania Marco Guida pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Hellas Verona.
13'
U gospodarze żółtą katkę ogląda Suat Serdar.
Udinese Calcio otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
12'
Czy Udinese Calcio wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
11'
10'
9'
Marco Guida sygnalizuje, że Udinese Calcio wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Hellas Verona.
8'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Udinese Calcio.
Hellas Verona przed kolejną okazją, ale Diego Coppola strzela niecelnie.
7'
Rzut wolny z własnej połowy dla Hellas Verona.
6'
Hellas Verona musi uważać. Udinese Calcio ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
5'
Martin Payero strzela niecelnie.
4'
Hellas Verona w niebezpieczeństwie. Udinese Calcio ma rzut wolny z dogodnej pozycji.