Dmitrij Barinow 43'
90'
Mamy wykop dla gospodarze w Kazań.
Lokomotiv Moscow ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Mirlind Daku nie może pogodzić się z decyzją sędziego Evgeniy Kukulyak, który odgwizdał spalonego.
Na Kazań Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Nie ma urazu. Aleksandr Zotov wraca na boisko.
Przerwa w meczu. Aleksandr Zotov doznał urazu.
Na Kazań Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Evgeniy Kukulyak przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
89'
Kazań Arena. Evgeniy Kukulyak odgwizduje spalonego przez Mirlind Daku (FK Rubin Kazan).
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje, że FK Rubin Kazan wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Lokomotiv Moscow.
Lokomotiv Moscow ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
87'
Rzut wolny dla Lokomotiv Moscow na ich własnej połowie.
85'
Kazań Arena. Sędzia Evgeniy Kukulyak odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FK Rubin Kazan.
83'
Zmiana w zespole Lokomotiv Moscow. Boisko opuszcza Sergey Pinyaev, wchodzi Artiom Dziuba.
82'
Na własnej połowie wykona FK Rubin Kazan rzut wolny.
81'
Lokomotiv Moscow ma wykop z linii 5. metra.
80'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Lokomotiv Moscow.
79'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Valentin Vada. Na boisko wchodzi Egor Teslenko.
Dobra pozycja dla graczy Lokomotiv Moscow przy tym rzucie wolnym.
78'
Rustamjon Ashurmatov dodtał czerwoną kartkę.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
76'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Lokomotiv Moscow!
74'
Czy FK Rubin Kazan wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
73'
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje rzut wolny dla FK Rubin Kazan na ich własnej połowie.
72'
Wyrzut z linii bocznej dla Lokomotiv Moscow na ich własnej połowie.
71'
Evgeniy Kukulyak przyznaje Lokomotiv Moscow wykop z linii 5. metra.
70'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla FK Rubin Kazan blisko pola karnego przeciwników.
69'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Rubin Kazan na połowie Lokomotiv Moscow.
68'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Dmitrij Barinow (Lokomotiv Moscow). Na murawę wchodzi Timur Suleimanov (Lokomotiv Moscow).
67'
FK Rubin Kazan: schodzi Dardan Shabanhaxhaj, za niego zagra Ruslan Bezrukov.
63'
62'
Piłka bezpieczna po tym jak Lokomotiv Moscow otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
60'
Zmiana. Z boiska schodzi Bogdan Jocic, a wchodzi Lazar Randjelovic.
Wykop z linii 5. metra dla FK Rubin Kazan na Kazań Arena.
59'
58'
FK Rubin Kazan wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Lokomotiv Moscow..
57'
Evgeniy Kukulyak przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
54'
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje rzut wolny dla Lokomotiv Moscow na połowie przeciwnika.
53'
Na Kazań Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
51'
Aleksey Gritsaenko otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Evgeniy Kukulyak ma dziś sporo pracy. FK Rubin Kazan muszą uważać na kartki.
Lokomotiv Moscow otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
49'
Lokomotiv Moscow musi uważać. FK Rubin Kazan ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
47'
45'
Nayair Tiknizyan (Lokomotiv Moscow) otrzymuje żółtą kartkę i nie zagra w następnym spotkaniu.
Lokomotiv Moscow wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Rubin Kazan..
Lokomotiv Moscow otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
43'
Wyrównanie! Dmitrij Barinow (Lokomotiv Moscow) swoją celną główką doprowadza do remisu 1-1.
Kazań Arena. Sędzia Evgeniy Kukulyak odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Lokomotiv Moscow.
40'
Wyrzut z linii bocznej dla FK Rubin Kazan na Kazań Arena.
39'
36'
Wyrzut z linii bocznej dla Lokomotiv Moscow na połowie FK Rubin Kazan.
Czy Lokomotiv Moscow wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
34'
Rzut wolny z własnej połowy dla FK Rubin Kazan.
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje, że Lokomotiv Moscow wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK Rubin Kazan.
33'
Na własnej połowie wykona Lokomotiv Moscow rzut wolny.
32'
31'
FK Rubin Kazan w niebezpieczeństwie. Lokomotiv Moscow ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Wyrzut z linii bocznej dla FK Rubin Kazan na ich własnej połowie.
29'
Lokomotiv Moscow dokonują zmiany w swoim zespole. Mikhail Galaktionov decyduje o tym, że na boisko wchodzi Nayair Tiknizyan, a na ławce siada Fasson.
26'
Żółta kartka dla Alexander Silyanov.
21'
Prowadzenie dla FK Rubin Kazan po golu Valentin Vada.
20'
18'
Evgeniy Kukulyak przyznaje FK Rubin Kazan wykop z linii 5. metra.
17'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FK Rubin Kazan w Kazań.
Piłka bezpieczna po tym jak FK Rubin Kazan otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
15'
Sędzia Evgeniy Kukulyak pokazuje żółtą kartkę. Ukarany zawodnik to Evgeniy Morozov (Lokomotiv Moscow). Zostaje odsunięty tym samym od gry w kolejnym spotkaniu.
FK Rubin Kazan otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
13'
Prawa róg boiska - czy FK Rubin Kazan wykorzysta szansę?
11'
10'
Na Kazań Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
9'
Na Kazań Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
8'
7'
Mamy wykop dla goście w Kazań.
3'
2'
Evgeniy Kukulyak sygnalizuje rzut wolny dla Lokomotiv Moscow na ich własnej połowie.