Leandro Trossard 45' Martin Odegaard 90'
90'
Gabriel Martinelli celnie strzela, ale gola nie ma.
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC na ich własnej połowie.
Gol powiększający przewagę. Bramkę strzela Martin Odegaard (Arsenal FC). Bieżący rezultat to 0-2.
Arsenal FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Wolverhampton Wanderers..
Na Molineux Stadium uderzał na bramkę Declan Rice z Arsenal FC, bez efektu.
Prawa róg boiska - czy Arsenal FC wykorzysta szansę?
Mamy wykop dla gospodarze w Wolverhampton.
Arsenal FC przed kolejną okazją, ale Bukayo Saka strzela niecelnie.
Paul Tierney sygnalizuje rzut wolny dla Wolverhampton Wanderers na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC w pobliżu pola karnego.
Z bardzo dobrej pozycji Arsenal FC ma wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC na połowie Wolverhampton Wanderers.
89'
Wolverhampton Wanderers ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
88'
Rzut wolny z własnej połowy dla Arsenal FC.
Piłka bezpieczna po tym jak Wolverhampton Wanderers otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
87'
Arsenal FC ma wykop z linii 5. metra.
Na Molineux Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Wolverhampton Wanderers w składzie bez zmian. Mario Lemina może kontynuować grę!
84'
Mario Lemina z Wolverhampton Wanderers ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
83'
Na połowie Arsenal FC Wolverhampton Wanderers wykona rzut wolny.
Na Molineux Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
82'
81'
Rzut wolny z własnej połowy dla Wolverhampton Wanderers.
80'
Arsenal FC dokonują zmiany w swoim zespole. Mikel Arteta decyduje o tym, że na boisko wchodzi Thomas Partey, a na ławce siada Gabriel Jesus.
79'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Arsenal FC.
76'
Paul Tierney przyznaje Arsenal FC wykop z linii 5. metra.
Boubacar Traore (Wolverhampton Wanderers) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Rayan Ait Nouri za Matt Doherty jako trzeci zmiana u gospodarze.
75'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Tawanda Chirewa. Na boisko wchodzi Pablo Sarabia.
73'
Wyrzut z linii bocznej dla Wolverhampton Wanderers na ich własnej połowie.
72'
Leandro Trossard ustępuje miejsca na boisku dla Gabriel Martinelli.
71'
Paul Tierney po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
Wolverhampton Wanderers jednak bez gola, strzał Mario Lemina obroniony.
69'
Rzut wolny dla drużyny goście na Molineux Stadium.
68'
Arsenal FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
67'
Paul Tierney sygnalizuje, że Wolverhampton Wanderers wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Arsenal FC.
Piłka bezpieczna po tym jak Arsenal FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
65'
Na Molineux Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
64'
Paul Tierney przyznaje Wolverhampton Wanderers wykop z linii 5. metra.
63'
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC na Molineux Stadium.
62'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Wolverhampton Wanderers.
Martin Odegaard po niecelnym strzale nie podwyższa dla Arsenal FC.
61'
Rzut wolny dla Arsenal FC na połowie Wolverhampton Wanderers.
59'
W Wolverhampton drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
58'
Mario Lemina (Wolverhampton Wanderers) na pozycji spalonej.
Na połowie Wolverhampton Wanderers Arsenal FC wykona rzut wolny.
57'
Na własnej połowie wykona Arsenal FC rzut wolny.
56'
Na Molineux Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Drużyna Arsenal FC atakuje, podanie do Ben White, który jednak nie strzela w światło bramki.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Arsenal FC w Wolverhampton.
Kai Havertz (Arsenal FC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
54'
Czy Arsenal FC wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
53'
Bukayo Saka będzie wykonywał rzut rożny.
52'
Paul Tierney przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
51'
Wolverhampton Wanderers: schodzi Hwang Hee-chan, za niego zagra Mario Lemina.
Żółtka kartka dla Hwang Hee-chan na Molineux Stadium.
50'
Arsenal FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
48'
Odgwizdany spalony na zawodniku Arsenal FC.
47'
45'
Wykop z linii 5. metra dla Wolverhampton Wanderers na Molineux Stadium.
Szczęśliwie Bukayo Saka może grać dalej.
Przerwa w meczu. Bukayo Saka doznał urazu.
Bramka! Arsenal FC obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Leandro Trossard. Aktualny wynik to 0-1.
43'
42'
Rzut wolny dla Wolverhampton Wanderers na ich własnej połowie.
41'
40'
38'
Hugo Bueno (Wolverhampton Wanderers) może kontynuować grę.
Wolverhampton Wanderers przed kolejną okazją, ale Hugo Bueno strzela niecelnie.
Gra toczy się dalej, Kai Havertz (Arsenal FC) może kontynuować grę.
37'
36'
Kontuzja Kai Havertz przerywa na chwilę spotkanie na Molineux Stadium.
Paul Tierney przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Molineux Stadium. Sztab medyczny sprawdza czy Hugo Bueno (Wolverhampton Wanderers) może grać dalej.
35'
Wolverhampton Wanderers: żółtka kartka dla Max Kilman.
Arbiter spotkania Paul Tierney pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Arsenal FC.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Molineux Stadium.
34'
32'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Wolverhampton Wanderers. Sędzia spotkania Paul Tierney jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Molineux Stadium (Wolverhampton).
Arsenal FC ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
31'
Co za strzał! Słupek! Joao Gomes (Wolverhampton Wanderers) pechowo nie strzela gola dla swojej drużyny.
29'
Leandro Trossard otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Paul Tierney ma dziś sporo pracy. Arsenal FC muszą uważać na kartki.
Paul Tierney sygnalizuje rzut wolny dla Wolverhampton Wanderers na połowie przeciwnika.
28'
27'
Czy Arsenal FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Paul Tierney sygnalizuje, że Arsenal FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Wolverhampton Wanderers.
24'
Niestety Tawanda Chirewa (Wolverhampton Wanderers) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
22'
21'
Wolverhampton Wanderers wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Arsenal FC..
20'
Molineux Stadium (Wolverhampton). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Declan Rice (Arsenal FC).
18'
16'
Martin Odegaard (Arsenal FC) strzela, ale niecelnie.
15'
Ależ emocje! Arsenal FC! Strzela Declan Rice, ale mimo iż celnie to na Molineux Stadium (Wolverhampton) wynik pozostaje bez zmian.
14'
13'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Wolverhampton Wanderers.
11'
10'
Arsenal FC prze naprzód na Molineux Stadium i w konsekwencji głową strzela Bukayo Saka, defensywa Wolverhampton Wanderers na miejscu.
9'
Paul Tierney przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Wolverhampton Wanderers.