Jacob Bruun Larsen 38' Lorenz Assignon 40' Lyle Foster 58' Johann Gudmundsson 71'
Na własnej połowie wykona Sheffield United FC rzut wolny.
Anthony Taylor przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla Sheffield United FC w pobliżu pola karnego.
Anthony Taylor przyznaje Burnley FC wykop z linii 5. metra.
James John McAtee (Sheffield United FC) strzela, ale niecelnie.
Nie ma urazu. Lorenz Assignon wraca na boisko.
Rzut rożny dla Sheffield United FC, który wykona Oliver Norwood.
Lorenz Assignon (Burnley FC) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Bramall Lane. Arbiter Anthony Taylor dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Burnley FC.
Sheffield United FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Anthony Taylor sygnalizuje rzut wolny dla Burnley FC na ich własnej połowie.
Spalony (Sheffield United FC).
Anthony Taylor sygnalizuje, że Sheffield United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Burnley FC.
Na Bramall Lane wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Jayden Bogle (Sheffield United FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Prawa róg boiska - czy Sheffield United FC wykorzysta szansę?
Ależ emocje! Sheffield United FC! Strzela Cameron Archer, ale mimo iż celnie to na Bramall Lane (Sheffield) wynik pozostaje bez zmian.
87'
Na Bramall Lane drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
86'
Rzut wolny z własnej połowy dla Burnley FC.
85'
Zmiana na boisku - wchodzi Zeki Amdouni (Burnley FC). Murawę opuszcza Wilson Odobert.
84'
Vincent Kompany zmuszony jest do zmiany - Lyle Foster doznaje kontuzji. Na Bramall Lane pojawia się David Datro Fofana.
83'
Kontuzja Lyle Foster przerywa na chwilę spotkanie na Bramall Lane.
82'
Czy Burnley FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
81'
Sheffield United FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
80'
Rzut wolny dla Burnley FC na połowie Sheffield United FC.
78'
Sheffield United FC dokonują zmiany w swoim zespole. Christopher John Wilder decyduje o tym, że na boisko wchodzi Andre Brooks, a na ławce siada Oliver McBurnie.
Christopher John Wilder ściąga z boiska kontuzjowanego Gustavo Hamer, za niego wpuszcza Oliver Norwood.
77'
Przerwa w meczu. Gustavo Hamer doznał urazu.
76'
Ben Osborn otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Rzut wolny z własnej połowy dla Sheffield United FC.
Johann Gudmundsson (Burnley FC) strzela, ale niecelnie.
74'
73'
Sheffield United FC ma wykop z linii 5. metra.
Josh Brownhill strzela niecelnie.
72'
Burnley FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
71'
Burnley FC... i kolejna bramka! Johann Gudmundsson zmienia wynik na 1-4.
70'
Bramall Lane (Sheffield). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Johann Gudmundsson (Burnley FC), na ławce siada Vitinho.
Burnley FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Sheffield United FC..
69'
Mamy wykop dla goście w Sheffield.
Drużyna Sheffield United FC atakuje, podanie do Oliver McBurnie, który jednak nie strzela w światło bramki.
68'
Zmiana. Z boiska schodzi Vinicius de Souza Costa, a wchodzi Cameron Archer.
Wyrzut z linii bocznej dla Sheffield United FC na ich własnej połowie.
67'
Burnley FC prze naprzód na Bramall Lane i w konsekwencji głową strzela Vitinho, defensywa Sheffield United FC na miejscu.
Josh Brownhill będzie wykonywał rzut rożny.
65'
Sheffield United FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
63'
Bramall Lane. Sędzia Anthony Taylor odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Sheffield United FC.
62'
Wyrzut z linii bocznej dla Sheffield United FC na połowie Burnley FC.
61'
Na Bramall Lane uderzał na bramkę Ben Brereton z Sheffield United FC, bez efektu.
Dobra pozycja dla graczy Sheffield United FC przy tym rzucie wolnym.
60'
Niestety Vinicius de Souza Costa (Sheffield United FC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Zmiana w zespole Burnley FC. Boisko opuszcza Jacob Bruun Larsen, wchodzi Josh Brownhill.
58'
Gol! Gol! Gol! goście powiększają prowadzenie. Strzelcem na 1-3 jest Lyle Foster.
56'
Piłka bezpieczna po tym jak Sheffield United FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
55'
Rzut wolny dla Burnley FC na ich własnej połowie.
Rzut rożny dla Sheffield United FC, który wykona Gustavo Hamer.
Co za okazja! Ben Brereton (Sheffield United FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
53'
Na Bramall Lane drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
52'
Gustavo Hamer zmniejsza straty drużyny gospodarze na 1-2.
51'
Na Bramall Lane uderzał na bramkę Lorenz Assignon z Burnley FC, bez efektu.
49'
Sheffield United FC jednak bez gola, strzał James John McAtee obroniony.
48'
46'
45'
Anthony Taylor sygnalizuje rzut wolny dla Sheffield United FC na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Burnley FC na Bramall Lane.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Sheffield United FC.
Lyle Foster po niecelnym strzale nie podwyższa dla Burnley FC.
44'
43'
W Sheffield drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Sheffield United FC musi uważać. Burnley FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
42'
Odgwizdany spalony na zawodniku Sheffield United FC.
40'
Lorenz Assignon podwyższa do 0-2.
39'
Czy Sheffield United FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Sheffield United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Burnley FC..
38'
Prowadzenie dla Burnley FC po golu Jacob Bruun Larsen.
37'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Gustavo Hamer (Sheffield United FC) nie strzela bramki.
36'
Wyrzut z linii bocznej dla Burnley FC na ich własnej połowie.
35'
34'
Oliver McBurnie celnie strzela, ale gola nie ma.
33'
32'
Lewa róg boiska - czy Sheffield United FC wykorzysta szansę?
31'
30'
Lyle Foster strzela głową, ale piłka wybita.
29'
27'
Na Bramall Lane drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
26'
Auston Trusty (Sheffield United FC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
James John McAtee będzie wykonywał rzut rożny.
24'
Wykop z linii 5. metra dla Sheffield United FC na Bramall Lane.
23'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Sheffield United FC w Sheffield.
22'
21'
Anthony Taylor przyznaje Sheffield United FC wykop z linii 5. metra.
Główka Vitinho (Burnley FC)....niecelnie.
Wyrzut z linii bocznej dla Burnley FC na połowie Sheffield United FC.
20'
Burnley FC bez gola, Lyle Foster próbował pokonać bramkarza.
Burnley FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
19'
Burnley FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
18'
17'
Na Bramall Lane wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
16'
Główka! Strzela Ben Brereton (Sheffield United FC), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu Burnley FC.
15'
14'
11'
Anthony Taylor przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
10'
Piłka bezpieczna po tym jak Burnley FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
9'
Burnley FC atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
8'
7'
Rzut wolny dla drużyny goście na Bramall Lane.
6'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Burnley FC.
3'
Z bardzo dobrej pozycji Sheffield United FC ma wyrzut z linii bocznej.
2'
Na połowie Burnley FC Sheffield United FC wykona rzut wolny.
1'
Na Bramall Lane drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.