1 - 2
RFK Akhmat Grozny
Mohamed Konate 79' Bernard Berisha 87'
90'
Rafael Shafeev sygnalizuje, że CSKA Moskwa wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RFK Akhmat Grozny.
Rzut wolny dla CSKA Moskwa na ich własnej połowie.
Anton Shvets za Lechii Sadulaev jako piąty zmiana u goście.
89'
Rafael Shafeev pokazuje czerwoną kartkę Igor Diveev.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
87'
RFK Akhmat Grozny wychodzą na prowadzenie. Aktualny wynik spotkania to 1-2 na korzyść zespołu RFK Akhmat Grozny.
86'
Rafael Shafeev przyznaje wyrzut z linii bocznej dla RFK Akhmat Grozny, niebezpiecznie blisko pola karnego CSKA Moskwa.
85'
Rafael Shafeev sygnalizuje rzut wolny dla RFK Akhmat Grozny na połowie przeciwnika.
84'
Ofsajd zawodnika goście.
Wyrzut z linii bocznej dla RFK Akhmat Grozny na ich własnej połowie.
81'
Wyrzut z linii bocznej dla RFK Akhmat Grozny na VEB Arena.
80'
Na połowie RFK Akhmat Grozny CSKA Moskwa wykona rzut wolny.
79'
Piękny strzał głową Mohamed Konate! Na VEB Arena RFK Akhmat Grozny remisuje 1-1.
77'
Na własnej połowie wykona CSKA Moskwa rzut wolny.
76'
Z bardzo dobrej pozycji RFK Akhmat Grozny ma wyrzut z linii bocznej.
Magomed Adiev dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Miroslav Bogosavac. Na boisko wchodzi Ivan Oleynikov (RFK Akhmat Grozny).
74'
Rafael Shafeev przyznaje CSKA Moskwa wykop z linii 5. metra.
73'
RFK Akhmat Grozny ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
71'
Zmiana w zespole RFK Akhmat Grozny. Boisko opuszcza Gamid Agalarov, wchodzi Lucas Lovat.
Zmiana na boisku - wchodzi Mohamed Konate (RFK Akhmat Grozny). Murawę opuszcza Darko Todorovic.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Svetoslav Kovachev. Na boisko wchodzi Bernard Berisha.
70'
Piłka bezpieczna po tym jak RFK Akhmat Grozny otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
68'
Rafael Shafeev przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Svetoslav Kovachev otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
67'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla RFK Akhmat Grozny w Moskwa.
66'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla CSKA Moskwa.
65'
Rzut wolny dla RFK Akhmat Grozny na połowie CSKA Moskwa.
64'
VEB Arena (Moskwa). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Victor Davila (CSKA Moskwa), na ławce siada Abbosbek Fayzullaev.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Fedor Chalov (CSKA Moskwa). Na murawę wchodzi Anton Zabolotny (CSKA Moskwa).
62'
Rzut karny! Piłka mija bramkarza i ląduje w bramce. Gospodarze obejmują prowadzenie. Aktualny stan meczu to 1-0.
61'
CSKA Moskwa wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RFK Akhmat Grozny..
60'
59'
CSKA Moskwa otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Na VEB Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla CSKA Moskwa na ich własnej połowie.
58'
Rafael Shafeev przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
56'
Żółta kartka dla Moises.
55'
Mamy wykop dla gospodarze w Moskwa.
54'
Czy RFK Akhmat Grozny wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
52'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla CSKA Moskwa.
51'
Czy CSKA Moskwa wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
50'
CSKA Moskwa ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
48'
Lewa róg boiska - czy RFK Akhmat Grozny wykorzysta szansę?
47'
W Moskwa, RFK Akhmat Grozny atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
46'
Wyrzut z linii bocznej dla CSKA Moskwa na VEB Arena.
45'
Na VEB Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
44'
CSKA Moskwa: żółtka kartka dla Igor Diveev.
Rzut wolny z własnej połowy dla RFK Akhmat Grozny.
41'
RFK Akhmat Grozny musi uważać. CSKA Moskwa ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
39'
W Moskwa drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Sędzia Rafael Shafeev pokazuje żółtą kartkę. Ukarany zawodnik to Andriej Siemionow (RFK Akhmat Grozny). Zostaje odsunięty tym samym od gry w kolejnym spotkaniu.
38'
Piłka bezpieczna po tym jak CSKA Moskwa otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
37'
35'
34'
Rafael Shafeev sygnalizuje rzut wolny dla CSKA Moskwa na połowie przeciwnika.
33'
Camilo otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Rafael Shafeev ma dziś sporo pracy. RFK Akhmat Grozny muszą uważać na kartki.
32'
Zmiana. Z boiska schodzi Victor Felipe Mendez Obando, a wchodzi Igor Diveev.
31'
30'
29'
RFK Akhmat Grozny wykona wyrzut z linii bocznej na połowie CSKA Moskwa..
28'
Rafael Shafeev sygnalizuje, że RFK Akhmat Grozny wykona wyrzut z linii bocznej na połowie CSKA Moskwa.
27'
Rzut wolny z własnej połowy dla CSKA Moskwa.
26'
Rafael Shafeev przyznaje RFK Akhmat Grozny wykop z linii 5. metra.
24'
VEB Arena. Sędzia Rafael Shafeev odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to CSKA Moskwa.
21'
Czy RFK Akhmat Grozny wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
20'
Willyan Rocha (CSKA Moskwa) otrzymuje czerwoną kartkę.
17'
Rzut wolny dla drużyny goście na VEB Arena.
15'
RFK Akhmat Grozny ma wykop z linii 5. metra.
13'
CSKA Moskwa otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
11'
Wykop z linii 5. metra dla CSKA Moskwa na VEB Arena.
Wyrzut z linii bocznej dla RFK Akhmat Grozny na połowie CSKA Moskwa.
10'
Rafael Shafeev sygnalizuje rzut wolny dla RFK Akhmat Grozny na ich własnej połowie.
9'
Na VEB Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.