Alberto Cerri 4'
1 - 0
SSC Napoli
90'
Na Carlo Castellani drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Na Carlo Castellani drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
SSC Napoli ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny SSC Napoli. Sędzia spotkania Gianluca Manganiello jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Carlo Castellani (Empoli).
Rzut wolny dla drużyny goście na Carlo Castellani.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Empoli na Carlo Castellani.
Rzut wolny dla SSC Napoli na ich własnej połowie.
Gianluca Manganiello przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny z własnej połowy dla SSC Napoli.
89'
FC Empoli ma wykop z linii 5. metra.
Gianluca Manganiello przyznaje FC Empoli wykop z linii 5. metra.
SSC Napoli ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
SSC Napoli: schodzi Andre Zambo Anguissa, za niego zagra Giovanni Simeone.
84'
Piłka bezpieczna po tym jak SSC Napoli otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
83'
FC Empoli otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
SSC Napoli bez gola, Victor Osimhen próbował pokonać bramkarza.
82'
Zmiana na boisku - wchodzi Liberato Cacace (FC Empoli). Murawę opuszcza Giuseppe Pezzella.
FC Empoli dokonują zmiany w swoim zespole. Davide Nicola decyduje o tym, że na boisko wchodzi Simone Bastoni, a na ławce siada Alberto Grassi.
80'
79'
Rzut wolny dla FC Empoli na połowie SSC Napoli.
78'
Na własnej połowie wykona SSC Napoli rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Empoli na ich własnej połowie.
77'
Czy SSC Napoli wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Prawa róg boiska - czy SSC Napoli wykorzysta szansę?
Z bardzo dobrej pozycji SSC Napoli ma wyrzut z linii bocznej.
76'
SSC Napoli wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Empoli..
Gianluca Manganiello sygnalizuje rzut wolny dla SSC Napoli na ich własnej połowie.
75'
Carlo Castellani. Sędzia Gianluca Manganiello odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to SSC Napoli.
73'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla SSC Napoli.
Wyrzut z linii bocznej dla SSC Napoli na połowie FC Empoli.
72'
Na Carlo Castellani wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Empoli w Empoli.
Cyril Ngonge zmienia Matteo Politano na Carlo Castellani.
Zmiana w zespole SSC Napoli. Boisko opuszcza Khvicha Kvaratskhelia, wchodzi Giacomo Raspadori.
71'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Empoli w pobliżu pola karnego.
70'
Davide Nicola dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Jacopo Fazzini. Na boisko wchodzi Szymon Żurkowski (FC Empoli).
Carlo Castellani (Empoli). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Matteo Cancellieri (FC Empoli), na ławce siada Nicolo Cambiaghi.
69'
Gianluca Manganiello sygnalizuje rzut wolny dla FC Empoli na połowie przeciwnika.
68'
Khvicha Kvaratskhelia po niecelnym strzale nie podwyższa dla SSC Napoli.
67'
Piotr Zieliński będzie wykonywał rzut rożny.
66'
Na Carlo Castellani drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
65'
64'
FC Empoli ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
63'
Gianluca Manganiello sygnalizuje, że SSC Napoli wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Empoli.
62'
61'
60'
Wykop z linii 5. metra dla SSC Napoli na Carlo Castellani.
59'
Matteo Politano celnie strzela, ale gola nie ma.
58'
SSC Napoli ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Arbiter spotkania Gianluca Manganiello pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny FC Empoli.
57'
W Empoli drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Mamy wykop dla goście w Empoli.
56'
Na połowie SSC Napoli FC Empoli wykona rzut wolny.
55'
54'
Giuseppe Pezzella otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
53'
51'
Wyrzut z linii bocznej dla SSC Napoli na Carlo Castellani.
Na Carlo Castellani drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
50'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Empoli.
Matteo Politano strzela niecelnie.
49'
48'
Wykop z linii 5. metra dla FC Empoli na Carlo Castellani.
47'
Gianluca Manganiello przyznaje SSC Napoli wykop z linii 5. metra.
46'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Empoli.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Natan (SSC Napoli). Na murawę wchodzi Pasquale Mazzocchi (SSC Napoli).
0'
W Empoli, SSC Napoli atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
45'
Gianluca Manganiello przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Carlo Castellani.
44'
Na Carlo Castellani wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
43'
42'
Wyrzut z linii bocznej dla SSC Napoli na ich własnej połowie.
41'
40'
FC Empoli wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SSC Napoli..
39'
FC Empoli znów przed szansą, ale tym razem Nicolo Cambiaghi nie trafia.
37'
Juan Jesus otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Gianluca Manganiello ma dziś sporo pracy. SSC Napoli muszą uważać na kartki.
35'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SSC Napoli.
Drużyna FC Empoli atakuje, podanie do Nicolo Cambiaghi, który jednak nie strzela w światło bramki.
33'
Na własnej połowie wykona FC Empoli rzut wolny.
32'
SSC Napoli otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
31'
SSC Napoli jednak bez gola, strzał Khvicha Kvaratskhelia obroniony.
30'
27'
26'
Youssef Maleh będzie wykonywał rzut rożny.
23'
22'
Na połowie FC Empoli SSC Napoli wykona rzut wolny.
21'
Rzut wolny dla FC Empoli na ich własnej połowie.
20'
W FC Empoli pierwszy zmiana, z urazem schodzi Alberto Cerri, na jego miejsce Mbaye Niang.
19'
Alberto Cerri z FC Empoli ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
Rzut rożny dla SSC Napoli, który wykona Matteo Politano.
17'
Prawa róg boiska - czy FC Empoli wykorzysta szansę?
15'
14'
12'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Empoli otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
11'
10'
8'
Alberto Cerri (FC Empoli) główkuje, ale tym razem chybia.
7'
4'
Carlo Castellani (Empoli). Alberto Cerri (FC Empoli) strzałem głową wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie 1-0.
3'
Gianluca Manganiello przyznaje wyrzut z linii bocznej dla SSC Napoli, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Empoli.