2-1 prowadzi FC Baltika Kaliningrad po golu Dmitrij Rybczinskij.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Nikita Saltykov ustępuje miejsca na boisku dla Vladimir Sychevoy.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Amar Rahmanovic. Na boisko wchodzi Artem Sokolov.
Amar Rahmanovic strzela z karnego i dzięki temu PFK Krylia Sovetov Samara remisuje 1-1 na stadionie Stadion Kaliningrad.
Żółtą kartkę ogląda Nikola Radmanovac (FC Baltika Kaliningrad).
Shape Created with Sketch.
Nikola Radmanovac
Penalty_advantage Created with Sketch.
FC Baltika Kaliningrad musi uważać. PFK Krylia Sovetov Samara ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
89'
Wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara w pobliżu pola karnego.
87'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadion Kaliningrad.
FC Baltika Kaliningrad dokonują zmiany w swoim zespole. Siergiej Ignaszewicz decyduje o tym, że na boisko wchodzi Tigran Avanesian, a na ławce siada Vitali Lisakovich.
Zmiana na boisku - wchodzi Nikola Radmanovac (FC Baltika Kaliningrad). Murawę opuszcza Yuri Kovalev.
84'
Prowadzenie dla FC Baltika Kaliningrad po golu Angelo Henriquez.
83'
Żółty kartonik ogląda Ivan Lomaev (PFK Krylia Sovetov Samara). To zła wiadomość dla drużyny.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla PFK Krylia Sovetov Samara.
soccer-goal Created with Sketch.
82'
Sergey Cheban odgwizduje spalonego zawodnika drużyny FC Baltika Kaliningrad.
Group Created with Sketch.
81'
Aleksandr Osipov za Diego Luna jako trzeci zmiana u gospodarze.
Spalony (PFK Krylia Sovetov Samara).
80'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Baltika Kaliningrad w Kaliningrad.
78'
PFK Krylia Sovetov Samara ma wykop z linii 5. metra.
77'
PFK Krylia Sovetov Samara wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Baltika Kaliningrad..
76'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Aleksandr Zhirov (FC Baltika Kaliningrad).
Sergey Cheban sygnalizuje rzut wolny dla PFK Krylia Sovetov Samara na ich własnej połowie.
75'
W Kaliningrad, PFK Krylia Sovetov Samara atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
74'
Zmiana w zespole PFK Krylia Sovetov Samara. Boisko opuszcza Georgij Zotow, wchodzi Dmitriy Ivanisenia.
Zmiana. Z boiska schodzi Vladimir Khubulov, a wchodzi Franco Orozco.
72'
Stadion Kaliningrad (Kaliningrad). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Dmitrij Rybczinskij (FC Baltika Kaliningrad), na ławce siada Alex Fernandes.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Roberto Fernandez (FC Baltika Kaliningrad). Na murawę wchodzi Maksim Kuzmin (FC Baltika Kaliningrad).
Na Stadion Kaliningrad wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
70'
Prawa róg boiska - czy FC Baltika Kaliningrad wykorzysta szansę?
corner2 Created with Sketch.
68'
Lewa róg boiska - czy FC Baltika Kaliningrad wykorzysta szansę?
67'
Mamy wykop dla goście w Kaliningrad.
66'
Roberto Fernandez otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Na własnej połowie wykona PFK Krylia Sovetov Samara rzut wolny.
65'
Na Stadion Kaliningrad drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Stadion Kaliningrad. Sędzia Sergey Cheban odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to PFK Krylia Sovetov Samara.
63'
Sergey Cheban przyznaje FC Baltika Kaliningrad wykop z linii 5. metra.
62'
PFK Krylia Sovetov Samara ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Wykop z linii 5. metra dla PFK Krylia Sovetov Samara na Stadion Kaliningrad.
60'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Baltika Kaliningrad.
59'
Sergey Cheban przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
58'
FC Baltika Kaliningrad ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
57'
FC Baltika Kaliningrad ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
56'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Baltika Kaliningrad otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
53'
W Kaliningrad drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
52'
51'
Sergey Cheban przyznaje PFK Krylia Sovetov Samara wykop z linii 5. metra.
47'
46'
Sergey Cheban przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Baltika Kaliningrad, niebezpiecznie blisko pola karnego PFK Krylia Sovetov Samara.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Na Stadion Kaliningrad wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Wyrzut z linii bocznej dla PFK Krylia Sovetov Samara na ich własnej połowie.
PFK Krylia Sovetov Samara otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
42'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Baltika Kaliningrad na Stadion Kaliningrad.
41'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla PFK Krylia Sovetov Samara.
40'
Sergey Cheban sygnalizuje, że FC Baltika Kaliningrad wykona wyrzut z linii bocznej na połowie PFK Krylia Sovetov Samara.
36'
FC Baltika Kaliningrad ma wykop z linii 5. metra.
34'
Żółtka kartka dla Kirill Pechenin na Stadion Kaliningrad.
Na połowie PFK Krylia Sovetov Samara FC Baltika Kaliningrad wykona rzut wolny.
30'
Mamy wykop dla gospodarze w Kaliningrad.
29'
Wykop z linii 5. metra dla FC Baltika Kaliningrad na Stadion Kaliningrad.
PFK Krylia Sovetov Samara otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
28'
Na Stadion Kaliningrad drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Czy FC Baltika Kaliningrad wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
26'
25'
24'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Baltika Kaliningrad na ich własnej połowie.
23'
Sergey Cheban sygnalizuje rzut wolny dla FC Baltika Kaliningrad na połowie przeciwnika.
22'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
Rzut wolny dla PFK Krylia Sovetov Samara na ich własnej połowie.
21'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Baltika Kaliningrad na połowie PFK Krylia Sovetov Samara.
20'
17'
Rzut wolny z własnej połowy dla PFK Krylia Sovetov Samara.
16'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Baltika Kaliningrad w pobliżu pola karnego.
15'
14'
13'
Rzut wolny dla FC Baltika Kaliningrad na połowie PFK Krylia Sovetov Samara.
12'
Z bardzo dobrej pozycji PFK Krylia Sovetov Samara ma wyrzut z linii bocznej.
9'
FC Baltika Kaliningrad wykona wyrzut z linii bocznej na połowie PFK Krylia Sovetov Samara..
6'
4'
Na Stadion Kaliningrad drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak PFK Krylia Sovetov Samara otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
3'
1'